Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh Nikdy neříkej nikdy ukáže, že všechno zlé opravdu může být pro něco dobré. Hlavní postavy Naďa a Petr se se svými partnery právě rozvádí. Petrova manželka je lékařkou na misích v Africe a jejich vztah trpí dlouhým odloučením, z Nadina muže se vyklubal záletník, který se občas zamiluje do někoho mladšího. Naďa a Petr do sebe nejprve lehce vrazí autem a díky tomu na sebe začnou narážet i dále v životě. Z jejich rozvíjejícího se vztahu se pak stane bláznivá jízda dvou neúplných rodin, která bude výzvou nejen pro ně, ale i pro jejich blízké... protože všechno se může stát. (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (27)

Aideon 

všechny recenze uživatele

Tahle komedie se konečně trochu vymykala těm ostatním. V první řadě musím říct, že herecké obsazení bylo zvolené perfektně. Kostková s Maštalírem spolu fungovali suprově a dobře se na oba koukalo. Část s učením jógy ač očividná, tak i přesto pobavila. Trochu mi mrzí, že se nám nedostalo trochu více ze souboje mezi rodinou O. Sokola a hlavními protagonisty, protože si myslím, že by to také stálo za to. Zápletka byla nakonec obyčejně typická, ale v tomto případě mi to nevadilo. Myslím si, že je to taková jedna lepší česká blbina, když nevíte, co pustit. ()

gogo77 odpad!

všechny recenze uživatele

0/10 ... tekuta NAIVITA, obscenna HLUPOST a vsetky turecko-venezuelske telenovely v jednom filme ... od uplne prveho slova az po posledne toto bola sialena nuda, trapny predvidatelny dej, a herecke vykony na urovni Tatka Smolka, aj sa cudujem Mastalirovi ze zo seba dokazal urobit take sproste naivne hovado ... o co ide ? ... o nic .... aka je pravdepodobnost ze v nejakom akoze SK meste v jeden slnecny den na seba narazia pred sudom po rozvode dva ceskolsovenske pary (kde zena je ceska) a este spolu zacnu chodit ??? ... pan reziser by uz nemal citat Keleovu ani iny brak... ale toto nebol film ani pre dochodkyne ktore sa tesia zo stastnych koncov.... smutne kam viac a viac klesame ... a neuverite no konci okrem uprimnej na vzdy lasky dostali este aj ŠTENIATKO!!!!! ()

Reklama

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Na česko slovenské poměry nadprůměrná komedie co  hodně vykrádá Střídavka (2022)  tak, že to je v podstatě jediná výtka , ale zase na rozdíl od ní má lepší postavy a lepší chemii mezi nimi. Ženská se rozvádí s chlapem jelikož má x jiných ženských (ačkoliv tohle se řeší zhruba 5 minut) a chlap se rozvádí s ženskou jelikož upřednostňuje černoušky před ním a dětmi  ti dva se potkají před soudem kde ona ho nabourá a dají se dohromady. On se líbí ji ona jemu a pak  souhrou náhod na sebe pořád narážejí až jdou na chatu kde jdou na nějakou soutěž v manželských párech (to samé bylo ve Střídavce jen tam to byl běh a něco tady je to hledání zlatého vejce běh s jednou zavázanou nohou a volný styl). Má to výborné herce   Kostková a ten Slovák i ty děcka jsou sympatické na filmové  poměry navíc to působí přirozeně a nikdo nepřehrává a na konci to nahodí i vážnou notu. P.s. Chtěl bych žít ve světě kde , když Vám někdo nedojde na rande v restauraci dojde k Vám barman a řekne Vám nemusíte platit je to na účet podniku nebo kde ,když někoho nabouráte  a řeknete mu, že máte finanční problémy tak on po Vás nic nebude chtít a vezme nehodu na sebe. 80 procent ()

imaginer21 

všechny recenze uživatele

Příjemná a vcelku podařená snaha o tuzemský good-feeling movie, která místy připomínala i zlaté časy dobrosrdečných komedií Marie Poledňákové. Hodnocení sráží zejména prakticky zcela nevyužitý komediální potenciál vedlejších rolí (Sokol, Tabáček, Stárková) a na plátno nepříliš kvalitní kamera. Celkově jsem ale z kina odcházel fakt mile naladěný, obzvlášť s vděkem za vřelou srdečnost a laskavost, které z filmu sršely a přitom nebyly nějak viditelně šroubované. Braňo Mišík natočil opravdu hezký lidský film, který zas jednou připomněl a zužitkoval i česko-slovenské přátelství. Maštalír a Kostková byli skvělí. (Kinostar Eperia, Prešov, předpremiéra 2. 8. 2023) ()

Solverino 

všechny recenze uživatele

No koukat sena to dá, herci celkem slušně hrají (až na totálně topornou Krobotovu, vyřezanou ze dřeva a v záblescích přehrávající jako blázen, asi jí to nebavilo), zbytek se dá, celkem sympatický Maštalíř. Taková pondělní slovenská inscenace v TV. Škoda dosti polopatického product placementu, to by režísér měl komponovat trochu lépe, tahá to dost za oči (ale zase lepší než Kameňáci). Docela dobrý. ()

Galerie (55)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama