Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh Nikdy neříkej nikdy ukáže, že všechno zlé opravdu může být pro něco dobré. Hlavní postavy Naďa a Petr se se svými partnery právě rozvádí. Petrova manželka je lékařkou na misích v Africe a jejich vztah trpí dlouhým odloučením, z Nadina muže se vyklubal záletník, který se občas zamiluje do někoho mladšího. Naďa a Petr do sebe nejprve lehce vrazí autem a díky tomu na sebe začnou narážet i dále v životě. Z jejich rozvíjejícího se vztahu se pak stane bláznivá jízda dvou neúplných rodin, která bude výzvou nejen pro ně, ale i pro jejich blízké... protože všechno se může stát. (Bontonfilm)

(více)

Recenze (102)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

No, je to tu stejně debilní, jak v jakékoliv jiné romantická komedie, která má v místě výroby uvedené Česko. Levně natočený film s ještě levnějším scénářem. Romantické komedie evidentně táhnou i u východních sousedů. ()

Djoker 

všechny recenze uživatele

Tak to vypadá, že v celém Československu došly MILF, takže chudák Kostková je bude muset hrát až do šedesáti. Tvůrci zaslouží pochvalu za zakomponování Namibie do scénáře. Dovolená v Africe pro vybrané členy štábu byla jistě příjemným zpestřením při natáčení další sterilní romantické komedie. ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Šel jsem do toho s těmi nejlepšími úmysly, tedy měl jsem chuť se dojmout nad tím jak hledá svou životní lásku Tereza Kostková. Jenže dostal jsem něco trošku jiného. Všichni jsou rozvedení a kdo se nerozvedl, tak se určitě brzy rozvede. Všichni jsou s tím v pohodě. Abych to zkrátil je to taková reklama na Slovensko. Jako jsou například Bobule reklamou na Pálavu. Scény z dovolené a vzájemná rivalita a sbližování rodin mě zase připomněly Sandlerovo Zkus mě rozesmát. Tady jsem se tedy smát neměl čemu a pro milovníky napětí, tady není místo. Dobře to dopadne a všichni jsou ještě šťastnější než byli. 40% ()

Vančura odpad!

všechny recenze uživatele

Nesnesitelně nudný film, který potvrdil skutečnost, že hraje-li v čemkoli Kostková nebo (ko)produkuje-li to Prima, je to veskrze čistý odpad. Nesympatické obsazení a stupidní - a dokonale předvídatelný - děj, který uráží mou inteligenci. Tímto prosím scenáristu, aby si laskavě osvojil rozdíl mezi havarijním pojištěním a povinným ručením, aby se se už příště neztrapňoval. ()

eileen 

všechny recenze uživatele

Čekala jsem šedý průměr a byla jsem mile překvapena. Ne, že by to nikde nedrhlo, na sladkou romantickou komedii, to bylo chvílemi až moc přeslazené na můj vkus, ale první půlka filmu byla vážně docela dost zábavná. Na té chatě už to bylo horší a role pro O. Sokola bohužel opravdu nic moc. Dala bych mezi 3 a 4 hvězdami, ale za to, že se současný film nedotkne ani náznakem ras, genderů a sexuální orientace jdu s hodnocením nahoru. Netušila jsem, že ještě někdo natočí něco, co se těchto otázek ani nedotkne. Díky za to. A Kostková s Maštalírem byli v pohodě. Jen mě zaráželo, proč všechny děti "vo filme hovorily po slovensky". Bývá to většinou tak, že děti mluví s rodičem jeho jazykem, tudíž děti Kostkové měly s ní mluvit česky, ale to už je detail. ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Když se začnou náhody nebezpečně kupit, máte jistotu, že jste v české romantické komedii. A taky víte, že takový film bude stát za hovno. Maštalír zachraňuje co se dá. Jenomže Tereza Kostková je sympatická, totální neherečka, jenžto nemůže a nesmí být do ničeho obsazována. Pravděpodobnost podobného vývoje děje v realitě jako obvykle nulová. Je záhadou, že si na sebe podobné projekty vydělají, ačkoliv je pravda, že převážnou většinu ale zalepí inzerenti Primy, která tím získá šlehačku na jeden večer. ()

ivishka 

všechny recenze uživatele

Příjemná oddechovka se sexy slovenským hercem Tomášem Maštalírem. Na to, že to je film dělaný pro 50+ ženy v menopauze, tak byl docela příjemným překvapením. ()

sofiapetra 

všechny recenze uživatele

Je to milý a naprosto předvídatelný filmík k žehlení nebo balení dárků. Bohužel bez jediného pokusu o ftipnou scénku. Vidět to v kině, budu naštvaná. Třetí hvězda je za Kostkovou a Maštalíra. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Pro cílovku asi bude tahle Slovensko-Česká obdoba románu Danielle Steel v pohodě, ale kdo si úplně nepotrpí na papundeklovou telenoveláckou romantiku tak by se měl tomuhle filmu obloukem vyhnout…40% ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Výhodou filmu je sympatický obsazení. Zejména v osobě Tomáše Maštalíra. Příběh celkem nepitvořivej. Není to extra prča, ale s úsměvem na rtech se to dá sledovat. Takže solidní průměr. 60%. ()

necisty 

všechny recenze uživatele

Sympatické postavy i z řad dětí, které skutečně hrály skvěle, doplnilo pár originálních vtipů - za Harryho a Sokola hvězda navíc. Bohužel to jako vždy pokazí vměstnání smutných pasáží a bez nich to není film na plný počet. ... GA Cinema ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Na česko slovenské poměry nadprůměrná komedie co  hodně vykrádá Střídavka (2022)  tak, že to je v podstatě jediná výtka , ale zase na rozdíl od ní má lepší postavy a lepší chemii mezi nimi. Ženská se rozvádí s chlapem jelikož má x jiných ženských (ačkoliv tohle se řeší zhruba 5 minut) a chlap se rozvádí s ženskou jelikož upřednostňuje černoušky před ním a dětmi  ti dva se potkají před soudem kde ona ho nabourá a dají se dohromady. On se líbí ji ona jemu a pak  souhrou náhod na sebe pořád narážejí až jdou na chatu kde jdou na nějakou soutěž v manželských párech (to samé bylo ve Střídavce jen tam to byl běh a něco tady je to hledání zlatého vejce běh s jednou zavázanou nohou a volný styl). Má to výborné herce   Kostková a ten Slovák i ty děcka jsou sympatické na filmové  poměry navíc to působí přirozeně a nikdo nepřehrává a na konci to nahodí i vážnou notu. P.s. Chtěl bych žít ve světě kde , když Vám někdo nedojde na rande v restauraci dojde k Vám barman a řekne Vám nemusíte platit je to na účet podniku nebo kde ,když někoho nabouráte  a řeknete mu, že máte finanční problémy tak on po Vás nic nebude chtít a vezme nehodu na sebe. 80 procent ()

Sany33 

všechny recenze uživatele

Príbeh: Dve zlomené rozvedené srdcia si k sebe postupne aj vďaka životným náhodám hľadajú cestu. Herecké obsadenie: Terezka Kostková a Tomáš Maštalír sú v podstate stávkami na istotu ale obsadenie adolescentného osadenstva sa mi tiež  páčilo a sedelo k daným charakterom. Prevedenie: Vo svojej podstate ide o tuctovú komediálnu drámu ktorých slovenská a česká produkcia chrlí kopu každý rok. Ale oceňujem jednu vec ktorá nie je samozrejmosťou. Vždy sa podobné filmy točia okolo nevery, podvádzania a ľahkej prostitúcie čo diváka ako ja unavuje. Tu je priami romantický ťah na bránu a celé to dáva zmysel a super sa na to pozerá. Jednoducho nepozeráte si čas aby ste vedeli kedy to skončí. Pocity: Zrejme ma to zastihlo v optimálnej nálade lebo sa mi to páčilo. Sympatický herci, pozitívna nálada a uveriteľná zápletka, ktorá nebola pritiahnutá za vlasy. Pôvodne som chcel dať iba lepšie 4 hviezdy ale soundtrack od Paliho Haberu to vyšperkoval na plný počet. Pridaná hodnota: Triviálna komédia s pridanou hodnotou a vynikajúcimi hercami a hudbou. 90% ()

Master19 

všechny recenze uživatele

Příběh je jako přes kopírák, už jste to jistě viděli milionkrát: náhodné setkání, zamilují se, dramatický rozvrat, happyend. Dvě hvězdičky jsou za pár vtipných momentů a za Piešťany. ()

klukluka 

všechny recenze uživatele

Poměrně vkusný a bylo by to ještě vkusnější, kdyby to nemělo tak vražednou stopáž. S každou další vteřinou rostlo riziko, že někdo zavalí nějakou totální chujovinu, která to kompletně položí na lopatky. Tu jsem nezaregistroval, takže mi to nejvíc kazily Maštalírovy vlasy. Dřevorubec, kterej střídá přelivy častěji než ponožky, ve mně moc sympatií nevzbuznuje. Jinak to ale Braňo Mišík zvládnul se ctí- ten chlapec má dar. Jeho seriál Hnízdo jsem doslova zhltnul, jak se mi to líbilo. Tohle takovou sílu zdaleka nemělo, ale v rámci žánru “banality a hovadiny” furt hodně dobrý. ()

Reklama

Reklama