Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. A když se k tomu na konci přidá i pěkná výhra, je jasné, že bude o zábavu postaráno. Diváci v “přímém přenosu” sledují, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší. V každé epizodě jsou jejich vzájemné vztahy testovány, protože tomu, kdo není spárovaný nebo je spárovaný jen účelově, hrozí, že bude muset luxusní vilu opustit. Love Island je žhavá reality show plná zábavy, slunce, romantiky a hledání lásky v ráji! (TV Nova)

bobstock odpad!

Na castingu se měla dát větší přednost verbální nežli anální schopnosti. Vyčpělému formátu zvolení pornoherci nic zajímavého nepřináší krom své vlastní opálené hlouposti... ()

tyna97 odpad!

:D stačila mi ukázka, jakási seznamková „show“, kde jsou jen barbíny a keni, nemůže být ničím zajímavá. ()

P.J.2 odpad!

Někdy mě zaráží, jak různé priority mají různí lidé v životě. Tady vidíme typický příklad toho jak kvantita sáhodlouze přeskakuje kvalitu a design je tu vším. Holky, mimochodem žádný nádhery, tu řeší své obvyklé kraviny a kluci, který by se pravděpodobně zabili při zatloukání hřebíků, se jen naparujou a s plnejma vejcema naivní holky oblbujou. Nejhorší je že lidi to žerou ale mě tyhle reality show ubijej. Nepřináší nic do našeho života a lidí co na to koukají asi nemají co na práci a nechtějí se starat o svůj život. ()

Olík

Nechci se nikoho dotknout, neznám osobně (samozřejmě) a tak jenom jak to na mne, z toho mála co jsem shlédnul, působilo. Skupinka kluků a holek z plakátů hledají nové followers svých sociálních sítí (teda pardon, pravou lásku). Pro účinkující byla mise splněna…..ta divákova se každým dalším dílem mění v mission impossible. Pokud přijde na přetřes řada druhá, budu velmi překvapen. ()

Razzor_82 odpad!

Stupid Island! Tupé Bárbíny a narcističtí Kenové hledají lásku na pohádkovém ostrově za účelem prorazit v showbizu. Vymaštěné a toporné postavy s IQ tykve s debilními dialogy o ničem. Další stupidní reality show TV Nova! 0/10 ()

dalziel odpad!

V záberoch z výšky na vilu chýba len  tlačidlo na odpálenie rakety Hellfire.  Je to vôbec možné že takúto dekadentnú sračku vysielajú v čase, keď by mali ísť programy pre deti a mládež. Nie som žiadny puritán , ale čo je veľa to je veľa. ()

tereez

Skoro to vypadá, že někteří účastníci za potunění vlastního těla dali víc peněz, než Nova dala za (post)produkci nebo za "luxusní vilu" na Gran Can kdesi uprostřed kamenité pouště. U těchhle pořadů typu mentální výplach dělá vizuální stránka hrozně moc, kurník, a zase je to tak zbytečně low cost, že to nezachrání ani břišáky a štekle... ()

vikino1 odpad!

At se nikdo nediví, že českej národ degeneruje, když se do televize vypouští takový sračky, a ještě se to prezentuje, jak je to oblíbený, boží a děsně cool - no prostě YOU MUST SEE ! Love Island - aneb kámen píchá cihlu. A když si kámen nenajde cihlu, tak jde z kola ven. Moc by mě zajímalo, kde nabírali casting, protože to co se sešlo na kanárech, to je teda výkvět společnosti. Dospělí jedinci s rozumem dětí chodících do přípravky do mateřské školky. Mařky umělý, úplně vylízaný zlatokopky s chováním dvanáctiletých kravek co o životě ví úplný hovno. A tak jediný, co se po nich chce, aby roztáhly nohy. Nejlépe všem, aby vzniklo co nejvíce konfliktu. Aby se jim zbytek zdegenerovanýho národa mohl smát. A to jsem přetrpěl 3 díl, abych si udělal obrázek o této suprreality show. ()

Axarus odpad!

Dívat se na Love Island je jako sledovat dopravní nehodu. Víte, že byste neměli čumět, protože se stalo něco strašného a lidské životy byly zničeny, ale stejně se na to podívate :D ()

Aleix

Asi nejhorší ze všech reality show co jsem viděl. A bohužel jsem viděl dílů víc než bych si dobrovolně přál. Pravidla jsou chaotický a celý je to jen o hezkých tvářičkach a prdelkách. ()

Nix odpad!

Toto třeba já nechápu. Zavřít rádoby barbie a keny do vily a nechat je po sobě se plazit a dávat jim trapný úkoly, to fakt ne. Stejně by se na to lidi nedívali, kdyby tam byli trochu jinak stavění a vzhledově neobdaření lidé. ()

Alan_Shearer

Jedna hvezdicka za cecky a prdele, objektivne ale odpad. Vubec nechapu, o co tady jde. Extremni nuda. Likehouse byl aspon bizarni, tady proste nic neni. Priserny dilo, Nova se opet vydala s Primou do souboje o nejvetsi produkovanou sracku. ()

milwaukee odpad!

Kravky se silikonovejma kozama a hlavou plnou exkrementů. Demence na hodně vysoké úrovni. A mám takovej pocit, že Enšpígl argumentuje úplně stejně jako Vladimír "Iljič" Železný na Tývý Nóva ()