Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

Psema

Po dlouhé době se objevil komediální romantický film, který se vyhýbá záchodovému humoru a vrací nás do doby uhlazených a příjemných snímků, které obsahují jemný humor, což jsem ani nečekal od filmu, kde je jedním z témat pornografická kariéra. Mladý Mathew je takový slušný šprt, ale co se objeví naprosto hot Danielle vše se obrátí vzhůru nohama. Film se dá rozdělit přesně na dvě části. Nejdříve je to celkem slušná romantika, která se zhruba v polovině přehoupne do porno světa, i když opravdu jen jemného. Žádný hardcore, na to je spousta jiných :))) Luke Greenfield mě tentokrát opravdu příjemně překvapil, stejně jako skoro vše. Herci jsou rozhodně talentovaní, což neříkám jenom kvůli tomu, že Elishe to fakt sluší, ale že i Emile Hirsch svoji roli zahrál výborně, stejně jako Timothy Olyphant. Vtipy jsou dobré až výborné, prostředí nádherně uhlazené, hudba taky pěkná. Celkově je to parádní příjemná komedie, která ani po několikátém shlédnutí u mě neztrácí. ()

novoten

Srdcová záležitost, u které není třeba odpouštět jakékoli úlitby žánru. Těch pět hvězd pro sebe dokážou nasyslit samotné hlavní postavy - nesmělý jeliman Matt a do sousedství se stěhující Danielle v dnes už legendárním podání Elishy Cuthbert. Rozněžnilo mě úvodní zbližování hlavní dvojice a jsem přesvědčen, že lepší "chemii" jsem ještě nikdy neviděl. A vůbec mi nevadily ani následné komplikace poté, co se Matt dozví pravdu. A kdyby do mě takhle strčil Timothy Olyphant, tak se asi ustrašeně stáhnu ještě rychleji než právě Matty. Tenhle film má zkrátka všechno - včetně božského soundtracku nebo překvapivých point. I po x-tém zhlédnutí bezmezně nadšených 100%. ()

Hal_Moore

Když jsem slédl trailer, moc jsem neočekával. O to více mě film překvapil, když jsem jej shlédl na DVD. Na to, že jde o teenage komedii zde nejsou k mému překvapení žádné nechutnosti. Tím více jsem se u sledování bavil. Elisha je zde fantastická a hraje v pohodě. Snímkem se krásně prolíná středoškolský humor s erotickým. Určitě se na to kouknu ještě jednou. ()

Anderton

Moja najobľúbenejšia teenagerská komédia, vlastne jediná, ktorú mám rád. Zrejme preto, že tu netečú po filmovom páse rôzne telesné tekutiny, ale vtipne a chytro napísaný príbeh, ktorý je skvele vypointovaný. Teenagerský film o pornoherečke, ktorý nie je vulgárny, uf. Elisha Cuthbert je tu neuveriteľne krásna. Aha, to tu už niekto napísal. Bol som to schopný vidieť už dvakrát, čo je pri tomto žánri niečo nevídané. ()

freddy

To byl takhle jednou jeden šprt (ovšem docela atraktivní šprt), kterého zajímalo jen učení, který se kamarádil jen se dvěma dalšími šprty, a který nikdy nepřekročil hranice špatnosti a choval se morálně a čestně. A bylo by to tak nejspíš i nadále, kdyby se do sousedství nepřistěhovala atraktivní mladá blondýnka, kterou čirou náhodou měl možnost sledovat při převlékání. A tak se stalo, že se nám tenhle šprt zamiloval a zažil nejdivočější dny a týdny svého života. Tahle teenage komedie není typickou teenage komedií, ale o to je právě zajímavější a atraktivnější. Zapomeňte na fekální humor, zapomeňte na všechny následovníky Prciček i na Prcičky samotné, tohle je jiný druh komedie, která jde svou vlastní cestou a to je to, co z ní v mých očích dělá tolik okouzlující a tolik atraktivní teenage komedii. Zkrátka jsem jejímu kouzlu podlehl a ač jsem tuto komedii viděl již podruhé, tak jsem si ji užil stejně jako při prvním zhlédnutí. Ale svůj podíl na mém nadšení mají zajisté také herecké výkony, Emile Hirsch a Elisha Cuthbert byli vynikající pár a Timothy Olyphant tomu už jen dodal pomyslný lesk. Tohle je zkrátka úžasné dílko, do kterého jsem se zamiloval a které zřejmě ještě hodně dlouho milovat budu. Nemám nad čím váhat, filmu velice rád uděluji pět hvězdiček. ()

• Když Matthew (Emile Hirsch) běží nahý po ulici podél Daniellina (Elisha Cuthbert) auta, je na záběrech z interiéru auta vidět, že je otevřené okno. Když ale Matthew otevře dveře, aby konečně nastoupil, je okno zavřené. (webersinke)