Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

LordMalak

Zpočátku klasická americká komedie ze školního prostředí, které se dělí na frajírky - fotbalový, či lacrossový tým a roztleskávačky - a ostatní, kteří se moc nezapojují do různých party a jsou obvykle zobrazeni jako pilní studenti a premianti. Jenže ta klasika (seznámení, chození, zjištění její "temné" minulosti, rozchod) se odbude v padesáti minutách a zbytek ..., no, pokud jste film ještě neviděli, tak se nechte překvapit, co se dá dělat třeba v Las Vegas (hlavně, aby Vás při tom nenačapal Mule :-) A právě druhá část zvedá tuto komedii nad milionkrát viděné romantické bláboly (potkali se, chodili spolu, rozešli se, chyběli si, dali se znovu dohromady). Rozhodně se jedná o zábavnou komedii, která nepostrádá vtip, ale samozřejmě i nějaké to klišé, ale to se dá odpustit. ()

Jirka1111

Vše už tady bylo řečeno. Jako většina zde komentujících lidí nemám rád teenagerovské komedie. Ale pokud se najde nějaká dobrá a je to zrovna i romantická komedie (snad se tomu dá tak říct), jsem za ni jen rád. Elisha je krásná slečna a její "boyfriend" se k ní (jak bylo řečeno) nehodí. Výběr herců je skvělý, např. zkur*ená trojnožka hraje skvěle. Většina z herců už má nějaký ten film za sebou. Dávám pět, protože jsem tento film viděl několikrát a pořád se mi líbí. ()

oceanic6

Romantická komédia s mierne pikantnou tematikou ktorá ponúka pohlad na to čo by sa stalo keby ste sa zalúbili do pornohviezdy. Emile Hirsch a Elisha Cuthbert v hlavných úlohách sú dokonalým párom na ktorý sa fantasticky pozerá. Skvelý soundtrack sa pri romantickej komédii dá očakávať a ani táto nie je výnimkou. Výborné hlášky a humorné scénky neodídu až kým film neskončí. Medzi mojimi známymi a kamošmi ide o kultový film....STAY IN SCHOOL!!!! =) ()

Jarosh66

Velice příjemná teenagerovská komedie s krásnou Elishou, u které se člověk určitě zasměje. Dobrý soundtrack ( The Who, David Bowie, David Gray...). The juice was worth the sqeeze ! ()

Elissabet

Rozhodně lepší než jiné teen komedie. Je to vtipné, lechtivé, zajímavé a má to ty vlastnosti co od takového filmu očekáváte, ale i tak to bylo nadočekávání dobré. ()

Olafa

Zpravidla nesnáším všechny teenagerovské komedie a odmítám se na ně dívat, avšak tohle je vyjímka potvrzující pravidlo. Dost dobrá komedie, co mě fakt pobavila. A Emile Hirsch je strašně roztomile naivní (a mega roztomilý je, když je sjetej extází)! :D ()

Fritoll

Docela dobrý film, i když nesmál jsem se tolikrát kolikrát jsem doufal, když jsem si pouštěl film. Elisha je sexy, ale to tu ani psát nemusím, Hirsch sice hraje takového trochu loosera, ale většinu filmu se tváří jako úplný idiot - ty xichty co nahazoval mě normálně vytáčely. U mě 65% ()

Lailath

Videla som to prvý krát pred troma dnami a pravdu povediac neočakávala som nič moc, ale bola som milo prekvapená... ()

kpt.Marťas

Solidní tři hvězdy za solidní komedii. I když v první polovině to tak nevypadá, všechno naštěstí dorovnává výborná polovina druhá. Ale druhý den už o tomhle filmu nevím a oživovat se mi nijak nechce. Jednou stačilo. ()

james11

Chatrný Béčkový scénář, který se od poloviny dá předpovídat. Typické americké scény, kde nakonec ti "kluci v obraze" dostanou vše, co chtěli. No prostě kdyby tady nehrála Elisha Cuthbert, které to tady dost sluší :-) tak bych neviděl po polovině koukat se na film dál a hodnotil bych film asi o hvězdičku méně. Takhle má ode mě tři slabší hvězdičky. ()

schnegy

Nenudila som sa. Jedna z tých inteligentnejších komédií, ktoré si svoj image zakladajú hlavne na prsatej blondíne a sexuálnych motívoch. Na moje milé prekvapenie to malo spád, vtip, originálne nápady (alebo aspoň ich nevšedné prevedenie) isté čaro aj sympatických hercov. Najviac mi učaroval producent, páčilo sa mi jeho zasahovanie do deja, tým pádom to nebolo iba o tom, kto koho ako veľmi miluje a ako ho nemôže mať, lebo osud to tak chce... Ku koncu tomu však dochádza dych, čo je škoda. Mohlo to mať o niečo kratšiu minutáž, menej je niekedy viac. ()

P@\/EL

Dobrá komedie, která nabídne kopu srandovních situací a povedených hlášek. Děj a zápletka určitě nejsou nijak přiblblé, jak by někdo mohl čekat, spíše naopak se mi zdály hodně zajímavé a místy i docela nápadité. Pornoprůmysl nabídne řadu humorných postav, které se starají o slušnou dávku homoru. Zavěrem bych chtěl podotknout, že na romantickou komedii je to velice zdařilé dílo. ()

Agent008

Až překvapivě příjemná a milá komedie. Poutavě a s jemným, ale neurážlivým náznakem vulgarity se vypořádává se životem, kde láska vítězí a dějová linie vrcholí tím nejlepším koncem, jaký si lze představit. Pro mě to byla bezvadně strávená chvilka, kterou si klidně zopakuji. ()

RoyBatty444

Musím súhlasiť s komentármi, že sa jedná o zaujímavý príspevok do stredoškolských komédií. Na hony vzdialený od tupostí ako sú všetky ˝Prci, prci, prcičky˝. ()