Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

Sady1993

Sympatičtí herci, dobrý scénář, super vtipy a...ten hlavní důvod, proč jsem si tenhle film úplně zamiloval, je božská Elisha Cuthbert, pro kterou mám jednoduše neuvěřitelnou slabost. Přiznávám se, že ta pátá hvězdička je možná tak trochu za ni, ale i tak je Sexbomba odvedle s přehledem naprostý král mezi teenegrovskými komediemi a zaslouží si mnohem vyšší hodnocení než zdejších 73% ;) ()

rasto87

Celkom som sa na tom bavil a to netvrdím, že je to nejak super komédia. Áno dal som štyri hviezdy a to aj hlavne kvôli tomu, že mi to prišlo iné ako tucet komédii predtým, ktoré som videl a kde scénar a réžia boli takmer rovnaké. Tu si divák príde na svoje, sú tu dobré hlody, sympatický herci ( herečky). Je to komédia ktorá ide od začiatku do konca a vyvaruje sa zbytočných trápnych scén. E.Cuthbert bola v tomto filme naozaj sexy tak sexy som ju doteraz nevidel ()

gotham

Podle českého názvu by člověk čekal trapnou teenage comedy, ale je to překvapivě vtipné, vkusné a kvalitní. Je tam sice pár scén, kdy to trošku zaskřípe, ale celkově to funguje. Navíc obě hlavní postavy působí sympaticky a člověk jim po většinu filmu fandí a doufá, že vše dopadne jako ve správné pohádce. 70% ()

kiararaftl

Patrilo to medzi moje najoblubenejsie tenn komedie - Elisha Cuthbert bola nesmierne krasna a Emil Hirsch uz vtedy dokazoval, ze je vyraznym vynimocnym talentom. Ucelom komedie je pobavit sa a v tomto pripade ucel splneny :) ()

TinoArts

Prvý krát som to videl až teraz, 10 rokov po premiére, vždy som sa tomu vyhýbal, ale uznávam, že jedna z najlepších a najsympatickejších teen komédií. Dokonca sa to zaobišlo aj bez primitívneho a fekálneho humoru (ktorý mám inak rád, ale málokto ho "vie"). 75% ()

lobo87

Kto si prečíta obsah, bude čakať nechutnú tínedžerskú komédiu pre uslintaných pubertiakov. Omyl. Sexbomba od vedľa je príjemnou, inteligentnou, romantickou komédiou s výborným obsadením. Hirsch je výborný herec, Olyphant si rolu vychutnal a všetci ostatní si tiež odviedli výborne svoju robotu (Dano...). Samozrejme, samostatnou kapitlou je Elisha. Aj vďaka nej bol toto hit môjho pubertálneho obdobia. Niektoré scény s ňou boli v tom období pravidelnou náplňou snov všetkých rovesníkov. Som rád, že som si tento film po dlhom čase pripomenul. Popravde, bál som sa, či sa mi neskazí dojem, ktorý som si prechovával roky. Ten sa ešte vylepšil, pretože toto nie je len o krásnych babách a porne, ale o láske, sebaúcte a priateľstve... 75% ()

AndrewNewman

O jednom chalanovi čo si povedal, že si konečne prestane mastiť vtáka a radšej sa pôjde okúpať do cudzieho bazénu pretože to urobila neuveriteľná sexikosť Elisha Cuthbert. Nadčasový film pre puberťákov, priemerná zábavna záležitosť pre dospelých, uvedomelých divákov. Nejde však tomu uprieť kvalita, ľahkosť a humor. Tiež film ako celok prekypuje atmosférou, ktorú mu môžu jeho rovesníci (Prcičky,Road Trip) len ticho zavidieť. Proste čo by panic neurobil pre jednu pornoherečku, však? :) ()

Oliwander

Velmi pozitivní komedie, která má vše - sympatického hl. hrdinu - Emila Hirsche na vzestupu své výborné kariéry, úchylné a vtipné kamarády, záporáka, sexbombu a výborný soundtrack. Příběh je tak naivní až je to vlastně pěkné, ale rozhodne to patří mezi mé oblíbené filmy, na které se vždy rád podívám. ()

HrudkaJ

Nejdřív jsem si říkal, že dospívání ještě nikdy nebylo nesmyslnější, pak se ukázalo, že asi nějaký smysl má, jen na něj přijít a nakonec mi přijde, že proč ne. A i když tady tu "výchovu zkušeností" moc neuznávám a Elisha je teda všechno, jen ne nějak oduševnělá, tak musím říct, že celkové vyznění má něco do sebe. ()

Eywa11

"What kind of girl?...Definitely someone cute.Someone who can make him laugh.But he also needs someone who's gonna push him. Someone who's gonna make him do things he never thought he could do." Kto by takú nechcel....pošahanú šišku, s ktorou sa nenudí a ešte je aj nádherná. U mňa jednoznačne ťahúň medzi teen komédiami. Vždy sa pri tom blažene a zasnene (rozumej debilne) usmievam, hltám hudbu, Elishu, všetkoooooo! I feel like a newboooooooooooooooooorn!!!!!!!!!!!!!!! ()

Drozdo57

Tri hviezdičky za priemernú teenage komédiu, ktorá ale má klenot v podobe úplne šukateľnej Elishe, ktorá v tomto filme zažiarila a potom o nej už nikdy nikto nepočul. Taká škoda. ()

Dolby

Fakt normalni americky serialovy prumer. Nevim, o kom to tu lidi mluvi, ze je sexy, ale ja nenasel nikoho. Vsechny radobydevky z poren jsou tak nevzrusivy, ze by se neuzivily ani v levnych produkcich ukrajinskych zfetovancu. Elisha je sexy asi jako sekacka na travu. A zbytek? Legracni blbecci typu Kotek hrajici si na hvezdy. ()

wir2k

Pěkný a oddychový film u kterého se nemusí přemýšlet, ale jen celou dobu dívat na Elishu s vyplaženým jazykem takže za ní dávám 3*. Jinak dal bych i 5* nebýt toho špatnýho konce ()