Reklama

Reklama

Arcane: League of Legends - Season 1 (2021) (série)


Stvořili jste monstrum (S01E09)

(epizoda)
  • USA The Monster You Created
Animovaný / Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi
USA, 2021, 39 min

Obsahy(1)

Válka se nebezpečně blíží a vůdcové Piltoveru a Zaunu dospějí k ultimátu. Osudový souboj ale obě města změní jednou provždy. (Netflix)

Recenze (13)

LUKICKK 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No tak co říct k Aktu 3, jen asi to. že opět dokonalá záležitost. A jakoby ten konec, ah Rioti ví jak navnadit, teď budou všichni všude spamovat ať ihned udělají pokračování, na kterém už doufám pracují ať je co nejdříve, protože fanoušek LoL loru se ve mně právě doopravdy probudil. Doufám, že mají v seriálovém/filmovém průmyslu velké plány, chci je sledovat všechny do poslední minuty. ()

liskam 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za me je tohle nejlepší animace co jsem kdy viděl.  Celkové zpracování,  práce s postavami,  budování příběhu a napětí. Tady se prostě nezapomnělo na nic. Proto s chutí dávám 5☆ a 100% ()

Reklama

Milano33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Arcane ma svojimi dialógmi dokáže zakaždým neuveriteľne uhranúť. Bolo ozaj pozoruhodné sledovať, akým smerom sa jednotlivé dialógy uberali. A vždycky som žasol nad tým, ako sa rozhovor náhle otočil proti tomu, kto mal ešte pred chvíľou na vrh. Silco je naozaj silný hráč a je ohromujúce, ako sa mu podarilo získať zvrchovanosť pre národ Zaun. Lenže aj tu bol malinký háčik, musel vydať svoju dcéru Jinx. Záverečnou večeru u stolu seriál dosiahol nového stropu, Jinx naprosto válí! Jej nestálosť, rozdvojenosť a náladovosť boli perfektným indikátormi napätia. Chovanie Jinx sa absolútne nedalo predvídať, každý jej ďalší krok zostával obrovskou záhadou, keďže sme nevedeli odhadnúť, čo sa v tú chvíľu honilo v jej chorej hlavičke. Ona je skrátka šialená, čo z nej robí schopnú spraviť naprosto čokoľvek, aby dosiahla svojho zámeru. Silca mi bolo neskutočne ľúto, tak skvelý charakter. Táto tragédia však bola kľúčová pre Jinx, keďže následne na to ponechala Powder minulosti a uviedla do pohybu udalosti, ktorým sa už nedá nijak predísť. ()

pools 

všechny recenze uživatele

Podle zdejšího hodnocení to vypadá že málo hulím a ještě méně hraju LoLko... Po dobrém prvním aktu, průměrném druhém aktu, přichází naprosto hrůzostrašné zakončení, kde se přestalo hrát na jakýkoliv děj a volně se přešlo k rádoby líbivé animaci bez smyslu. Hlavně aby každý z hlavních hrdinů vytáhl "svou zbraň" a zarytý fanoušek si ji mohl odškrtnout ze seznamu. A ten konec... škoda mluvit. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jeden z nejlepších nejen animovaných fantasy seriálů, jaké jsou k vidění. Parádní vizuál, hudba, ale především postavy...jejich motivy, vztahy. Arcane narozdíl od jiných seriálů nestojí na bůhvíjak originální zápletce, ale na dramatickém vývoji postav. Vše co se jim děje je pochopitelné, plné emocí, žádná z nich není černobílá a nemá hloupé motivy. Stručně řečeno, autoři se vyhnuli šablonám a stvořili kompaktní a dynamický svět, který osídlili zajímavými figurami. Klobouk dolů, tohle by člověk od videoherní předlohy nečekal. ()

Zajímavosti (2)

  • Raketa vystřelená na závěr epizody je obdobou Jinxiny ultimátky (tj. nejsilnější schopnost šampiona) ve hře – Super Mega Death Rocket! (Luicy)

Reklama

Reklama