Divoké pivo je klasická česká komedie o privatizaci malého jihočeského pivovaru. Vřadě komediálních situací se zde setkávají dobří čeští policisté s mafií, poctiví občané s podvodníky. Úsměvný příběh, který samozřejmě nepostrádá milostnou zápletku, významně ovlivní pohádkové bytosti, které se náhle vynoří z dávné minulosti. V nové české komedii hlavní dvojroli vytvořila Markéta Hrubešová. (oficiální text distributora)

HawkeyP odpad!

Líbí se mi Markéta Hrubešová. Ještě víc se mi líbí nahá Markéta Hrubešová. A i když jsem si obojího při sledování tohoto pokusu o film užil celkem dost, nic to nemění na tom, že tohle je podle mého názoru patrně nejhorší český snímek, který byl kdy natočen. ()

donkocicak

Krom jedné nebo dvou vtipných scén s Hanušovou a nahaté Hrubešové je to extra slabý film. Ale dobrá byla hláška: "A nepepři furt, potom myslíš jenom na sex!" :D ()

Godhaj

,,Hergot, kterej blbec tady zase rozsvítil?“ Nevím věru, co vytknouti dříve, tak snad začnu chatrným dějem, který se plácá v útržkovitých na sebe nenavazujících a smysl nedávajících scénách. Herci a scénář, to je šílenost a zmar. Jen na Hrubešovou se dá koukat, ale potěšil mě i mafián Ivan Jonák, který má neskutečně legrační hlas. Technická kvalita filmu je příšerná, u všech nočních scén není skoro nic vidět, asi nebyly peníze na světla. Trapně působí reklamy na Regenta i Marlbora. Suma sumárum, tohle je opravdu jedna z nejnudnějších komedií, jaké jsem kdy viděl. ()

brzozin

Pokus o porevoluční verzi Vesničky střediskové v kombinaci se Slunce seno. Totální sračka. Jedna hvězda za Markétu Hrubešovou, kterou jsem jako klučina žral. ()

Pitryx odpad!

Asi mi unikl návod, kdy a u čeho se smát. Postav jak naděláno, ale celkově nic moc. Ani můj oblíbenec pan Sobota se neprojevil, pokud bylo v čem. Napoprvé jsem to nedokoukal do konce. Nyní po letech jsem to zkusil podruhé a bylo to neuvěřitelná nuda. Musel jsem to jet nadvakrát, protože naráz jsem to prostě nedal. ()

ostravak30

Devadesátá léta byla pro český film doslova hororová. Tedy minimálně první polovina. Film Divoké pivo je snímek o divokýcH privatizacích v Česku. O tom, že devadesátky byly skutečně kontroverzní co se filmů týče svědčí například i angažování Ivana Jonáka. Předního pražského mafiána se vším, co k tomu patřilo. Dalším důkazem byli i velmi kvalitní herci prakticky v jakémkoli filmu. Tento film se může pochlubit mj. Jiřím Sovákem. Zajímavostí také je, že Jaroslava Hanušová hrála matku Jiřímu Lábusovi, přičemž je od sebe dělil rok a v pořadu Možná přijde i kouzelník hráli manžele. Jiří Lábus ale není jediné pozitivem tohoto veledíla. Dalším je Markéta Hrubešová. Celkově sice průměrná herečka, ale jinak sex symbol devadesátých let. Dodnes si pamatuji její pravidelné nahé fotky v Blesku z nově natočených filmů. Svoji krásu si uvědomovala a proto se svlíkala často a velmi ochotně. I díky její dvojroli se více než o komedii jedná o fantasy. Nebo pohádku pro dospělé. Pár úsměvných momentů by se našlo. Jenže jinak snímek trpí průměrným scénářem a podprůměrným příběhem.Ten závěr byl pak doslova trapný. Nakonec to pivo bylo tak divoké, že ho tvůrci nezkrotili. ()

ac1976

Je to taká nehorázna sprostosť, že je až prekvapením koľko kvalitných hercov sa v tom objavilo. Jediný dôvod prečo som to chcel vidieť je Markéta, ale pozor! Aj miestne komentáre treba brať s rezervou, na jej super karosériu treba čakať do 50-ej minúty, väčšinou na dizajn ani poriadne nevidno a megakozy sa objavia v úvodných minútach (čumí na ne Lábus), ale nie je to Markéta. 😀 Práve preto, že tá Markéta sa rodičom mimoriadne vydarila dávam hviezdu. Film si hviezdu určite nezaslúži. ()

martins

Nejlepší na filmu je nahá Hrubešová, přes solidní herecké obsazení Lábus, Vladyka, Sovák, Jandák a spol. Bohužel slabotina a totální blbost. Směsice historie a současnosti, vše točící se okolo privatizace místního pivovaru, do kterého zasáhne Dobromila poctivá žena ze středověku, která vinou horlivosti policejního zásahu v bývalé katovně uvízne v naší době. V menší roli i šéf podsvětí Mr.Jonák. ()

Alden_Larson

Není to příšerný film, ale je plný nesmyslů a zvláštností. Děj nedává smysl, herecké výkony jsou slabé a prezentace je hrozná. Nejhůř na tom jsou noční scény, ty jsou tak tmavé, že se dá těžko říct, co se v nich vlastně děje. Některé scény mají taky otřesný zvuk, kvůli čemuž nejde rozumět dialogům. Jsou tam asi tři neironicky vtipné momenty a hudba ve scéně s velkou honičkou na konci je docela dobrá, ale jinak tenhle film nemá vůbec nic k nabídnutí. 2/10 ()

makau

Dávám jednu hvězdičku, vzhledem k tomu, že se to natáčelo i v Třeboni, ale pěkně tam tento film naše město zmršil. Prostitutky u staré radnice, to mne dostalo do kolen. ()