Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Iveta přijíždí do Prahy, aby začala žít se svým pěveckým partnerem Petrem. Je do něj bezhlavě zamilovaná, miluje ale on ji? Čeká je nahrávání první společné písně a také televizní vystoupení, které rozhodne o všem… (Voyo)

Recenze (30)

Britney75 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mě se některé scény zdají nedůvěryhodné, nějak se do toho nemůžu zakoukat, stále musím řešit, jestli ona opravdu byla až tak jednoduchá a Sepéši takový magor … Mám spousty výhrad, třeba nevidím u Aničky žádnou podobnost nebo proč nezpívají původními hlasy Petra a Ivety … Uvidíme, jak se to vyvine dál. ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Stále si nemohu pomoct, ale tady to prostě pro mě nemá hluché místo. Druhý díl je čistě o tom, jak Iveta, hloupoučká nanynka z venkova, přijela na svém obláčku do Prahy s vědomím toho, že všichni okolo ní jsou dobří, a chtějí pro ní jen to nejlepší. Do kontrastu toho dostáváme Sepéšiho, jako diktátorského mača, který chce vše řešit perfekcionisticky, a pokud možno co nejvíc na sebe. Uvidíme, jak s tím ještě zamíchá třetí do party, snobský seladon Štaidl, kdy dost možná vidíme nejlepšího Brzobohatého roli. Zatím jediné, co úplně nepobírám, je dějová linka vojáka. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Šup šup, chytlavé melodie a prostinké texty a skoro už vzniká první deska, nahraná pod vedením Felixe Slováčka. Pohádka pokračuje. Důvěřivou Ivetu jsme minule poznali coby pasivní tele (ale s pořádným snem), už coby dívenka si ve frenštátské hospodě nechává sahat na kolínko od starého chlapa, i v dospívání muži víc komentují její vzhled než talent. Autoritativně rozhoduje také její Péťa, ona však nemá potíž se podřídit. To, že prakticky nevzdoruje, mi postupem času vadilo. Praze chybí šedivost, životu v komunistické diktatuře se vyhýbáme. Zatímco Sepéši (ač Ivetě hlasově nestačí) míří vysoko, ona místy „jen“ vyžaduje důkazy lásky od lidí, kterým je ukradená. Herecky mi duo Fialová a Vodochodský sedí. Ze série každopádně nejslabší díl. ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Iveta dojela do matičky Prahy za svým snem, který se málem hned na začátku bortí. Bydlí u rodičů Sepešiho, ale je to otrava, Sepeši pořád v trapu, naštěstí práce se daří a bombové Knoflíky lásky jsou na světě. Trochu té lásky Iveta taky dostane, ale je tam pořád cítit ze strany Péti zpátečka. Nakonec se jakási pravidla ve vztahu určí a Iveta žije s pocitem, že Péťa bude sekat latinu. Lepší díl než první, přesto stále těžkotonážní pohádkový průměr. ()

Garson 

všechny recenze uživatele

Pokus o melancholický příběh prostě nevyšel a tento druhý díl byl mnohem horší než ten první.Bohužel velký vliv na to měl špatný výběr obou hlavních postav a to Anny Fialové(Iveta Bartošová) a Vojtěcha Vodochodského(Petr Sepéši) a k těm dvěma bohužel nemůžu napsat nic kladného.Petr Sepéši je tu vyobrazen jako bezcitný kariérista kterému záleží jen a jen na sobě a Iveta Bartošová zas jako submisivní chudinka kterou musí furt někdo postrkávat dopředu a jestli taková byla tak možná na sklonku života,ale určitě né na začátku své kariéry.To že ona Sepéšiho chtěla i v soukromí a on jí ne je všeobecně známý fakt,ale pochybuji,že se k ní choval jako despota.Znám moc dobře jejich album Knoflíky lásky,zná ho každý kdo se narodil v 80.tých letech minulého století.Tomu že se album stalo v té době celkem úspěšné se vůbec nedivím,ale tento třídilný film s názvem Iveta hodnotím po dvou shlédnutých dílech jako velký filmařský omyl a jako veřejné zesměšnění Ivety Bartošové i Petra Sepéšiho a to je velká škoda takže si myslím,že rodina Ivety s tím natáčením vůbec neměla souhlasit. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama