Iveta přijíždí do Prahy, aby začala žít se svým pěveckým partnerem Petrem. Je do něj bezhlavě zamilovaná, miluje ale on ji? Čeká je nahrávání první společné písně a také televizní vystoupení, které rozhodne o všem… (Voyo)

milwaukee

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zůstávám na čtyřech hvězdách, byť ze začátku jsem váhal, jestli sledovat dál. Bytnej Vondráček byl příjemnej jak osina v zadku. Iveta prostě byla kytička za zelena utržená a Sepéši mi přišel dost ujetej. Je ale fakt, že tenkrát vypadali jako naprosto dokonalý pár a já je i poslouchal. Knoflíky lásky bych snad ještě našel na kazetě někde ve sklepě. A zdá se, že Křenková zjistila, že lze použít i třetí mimický sval. Ještě pochválím Brzobohatého Gregora. Jako Štajdl se docela povedl. Akorát mi zatím není jasný, co tam dělá armáda. ()

Anet21

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

⚪Je to dosť sentimentálne a zámerne to hrá na city diváka, z Ivety je v každej druhej scéne vytváraná obeť, čo vlastne ťažko povedať, či je dobre alebo zle. Každopádne sa počas dielu tie podivné neonové fialovo-modré svetlá celkom opozerajú, pričom sa ich aj tak nadužíva iba preto, aby divák nezabudol, že sleduje niečo ,,z osemdesiatok." Celý dej skĺzol presne tam, kam sme čakali, čiže sa hrá na istotu, najväčší poznatok z dielu je ale pravdepodobne skutočnosť, že bola možnosť, že by Knoflíky lásky spieval Habera. :D⚪ ()

KIT.HL

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Menší nuda, stejná slátanina jako první díl.... Iveta byla krásná holka, která se do tohoto světa hvězd moc nehodila. Naivní a lehce manipulativní. Prostor tří dílů je naprosto nedostačující pro její vykreslení...Okamžitě pochopíte, že Sepéši byl magor ( byl ?? ), který věděl, že bez ní, není nikdo. Je fajn, že někdo se pokusil o nástin a polidštění tolik později bulvarizované zpěvačky. V momentě kdy víte jak celý příběh končí je nutno jít do hloubky, což prostor 3 hodin nepobere .Tohle je vlastně Iveta a její touha dosáhnout něčeho, ovšem  od začátku vykoupená...Iveta-začátek...Někteří herci přehrávají. Fialová je dobrá a jej ranní scéna po prvním sexu (? ) se sluchátky na uších je jakoby od jinud.. Škoda, že i její život se nevydal tímto radostným směrem.Moc jsem jí to přál. V té době , v roce 1987 jsem byl na vojně. Všichni byli do Ivety zamilovaní..Ona byla hvězda. ()

MickeyStuma

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Drsný charakter Petra Sepešiho a křehká duše Ivety Bartošové. Šoubyznys začíná. Krásný nostalgický vizuální obraz tomu dává patřičnou dokonalost. Děj se především točí kolem první písně pod názvem ´Knoflíky lásky´ a svým způsobem natáčení prvního videoklipu, který vznikl z přímého televizního vysílání. Tady je potřeba pochválit tvůrce za snahu o naprostou dokonalost. Onen videoklip je téměř jak přes kopírák. Ano, téměř, neboť dvě nesrovnalosti přeci jen viditelné jsou. Stačí porovnat obě scény a každý je musí na první pohled odhalit. Příběh jasně dává najevo těžké začátky, ale zamrzí projevený charakter Petra. Udělat z něj sígra v rámci dramatizace prostě nefunguje. Zato emoční scény s Ivetou naopak fungují až moc. ()

Garson

Pokus o melancholický příběh prostě nevyšel a tento druhý díl byl mnohem horší než ten první.Bohužel velký vliv na to měl špatný výběr obou hlavních postav a to Anny Fialové(Iveta Bartošová) a Vojtěcha Vodochodského(Petr Sepéši) a k těm dvěma bohužel nemůžu napsat nic kladného.Petr Sepéši je tu vyobrazen jako bezcitný kariérista kterému záleží jen a jen na sobě a Iveta Bartošová zas jako submisivní chudinka kterou musí furt někdo postrkávat dopředu a jestli taková byla tak možná na sklonku života,ale určitě né na začátku své kariéry.To že ona Sepéšiho chtěla i v soukromí a on jí ne je všeobecně známý fakt,ale pochybuji,že se k ní choval jako despota.Znám moc dobře jejich album Knoflíky lásky,zná ho každý kdo se narodil v 80.tých letech minulého století.Tomu že se album stalo v té době celkem úspěšné se vůbec nedivím,ale tento třídilný film s názvem Iveta hodnotím po dvou shlédnutých dílech jako velký filmařský omyl a jako veřejné zesměšnění Ivety Bartošové i Petra Sepéšiho a to je velká škoda takže si myslím,že rodina Ivety s tím natáčením vůbec neměla souhlasit. ()