Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Iveta přijíždí do Prahy, aby začala žít se svým pěveckým partnerem Petrem. Je do něj bezhlavě zamilovaná, miluje ale on ji? Čeká je nahrávání první společné písně a také televizní vystoupení, které rozhodne o všem… (Voyo)

Recenze (23)

anais 

všechny recenze uživatele

I když mi je ta hudba úplně cizí, až bych řekl, že mě to odrazovalo od sledování, tak musím uznat, že druhý díl se hodně povedl. Bavil mě komplikovaný Petr Sepéši, křehká Iveta. A bavil mě tu hodně Miroslav Hanuš, ze kterého jde v jeden moment opravdu strach (ten už by si zasloužil nějakou velkou vážnou roli...), a radost mi udělal záběr na Ivetu tančící parkem v rytmu walkmanu - Wes Anderson, Oldboy, Iveta... Po dlouhé době jsem měl pocit, že sleduju na české tv něco s názorem a jednoznačným autorským uchopením - i za cenu toho, že to pak některé věci zkresluje nebo pomíjí. Je jen škoda slabšího rozjezdu v prvním dílu, a vlastně i třetího dílu - kde se nejednoznačnost postav vykreslí snad až příliš ve prospěch Ivety, a ze zajímavého Sepéšiho udělají pouhého kariérního podrazáka... I ()

Britney75 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mě se některé scény zdají nedůvěryhodné, nějak se do toho nemůžu zakoukat, stále musím řešit, jestli ona opravdu byla až tak jednoduchá a Sepéši takový magor … Mám spousty výhrad, třeba nevidím u Aničky žádnou podobnost nebo proč nezpívají původními hlasy Petra a Ivety … Uvidíme, jak se to vyvine dál. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Šup šup, chytlavé melodie a prostinké texty a skoro už vzniká první deska, nahraná pod vedením Felixe Slováčka. Pohádka pokračuje. Důvěřivou Ivetu jsme minule poznali coby pasivní tele (ale s pořádným snem), už coby dívenka si ve frenštátské hospodě nechává sahat na kolínko od starého chlapa, i v dospívání muži víc komentují její vzhled než talent. Autoritativně rozhoduje také její Péťa, ona však nemá potíž se podřídit. To, že prakticky nevzdoruje, mi postupem času vadilo. Praze chybí šedivost, životu v komunistické diktatuře se vyhýbáme. Zatímco Sepéši (ač Ivetě hlasově nestačí) míří vysoko, ona místy „jen“ vyžaduje důkazy lásky od lidí, kterým je ukradená. Herecky mi duo Fialová a Vodochodský sedí. Ze série každopádně nejslabší díl. ()

KIT.HL 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Menší nuda, stejná slátanina jako první díl.... Iveta byla krásná holka, která se do tohoto světa hvězd moc nehodila. Naivní a lehce manipulativní. Prostor tří dílů je naprosto nedostačující pro její vykreslení...Okamžitě pochopíte, že Sepéši byl magor ( byl ?? ), který věděl, že bez ní, není nikdo. Je fajn, že někdo se pokusil o nástin a polidštění tolik později bulvarizované zpěvačky. V momentě kdy víte jak celý příběh končí je nutno jít do hloubky, což prostor 3 hodin nepobere .Tohle je vlastně Iveta a její touha dosáhnout něčeho, ovšem  od začátku vykoupená...Iveta-začátek...Někteří herci přehrávají. Fialová je dobrá a jej ranní scéna po prvním sexu (? ) se sluchátky na uších je jakoby od jinud.. Škoda, že i její život se nevydal tímto radostným směrem.Moc jsem jí to přál. V té době , v roce 1987 jsem byl na vojně. Všichni byli do Ivety zamilovaní..Ona byla hvězda. ()

Garson 

všechny recenze uživatele

Pokus o melancholický příběh prostě nevyšel a tento druhý díl byl mnohem horší než ten první.Bohužel velký vliv na to měl špatný výběr obou hlavních postav a to Anny Fialové(Iveta Bartošová) a Vojtěcha Vodochodského(Petr Sepéši) a k těm dvěma bohužel nemůžu napsat nic kladného.Petr Sepéši je tu vyobrazen jako bezcitný kariérista kterému záleží jen a jen na sobě a Iveta Bartošová zas jako submisivní chudinka kterou musí furt někdo postrkávat dopředu a jestli taková byla tak možná na sklonku života,ale určitě né na začátku své kariéry.To že ona Sepéšiho chtěla i v soukromí a on jí ne je všeobecně známý fakt,ale pochybuji,že se k ní choval jako despota.Znám moc dobře jejich album Knoflíky lásky,zná ho každý kdo se narodil v 80.tých letech minulého století.Tomu že se album stalo v té době celkem úspěšné se vůbec nedivím,ale tento třídilný film s názvem Iveta hodnotím po dvou shlédnutých dílech jako velký filmařský omyl a jako veřejné zesměšnění Ivety Bartošové i Petra Sepéšiho a to je velká škoda takže si myslím,že rodina Ivety s tím natáčením vůbec neměla souhlasit. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama