Jiří Vydra (J. Abrhám) se usadil na venkově, kde se snaží uplatnit své zkušenosti zootechnika při problémech s chovem skotu, kterými jsou především nevyhovující stáje a nedostatek pracovních sil. Na pozadí výstavby moderního velkochovu, který má situaci vyřešit, sledujeme pracovní a osobní problémy i dalších obyvatel městečka Brod. (Česká televize)

Cesty timem

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jedna hvězda navíc za "pana Stehna" v podání Marka Vašuta. Tuto roli si evidentně užil... No já také pane Vašut. To byly parádní detaily, jimiž jste roli vycizeloval a kterých si pozorný divák všimne a užije si je možná podobně jako herec, ale z druhé strany :-) ... Ale v dalších dílech je v podstatě celá rodina Stehnových opravdu "rodinka". ()

MrEddie

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ve druhé části seriálu Vydra pracuje pro JZD pod vedením Františka Husáka. I zde kritizuje způsob jak se zachází s telaty a systémem kravína. V díle se více objevuje řidič Stehno. (Marek Vašut) Hrubián, alkoholik, naprostý parchant. Vašut ho hraje báječně. Mezi manželi Víchovými je velmi krásný vztah, který vrcholí na konci dílu milostnou scénou, kdy Naděžda Konvalinková odhalí jedno ňadro. ()