Inspektor Barnaby se těšil, jak se svou ženou stráví pár klidných letních dnů v kruhu příbuzných a přátel. Čeká je totiž oslava stříbrné svatby v inspektorově rodné vesnici, tamní farář má po pětadvaceti letech znovu požehnat jejich šťastnému manželství. Práce si ale policistu najde všude – sotva přijede na místo, dojde tam hned ke třem vraždám. Pro motiv zločinu se musí detektiv vrátit hluboko do minulosti, nalézá ho však teprve ve vraždě čtvrté. Kdo se po dlouhých letech odhodlal k pomstě? (TV Prima)

Grogan

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pěkná a trochu i strašidelná epizoda, kde vrah volí neobvyklé a brutální metody odpravování svých obětí za něco, co sice nebylo správné, ale vzhledem k jejich tehdejšímu věku se dá jejich chování pochopit a po letech je odpravovat přijde až moc kruté. Jedna z těch epizod, kde dostanete spousty vodítek a nakonec do sebe všechny krásně zapadnou (to v Midsomeru neplatí vždy), což mám na anglických detektivkách rád. ()

Jezinka.Jezinka

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoiler: Dětské hry mohou sice skončit tragicky a občas se tak, bohužel, i stane, ale dávat v jedenácti letech někomu na krk oprátku a postavit ho na vratkou židli, je projev čirého kreténismu, protože pravděpodobná tragédie je nasnadě. Důsledky s velkým časovým odstupem v divakovi moc soucitu neprobouzejí. ()