Peter Loew pracuje jako literární agent na Manhattanu, jeho život rázem změní osudové setkání s tajemnou ženou - upírkou. Po milostné noci, kterou s ní strávil ve svém pokoji, se dokáže soustředit na stále méně věcí. Jako tyranizující šéf pronásleduje splněním pracovního úkolu svoji sekretářku Alvu, postupně ztrácí kontakt s realitou a proměňuje se v jinou bytost... Režisér R. Bierman hororový příběh namíchal z prvků thrilleru, zvláštní černé nadsázky a humoru, do něhož přidává okamžiky halucinací a spalující milostné vášně. (oficiální text distributora)

buchannon

Další z řady "velice smysluplných, originálních superfilmů", kde hlavní roli ztvárnil Nicholas Kim Coppola. Mám rád dobré horory, ale právem se vyhýbám většině hororovým filmům, neboť většinou stojí za hovno a tento nebyl vyjímkou. ()

Kontryhelka odpad!

Větší krávovinu jsem fakt neviděla. Debilní Nicolas Cage v ještě debilnější roli praštěnýho agenta,který si myslí,že je upír. Amatérské a hodně blbé. ()

KayaCarter

Nicolas Cage je můj oblíbenec a proto, když mi přítel řekl o tomhle filmu nemohla jsem si ho nechat ujít a je to Cage best ever :D Je tam opravdu šílený až do morku kostí. Ne jen obličejem, ale celým tělem. Nevím jestli bych tenhle filmek nazvala přímo hororem, ale žánrově do toho určitě spadá. Mě spíš přijde jako drama a komedie. Myslela jsem, že lepší výkon než v Leaving Las Vegas už od Nicolase neuvidím, ale pletla jsem se. A jsem přesvědčená, že ten film by bez něj byl totálně o ničem. Musím taky vyzdvihnout velmi dobrou hudbu. Taková klasika jako v Hitchkokových filmech. Kdo má rád Cage a jeho herecký styl bude velmi spokojený. Za mě tedy určitě za pět bludišťáků bez debat. ()

Peršanka

Škoda, že to není o třetinu kratší, hodnotila bych výš. Místy skvělá zábava, místy nudné pasáže. Osmdesátky jak vyšité k tomu. Ta doba měla styl. ()

Feacher

Na 57%, které tu aktuálně svítí, to rozhodně nevidím. Ano, je to trochu béčkově natočený, ale poměrně dobře vymyšlený příběh, který se díky komedii tváří neseriózně, ale nakonec překvapí psychologickou zápletkou. Samozřejmě úžasný herecký um a potěšil i známý meme... méně než 4* to určitě nejsou! ()

Bodpromilana

Na filmy, kde hraje Nicolas Cage, koukam jenom proto, že tam bude Performance Nicolas Cage.  Polibek upíra mě moc nenadchnul, ale o to ani nešlo. Bylo to velmi jednoduchý sledovat, nic extra jsem neočekávala.  Z role Petera  Loewa ale radost mam, bylo to fakt béčkovsky zábavný. Blbost, ale dobrá.  V některých aspektech mi ale film přišel nedotažený. Z toho důvodu v něm nevidím, že bych objevila fajnovej bizárek, na který se podívám znova. Pobavilo, ale stačilo. ()

pekkanik

Toto nie je ani komédia, ani horor, ani fantasy... Čo to vlastne je? Vlastne, načo to škatuľkovať, buď vás to zaujme alebo vám to polezie na nervy. Ja som ten prvý prípad. Videl som už dosť filmov s Cageom, takže som bol prekvapený, čo a hlavne ako to ten Nicolas zahral. Tak šialené, až je to dobré. Toto nie je o upíroch, toto je psychologický profil sebeckého magora, ktorý túži po láske, ale... no zvrhne sa to na thriller. Ale ani thriller to nie je... ()

DragonSwan

Ehm...čo som to práve videla?? K filmu ako takému jednoducho nemám čo povedať ale cage bol neskutočný. Normálne tohto herca nemusím ale tak kvalitne zahrať magora, to sa len tak nevidí a tie grimasy...jednoducho geniálne. Ale ten film... Ešte raz sa pýtam: Čo to pre kristové rany bolo?! ()

LordKafonio odpad!

Na tento snímek jsem se těšil. Mladý Cage mě lákal. Ovšem chyba lávky. Na tomto filmu bylo špatně snad všechno. Od hereckých výkonů, přes střih až snad po titulky, hlavně tedy scénář. Nezáživné, pro mě snad až urážející. Škoda času.... odpad ()

Nicolas Cage si zahraje Drákulu

Nicolas Cage si zahraje Drákulu

01.12.2021

Studio Universal se po pár letech opět chystá oprášit jedno z ikonických monster filmového plátna, hraběte Drákulu. Nový snímek s názvem Renfield by však měl ukázat drákulovskou legendu z pohledu… (více)