Peter Loew pracuje jako literární agent na Manhattanu, jeho život rázem změní osudové setkání s tajemnou ženou - upírkou. Po milostné noci, kterou s ní strávil ve svém pokoji, se dokáže soustředit na stále méně věcí. Jako tyranizující šéf pronásleduje splněním pracovního úkolu svoji sekretářku Alvu, postupně ztrácí kontakt s realitou a proměňuje se v jinou bytost... Režisér R. Bierman hororový příběh namíchal z prvků thrilleru, zvláštní černé nadsázky a humoru, do něhož přidává okamžiky halucinací a spalující milostné vášně. (oficiální text distributora)

AngelG

To hodnocení mě opravdu šokuje. Tenhle film si rozhodně zaslouží víc. Nevím jestli to je tím, že to vidělo tak málo lidí anebo tím, že lidé nechápou satiru a černý humor. Celou dobu se mi v hlavě točilo Americké psycho a Bale. Rozhodně vidím spojitosti a nedivila bych se, kdyby se tímto filmem inspirovali. Zároveň i vidím spojitosti v příjmutí obou snímků. Lidé prostě nemají trpělivost pro pozvolně plynoucí filmy. Cage je naprosto famózní a jeho propadávání se do šílenství je opravdu skvostné. Několikrát jsem se opravdu musela smát nahlas jeho hysterickým výstupům. Ostatní obsazení také super a celkové opravdu nemám moc co vytknout. Tenhle typ filmů mě prostě baví. :) ()

Mitopus

Takový novodobý Drákula čistě z pohledu Renfielda, střižený Americkým psychem. A to celé skvěle zahrané mistrem freakoutu Nicolasem Cagem. Co víc si přát? ()

departed

Ten film je dobrej / snesitelnej jen tehdy, když Cageovi hrabe, což není tak často, ale když už, tak se dá pousmát nad tím, jak adekvátně tuhle hrozně napsanou roli zahrál. ()

Koprix

Naprosto jsem nepochopila, o co se snímek snaží. Pokud se tvůrci snažili o nějaký hluboký příběh, tak to buď udělali špatně, nebo mám já špatný mozek. Ne, počkat, snažili se o hluboký příběh? Oni se vůbec snažili o příběh? Víc než na příběh to vypadalo na několik roztroušených scén, které se o příběh marně snaží. Předtím, než jsem shlédla celý film, jsem viděla pár scének, kde Cage šikanuje svou sekretářku Alvu a přišlo mi, že by to mohlo být vtipné, svižné a zábavné. Bohužel nebylo, nezachránily to ani ony scénky s Alvou, ani ta pravděpodobně nejznámější z nich s neuvěřitelně šklebícím se "you don't say" Cagem. Dvě hvězdičky snad jenom za jeho výkon, který je tady vskutku brilantní. ()

hero_bk

Nečekal bych, že to někdy o nějakém filmu řeknu, ale tahle pitomost drží pohromady jen díky PRECIZNÍMU Cageovu hereckému výkonu. Děj nemá moc smyslu, ale schizofrenní Cage lovící holuby a poulící oči je fakt perfektní. Víc takových rolí pro něj! ()

Python

Šílený film o šílenství, který hodně zvedl zábavný výkon Nicolase Cage. bonus: dočkáte se scény, z níž pochází obrázek k "you don't say" meme ()

tara22

Celý film byl zajímavý a závěr dost nečekaný. Nejdřív jsem si myslela že to bude nějaký průměrný film o upírech, ale nakonec to byl spíš psychologický thriller. :D Nicolas Cage hraje dobře i blázny. ()

Clark_Kent

Upírská šílenost v podání vynikajícího Nicka Cagea. Když hraješ a je to kurevsky znát, místo nějaký zelený srágory /pozadí CGI. Vedle Cagea je i zajímavá Maria Conchita Alonso alias Alva, kterou Peter Loew neustále pronásleduje. ()

Xeany

Místy je to celkem nuda, každopádně Nicolas Cage zde podal exceletní výkon. Tato role musela být opravdu náročná. ()

ratpile

Suše natočený snímek s velmi nevyváženým tempem. Několik opravdu bizarních scén a dokonale výstřední Cage se prostě v tom závalu nudy ztratí. ()

adamix

Stačí si pozrieť na YouTube zostrih najlepších Cageových výstupov, zvyšok filmu je len blato, ktoré nevie, či má byť trilerom, komédiou, hororom či nebodaj psychologickou drámou. Hrôza, ale idiotsky smiešna. ()

Barkku

Ten film je hodně divnej jako celek, to je fakt. Ale Cage mě přivedl ke smíchu a hrůznému úžasu, podobně jako snad jen kniha Utrpení knížete Sternenhocha :-D ()

Lukasino_T

Úžasně vtipný bizár a totální guilty pleasure. Nicholas Cage předvádějící naprosto legendární kreace, které se zapsaly do historie a staly se z nich memes. Pravděpodobně nejšílenější herecký výkon v jeho kariéře. Víc netřeba říkat, tohle se prostě musí vidět na vlastní oči. Je to tak bizarní a vtipné naschvál, nebo je to prostě jen neúmyslně tak špatný film, až je vtipný? Kdo ví. To je asi jedno. Je to zkrátka ten typ filmu, který se hodí do vybrané společnosti kamarádů a k lahvi něčeho ostřejšího. ()

LilySnape

Stane se vám, že něco praštěného uvidíte a nakonec vás to doslova pohltí ? Tak takhle mě dostal tenhle nezařaditelný a ztřeštěný film. Pokud chcete vidět mladého Nica Cage v té nejlepší a nejztřeštěnější roli, pak tohle je volba číslo jedna ! A pokud ještě někdo umí tak nádherně " hrát " i tu erekci v trenkách, tak ho chci vidět :-D Tenhle film je herecký koncert Nicolase Cage, proto tu moc co jiného nebudu hodnotit. Čtyři hvězdičky dávám schizofrennímu já Nica Cage. Co na to víc říct ? Jeho abeceda a výskok na stůl, tak to mám před očima pořád. Jeho sny o ženě vamp byly dokonce místy velice erotické. Skoro jsem si říkala, že Nicolas by byl vážně oddaným otrokem oné upírky ;-) Zajímalo by mě, jestli by se SÁM propíchl tím kůlem na závěr, nebo ne ... ()

Radussee

Perfektní výkon Cage, pan herec zde opět předvedl vynikající výkon své divadelní tváře. Psycho představy, rozdvojená osobnost, schízy, vsugesce, tak to má vypadat! :-) ()

Nicolas Cage si zahraje Drákulu

Nicolas Cage si zahraje Drákulu

01.12.2021

Studio Universal se po pár letech opět chystá oprášit jedno z ikonických monster filmového plátna, hraběte Drákulu. Nový snímek s názvem Renfield by však měl ukázat drákulovskou legendu z pohledu… (více)