Peter Loew pracuje jako literární agent na Manhattanu, jeho život rázem změní osudové setkání s tajemnou ženou - upírkou. Po milostné noci, kterou s ní strávil ve svém pokoji, se dokáže soustředit na stále méně věcí. Jako tyranizující šéf pronásleduje splněním pracovního úkolu svoji sekretářku Alvu, postupně ztrácí kontakt s realitou a proměňuje se v jinou bytost... Režisér R. Bierman hororový příběh namíchal z prvků thrilleru, zvláštní černé nadsázky a humoru, do něhož přidává okamžiky halucinací a spalující milostné vášně. (oficiální text distributora)

Colonist

Šíleně přehrávající Nicolas Cage v té nejlepší formě. Skvěle jsem se pobavil. Tenhle film nelze brát vážně. ()

fmash

Ujeté? Rozhodně. Vtipné? No, jak se to vezme :). Znepokojující? Velmi. Jestli chcete po celou dobu trvání filmu kulit oči jako Nicholas Cage, tak si to pusťte. Nebudete zklamáni, tohle musí zabrat na každého. Rozhodně to není horor - nemrtvých uvidíte zhruba tolik, jako na Plese příšer. Jestli je to komedie, to bych si netroufl posoudit. Ale jestli někdy sami přemýšlíte, jestli jste normální, tak tenhle film zkuste. Nějaká potrava pro mozek se v něm najde. ()

kombajn odpad!

velmi podivny film, velmi podivny konec. neni moc filmu u kterych jsem se TAK MOC nechytil jako u tohoto. Nemam odvahu si to pustit podruhe. ()

cariada odpad!

Tohle mě prostě nebavilo, strašně mě to rozčillovalo a k tomu tak dlouhý a nic se tam neděje. Je tam Nic. Cage neustále šikanuje sekretářku. Blbost na entou. A komedie, že to má být? Já se nák ani jednou nesmál. ()

MrPierc

Nicolas Cage a jeho přehnané herectví zde kraluje během celého filmu. Chvíli chudáček, chvíli upír nebo pan Jekyll a Hyde. Jeho výbuchy, výkřiky, zhroucení a následná samomluva jen udivuje a divák nevěřícně kroutí hlavou. Proměny Nicolase jsou až neuvěřitelné. Tohle není žádná komedie ale psychologický horor. Finále s blouzněním, prknem a psycholožkou je nejlepší scéna. ()

Juto

Začiatok vyzerá sľubne. No potom sa z toho vykľuje z časti artová záležitosť. Nepáčilo sa mi to. 1/10 ()

Radiq

Snad nejlepší role Nicolase Cage. K tomu tak originální příběh, že nevíte, jestli se dřív chlámat nebo se divit. Poznámka pro všechny, kdo nemá rád upírské filmy: v tomto filmu se upíři nevyskytují!!! Víc nemůžu prozradit, prostě se na to koukněte a buďte stejně nadšení jak já. ()

kurcatovium

Tak tohle bylo opravdu hrozné. Příšerný děj, zpracování, herecké výkony a vše ostatní. Ve druhé půlce filmu jsem se pak musel prkennému strašákovi do zelí (upír Cage) s nasazenými plastovými zuby už opravdu smát. No a zakončení či snad vyvrcholení filmu je asi stejně vymaštěné jako zbytek filmu. Nebýt památné scény s debilním výrazem a nepřirozeně vyvalenýma očima, díky níž se stal Cage nehynoucí legendou internetových hrdinů, byl by to nejspíš odpad. ()

mickyreed

Jsem vlastně celkem zmatenej, asi jako hlavní hrdina. Měl to být byrokratickej thriller jako Kafka, jehož fotka ležela v kanclu, podpořenej mystikou Nosferata, kterej pořád běžel v TV a Cage ho tam parodoval? Měla to být čistě komedie s haluškama a vyšinutým hrdinou zralým po 30 minutách na hospitalizaci? Myslím že ve výsledku vlastně taková rozbředlá srajda, která není ani jedno. V několika málo scénách vtipnej Cage (težko říct jestli úmyslně), to by ještě šlo a pákrát jsem se tomu bizáru i zasmál, ale že by mě to nějak velice pobavilo se říct nedá. ()

blackJag

Na tento film se musíte dívat jako na excentrickou komedii a hlavně jej nebrat za hororové psycho, protože jedině tak si jej dokážete alespoň částečně užít a některé scény si doslova vychutnat. Cage je tu šílený, jeho kreace á la Nosferatu je geniální (stejně jako scéna koupě umělých upířích zubů - "Nemáte tu něco levnějšího"), ale zoufale antisexy ženské hrdinky (Jennifer Beals má v tomto jasný primát) a nenápaditá režie táhnou film zbytečně dolů. Na druhou stranu, třeba hudební doprovod mi připomněl nejlepší věci od Herrmanna a znovu musím zmínit Nica, jehož až groteskní výkon si vaši pozornost jasně zaslouží (opravdu toho švába sežral?). 60% ()

Smileface

Kromě Nicolase Cage na tomhle filmu opravdu nic není.Videl jsem ho jednou a to mi staci,uz ho videt nechci a kdybych ho nevidel ani jednou o nic bych neprisel. ()

MsUtahraptor odpad!

Hysterickému hovadu hrábne, začne šikanovat sekretářku a vymlouvá se na to, že "je upír". Protože je to společensky dostatečně vysoko postavený chlap, tak mu to prochází a nikdo na něj nezavolá policajty ani milé pány v bílém. WTF?! ()

misstake

"Pane, opustila mě moje holka. A teď jsem upír. Zabijte mě!" Horor? Ne, ale docela úlet. Ujetost. Bizarnost. Extrém. Excelující Nicolas Cage. "V noci jsem zabil jednu ženu." "Petere, v tomhle městě přece každý den někdo někoho zabije. To neznamená konec světa." Přesně takový film, jaké mám rád, kde od začátku nevíte, co se bude dít a co se z toho nakonec vyklube. Tady se z toho vyklubalo hodně zábavné béčko. ()

Han22

Někde před 15 lety mě bavily nezávislé filmy a myslel jsem si, že Cage je výborný herec. Už tehdy mi Polibek upíra přišel divný. A dneska bych řekl, že je to absolutní pičovina, to se slušně snad říct nedá. Zaprvé příběh, kde nevíte jestli se hrdina mění v upíra, nebo mu jen hrabe. Zadruhé ale opravdu šílené a nesnesitelné přehrávanání Nicolase Cage (a to si stojím za tím, že v některých filmech byl skvělý). A navíc je celý příběh založený na pronásledování sekretářky - děkuji nechci, když budu chtít vidět šikanu na pracovišti, stačí si zajít 5x týdně do toho pekla, které se nazývá práce. ()

matolas

Obraz Nicolasa Cagea s umelými zubami a strapatými vlasmi, ako pobehuje zmätene po ulici a naháňa holuby, z hlavy nikdy nedostanem. Toto je film, pri ktorom vás každá scéna prekvapí, pretože fakt netušíte, o čo sa tvorcovia snažili. Je to až fascinujúce. ()

Knowho

Cage je tady kurevsky jeblej a to je prostě boží. Cage je prostě bůh, co víc dodat. A poslední scéna kde Peterovi začne jebat ještě víc je úžasná. Soundtrack je taky super. 9/10 ()

Nicolas Cage si zahraje Drákulu

Nicolas Cage si zahraje Drákulu

01.12.2021

Studio Universal se po pár letech opět chystá oprášit jedno z ikonických monster filmového plátna, hraběte Drákulu. Nový snímek s názvem Renfield by však měl ukázat drákulovskou legendu z pohledu… (více)