Fresh sleduje príbeh Noy (Daisy Edgar-Jones), ktorá sa v potravinách zoznámi so zvodným Stevom (Sebastian Stan) a - vzhľadom na jej zlé skúsenosti s internetovými zoznamkami - využije šancu a dá mu svoje číslo. Po ich prvom rande je Noa vo vytržení, a tak prijme Stevovo pozvanie na romantický víkend mimo domu, len aby zistila, že jej nový milenec má akési nezvyčajné chúťky. (Disney+)

jorgus

Mělo to nakročeno na mnohem víc, rozhodně originální počin, škoda že v prostřední části to bylo lehce nudne:( ()

warrenur

Nie moc vynimocne spracovanie, mnohokrat sfilmovaneho nametu. Velmi podobne serialovemu You - hlavnym protagonistom, dokonca i ucesom :), Hannibalovi uz menej (ten je vsak o uroven kvalitnejsi) . Nuz a uvod tretina nie je nepodobna kvantu inych romantaren. Stavane zial iba na divakovej predstavivosti, kedy papaju svedske masove gulicky a vy si myslite, ze to bude nejaka "clovecina" a na zvukoch nahratych priamo pri ustach hercoch, "aby to pekne mliaskalo". Daisy som ten prerod na zaklade odkazu v casaku neveril, hoci tancek bol chutny. Zaver sice zabavny, ale hlupunky, len pre "upokojenie" citliveho divaka. Jednohubka slabsieho priemeru s krivajucou atmosferou a minimom "hororu". 45% Vacsine sa vsak podla hodnoteni zrejme pacilo, tak asi smelo do toho. :) Ja som vsak videl rozhodne lepsie a napinavejsie spracovania. ()

TaanStari

Bohužel, final arc s uhryznutými kulemi byl (i když skvěle natočený a sestříhaný) více než předvídatelný a docela kazí celkový dojem. Na úplný závěr se mi líbila subverze ve formě prchajícho černocha, nicméně film končí v pozitivním duchu, i když tak trochu zapomněl na henchmana Šóovi manželky, který jistě jen tak neodkráčí od zcela nebojeschopného masa... ()

Saur.us

Femo/vege obžaloba společnosti, zábavná, dejme tomu černá ale krvavá a se slušnou zápletkou. Detaily jak z kulinářského magazínu zvrhle potěší. A k tomu roztomilá D. Edgar-Jones taky. ()

KosiR_ksr

Slovo fresh se hodí použít nejen pro název, ale pro film samotný. Začátek velmi připomíná romantickou komedii, která ovšem náhle přejde ve svěží neotřelý a nápaditý thriller. ()

molcan2

Fresh bol film, ktorý ma minulý rok veľmi prekvapil, išiel som si ho pozrieť s tým, že to bude nejaká romantická komédia a nakoniec som dostal veľmi ťažký a neuveriteľný thriller. Fresh sleduje mladú Nou, ktorá v supermarkete stretne Steva a z frustrácie zo zoznamovacích aplikácií to riskne a dá mu svoje číslo. Po prvom stretnutí Noa prijme Stevovo pozvanie stráviť spolu víkend, avšak už samotný moment ukáže, aké má jej nový milenec veľmi nezvyčajné tajomstvá. Film je debutom režisérky Mimi Crave, a hoci ide o jej prvý film, odviedla neuveriteľnú prácu, Daisy Edgar-Jones a Sebastian Stan sú vo svojich postavách, mladej ženy hľadajúcej vzťah a chlapa, ktorý je psychopat, úžasní. Film má neuveriteľnú atmosféru, na začiatku sa začína super odľahčene a už v polovici príde zvrat, ktorý ma zaskočil, vo viacerých situáciách filmu sa mi robilo nevoľno len pri pomyslení na určité scény. ()

Rathalos

No,kedze som videl,ze tento film je v cervenych cislach,moje ocakavania boli naozaj velke,lenze to ma postupne casom pri sledovani pomaly preslo,coraz viac a viac ma to nudilo,predsa len od temy,akou je kanibalizmus som cakal nieco predsa len extremnejsie,krvavejsie,brutalnejsie,ale namiesto toho je to taka "romantika" na zvlastnejsi sposob,skoda,vlastne okrem tych zaverecnych minut ma to bohuzial neoslovilo,ako komedia nula bodov,ako horor prilis mierne,aspon ako thriller to ako tak fungovalo,takze dve hviezdy...:-) ()

agassi68

Slušne sviežo natočená prvotina. Sympatický pár sa dal dokopy a ružovo vyzerajúca romanca sa trošku zvrhla. Kasting dopadol na výbornú a tak mi prekvapivo nechýbali ani gore zábery.. ()

Rockerman

Plastický chirurg Steve se rád seznamuje se ženami. Je milý, vtipný a nejí zvířátka, zato si vychutnává úplně jiné maso. Nejdříve jsem nadával, že takový nápad nemá lepší atmosféru a napětí, ale pak jsem si uvědomil, že tak je to správně. Vždyť kromě nedomyšlených posledních dvaceti minut je to romantický film, pravda až na ty zvláštní okolnosti. Tedy krom toho závěru jsem se bavil. ()

Hapretor

Kupodivu nepříjemně zábavné a nechutné zároveň... Sebastian Stan rules...škoda ho na tak debilní roli jako Winter Soldier... ()

domirovec

Fresh je skvělá a příjemná kombinace humoru a romantického psycho-thrilleru, který chutná překvapivě hodně dobře! Film mixuje vynikající všemožné chutě, které ve finále tvoří pro nenasytného diváka báječný psycho-chutný kousek přímo z kuchyně šéfkuchaře Stíva, který moc dobře ví, co chutná jeho vyděšeným přítelkyním, které si hezky zavírá do svých kytičkami vyzdobených podzemních cel. A že se tam jeho uneseným kamarádkám moc líbí! Nejvíce je ze svého pobytu však šťastná ta Stívova nejoblíbenější gámoška, ta s tou uřízlou prdelí. Stív je vcelku hodnej chlápek, umí ženskou pořádně rozesmát a je sakra sexy. Bacha však na ty jeho přítelkyně, jelikož by vás třeba mohly trošičku pobodat nebo ještě hůře, ukousnout polovinku vašeho ptáčka spěváčka, takže bacha na ně, mají totiž rády lidské masíčko.. Vcelku chutný kousek, mohu si ještě přidat?.. 4/5 ()

Davidkkk

Láska prochází žaludkem. A Sebastian Stan vypadává z role jednorukého Zimního vojáka, aby předvedl nejpůsobivější koncert své herecké kariéry. Režijní debut talentované Mimi Cave je tím nejchutnějším hlavním chodem, který jsem si mohl přát. Bon Appétit! Více ZDE. ()

Vabr

Tak moc jsem se těšil na cool odvázaný brutální horor, ale dostal jsem něco úplně jiného. Nebylo to vůbec odvázané, cool, a už vůbec ne brutální. Bylo to nudné, dlouhé (2h stopáž je příliš), drželo se to při zemi a moc neriskovalo. Zkrátka slabej odvar toho, co jsem očekával. Nápad zabíjení lidí pro maso je ve filmu velmi nedůležitý a spíše sledujeme hlavní hrdinku v její „cele" a u stolu s psycho přítelem, což má na míle daleko od toho, co jsem chtěl. Prostě ne. Nějak těch 70% nechápu, když vlastně film neobsahuje až tak nic šokujícího...možná leda tak povedené soundtracky, které poslouchám, a sem tam zajímavý vizuál. Za mě by Mimi Cave prostě spíše sedla nějaká drama-comedy než horor, protože zoufalé rande s exotem vystihla bravurně a když by o randění hlavní postavy byl celý film, užil bych si jej více. Tento její debut je totiž jinak velmi průměrný a s hororem nemá moc společného. Takže rada pro ty, co to chtějí sledovat pro horor: Nesledujte to. Vyhodnocení: Nový Texaský Masakr jsem si užil 100x více, vážně doporučuji mnohem více než tento nenaplněný potenciál ()

Dogfish

Film mě zaujal několika skutečnostmi. Když ženská zlobí, je třeba ji uříznout kus zadku a je dobré, když je v pohodě, protože stres neprospívá masu. ()

Kalimero13

Já tyhle černý komedie ... žeru. Akorát se cítím trošku blbě v tom, že o filmu smýšlím spíše  v černokomediálním smyslu, než o hororu/htrilleru. Jestli to o mě něco vypovídá ... Sebastian Stan je v Marvelovských filmech naprosto zapomenutí hodná postava vyvolávající pocit, že jde o herce druhé kategorie. Fresh mě brutálně vyvedl z omylu. To on táhne celou atmosféru černého humoru, aniž by smrděl nuceností a přehráváním. Když řekne "pořád jsme to já, jen..." - 100% mu věřím a šel bych s ním na randě zas :D ()

Kingjiri

Romantická komedie roku, která vrhá na známý rčení jako “láska prochází žaludkem” nebo “miluju tě k sežrání” uplně jinej pohled. Nejlíp biják funguje právě v odlehčenějšim černokomediálnim duchu (hlavně začátek a závěr), díky čemuž má určitej punc originality a člověk si ho snadno zapamatuje. Když se v prostřední části snaží o serióznější horor, nemá čim pořádně zaujmout. Steve je správně ujetá postava, která má prostě ráda svojí práci a vlastně se při ní i zamiluje. Hlavní hrdinka mohla být o poznání víc sympatická a charismatická, abych si příběh užil ještě víc. Ocenil jsem, že většina nechutnějších drsnějších scén zůstávala díky kameře v ústraní spíš na úrovni fantazie diváka než na doslovný prezentaci obrazem. Velká škoda, že se víc nepodařilo zužitkovat netradiční romcom námět. Nicméně za nápad, filmařinu, vtípky a pár sympaticky ujetejch scének dávám tři silnější hvězdy. ()

AngelG

" I just don't eat animals... '' Je to příjemné, je to zábavné, ale doufala jsem v trochu větší ujetost a drsnost. Trošku moc se to drželo již zajetých krotkých kolejí a přitom to klidně mohlo zajít mnohem dál. Obsazení super, hlavně samozřejmě hlavní dvojice Stan a Edgar-Jones, soundtrack super, úvodní titulky po více jak půl hodině filmu také super a i když jsem se celou dobu bavila, tak jsem se nemohla zbavit pocitu, že tomu něco schází. Částečně i kazil dojem ten jasný konec, kdy jsem tajně doufala v jiné zakončení, které by bylo skutečně originální, ale bohužel jsem věděla, že to musí skončit tak, jako téměř vždy u podobných filmů. Nejedná se o nic převratného, ale bylo to hezky natočené, odehrané a rozhodně to neurazí. ()

Maximilianus

Zvolený trochu iný, celkom svieži, prístup k téme, dobre zahraté, dostatočne originálna téma. Ja som spokojný. Trochu mi to pripomínalo v určitých aspektoch Get Out, ale to je v poriadku. 7,2/10. ()