Jackie Chan, populární hongkongský herec, specializovaný na akční filmy, se tentokrát představí v hlavní roli romantické komedie, vyprávějící o úspěšném podnikateli C. N. Chanovi, který je natolik zaměstnán, že se dosud nestačil zamilovat. Půvabná Bu, která se narodila a vyrostla v rybářské vesničce, je jeho pravým opakem umí snít s otevřenýma očima, má velikou obrazotvornost a vyznává jiné životní hodnoty než peníze a obchodní úspěch. Když náhodou objeví romantický vzkaz v lahvi, jež vyvrhlo moře, vydá se do Hongkongu hledat neznámého prince. Setkání s prostou milou dívkou změní Chanův život k nepoznání a protože láska dokáže divy, pomůže i této dvojici překlenout vzájemné rozdíly a najít skutečné štěstí. (oficiální text distributora)

lucijelucije

Nemám ráda J. Chana, přijde mi, že jeho filmy jsou laciné a nesmyslné. Neříkám, že Instinkt lovce je něco mimořádného, ale krásná Q. Shu, byla koukatelná ve všech směrech a dala tomuto poťouchlému chlápkovi v tomhle filmu náboj. Možná bezduché, ale vcelku průměrné. 4/10 ()

Strike

Po dalším shlédnutí musím přidat jednu *. Je to sice pomalejší a ne klasická chanovka. Je zde ale několik dobrejch akcí (Brad Allan je fakt gut) a vtipů(Jackie vs homosexuálové). Výbornej je taky Leung jako homosexuál Albert. Jo a Shu Qi je přenádherná. ()

klokyn

Zo začiatku sa mi to javilo ako pekná kravina a toto delfína som mal chuť zastreliť. Ale potom sa našťastie objavil Jackie. ()

krvavamera

FILM, VE KTERÉM BYSTE CHTĚLI BYDLET// To je život! Skvělá moderní pohádka. Romantika se dá přežít díky high-tech interiérům a skvělým bojovým scénám hongkongského prince na bílém koni (nebo spíš boháče posedlého bílou barvou). Jediné, co se dá přežít už hůř, je "šilhací" scéna a trapný otec na konci. Čtyři hvězdičky, protože si připadám, jako bych otevřela ten nejlepší vánoční dárek. Takhle si žít, takhle dobře vypadat, bejt zavalenej prachama, nakopávat skrčky ze zámoří a házet charisma na všechny strany a balit buchty, a přitom si držet svoje debilní morální zásady, na který dneska věří už jen Chuck Norris a Jackie Chan. Film prostě dostává svému anglickému názvu: GORGEOUS. Takže pokud nemáte náladu slintat nad Jackieho dokonalostí nebo mu bez skrupulí závidět, raději ruce pryč. Již jsem se rozhodla: v tomhle filmu bych chtěla bydlet. Jestli miluju nějakej fikční svět, tak po širokém vesmíru a pustých krajinách s poskrovnu rozesetými buddhistickými kláštery je to právě tenhle! Rozhodně se zas brzo Jackieho podívám navštívit. (Pokud rádi přirovnáváte filmy k jiným filmům, tak je to jako James Bond v důchodu v pohádce o Popelce, dějiště moderní Hong-Kong.) Takže honem do krámu pro bílej oblek, prachy se pohrnou sami (moment: nefunguje takhle reklama? Že by se místo mitsubishi a pepsi coly Jackie upsal továrně na bílé obleky...?) ()

Puol

Pokus natocit niečo iné, s ktorým bude mať väčšina Jackieho fanúšikov problém. V podstate milý naivný romantický príbeh, v ktorom si zahralo zopár honkongských hereckých hviezd, okorenený bojovými scénami. Celkom pohoda, i keď očakávania boli väčšie. ()

MickeyStuma

Jackie Chan a love story? A proč ne? Alespoň zkusil taky něco jiného. Ale aby nezklamal své fanoušky, nezapomněl ani na své bojové umění okořeněné jemným humorem pro něj typickým. Jackie se snaží hrát vážně a není to u něj zase až tak zlé. Určitého patosu se to ani tu nevyhnulo, ale asi to jinak nešlo. Příběh je velice jednoduchý a tak nebýt bojových scén, stopáž snímku by byla daleko kratší. Choreografie soubojů jsou propracované a je na co se koukat. Romantické vyznění snímku však neosloví každého a je to škoda. Něco do sebe to přeci jen má. ()

Colour

Dnes videné tretí krát a názor na film sa nemení. Celá prvá polovica je úplne trápna - vtipy boli dávané nasilu a bolo to strašné. Druhá polovica bola, čo sa týka humoru, neprekonateľne lepšia. No i tak to nebolo bohviečo. Akcia na začiatku bola typicky chanovsko-hongkongská. Zaujímavé bitky boli iba dve, a to férovky medzi Chanom a mladým cudzincom. Jeden z mála Chanových filmov, kde nestojí na prvom mieste boj. V podstate to bola romantická komédia. A práve preto sa mi tam zdali bitky zbytočné. 2,5* ()

Trixinka

Spíše podprůměrná romantická komedie, kterou zachraňují akčnější scény. Jackie má rozhodně lepší filmy než je tento, a jen kvůli němu dám se zavřeným okem 3*. ()

Nix

Tohle mne nikdy moc nebralo. Hraje se tu i na vlně romantiky a to prostě není nic pro mne. Závěrečný fight je dobrej, ale jinak je to velice průměrná podívaná, která za opakování moc nestojí. Jackie to umí opravdu lépe. ()

Renie42

Trochu slabší než Jackieho typické filmy, ale dalo se to, bavila jsem se u toho. Červená knihovna po honkongském způsobu. Milé, ale naivní. Aneb jak chudá dívka k bohatému princi přišla. ()