Jackie Chan, populární hongkongský herec, specializovaný na akční filmy, se tentokrát představí v hlavní roli romantické komedie, vyprávějící o úspěšném podnikateli C. N. Chanovi, který je natolik zaměstnán, že se dosud nestačil zamilovat. Půvabná Bu, která se narodila a vyrostla v rybářské vesničce, je jeho pravým opakem umí snít s otevřenýma očima, má velikou obrazotvornost a vyznává jiné životní hodnoty než peníze a obchodní úspěch. Když náhodou objeví romantický vzkaz v lahvi, jež vyvrhlo moře, vydá se do Hongkongu hledat neznámého prince. Setkání s prostou milou dívkou změní Chanův život k nepoznání a protože láska dokáže divy, pomůže i této dvojici překlenout vzájemné rozdíly a najít skutečné štěstí. (oficiální text distributora)

nash.

Jackie opět zábavný, rychlý a tentokrát i romantický... :-) Kdo by taky nebyl, když má po boku nádhernou Qi Shu.. ()

klerik

Ľahučký film s prostoduchým scenárom, sympatickou ústrednou dvojicou a neuveriteľnými(!) bojovými scénami. Vyzerá to, že stačí, aby si Jackie odskočil do Číny a hneď predvádza aj vo svojom veku neuveriteľné kúsky... Celkovo je to milá romantická komédia, kde sú zamiešané dva väčšie (a dokonalé) súboje... ()

ScarPoul

Jeden z mála podarených chanových filmov. Rozhodne to má spád a vtip. Ja ako obdivovateľ chana som dostal to čo som očakával a predsa len niečo naviac. Chan v úlohe boháča ktorému tie peniaze nestúpli do hlavy a je dobrák je charizmatický a tak isto aj Qi Shu ktorá je asi jedna z najkrajších chanových kočiek aké som mal možnosť vidieť a plus teplý tony leung. Skrátka a trefne sa jedná o lepší chanov film a rozhodne jeho fanúšikovia nebudú sklamaný. Čo sa týka súbojov pár je ich tu naozaj prepracovaných ale finále je len na desať minút natiahnutá rezanica bez nejakých odmien takže to naozaj pripomína nejaké boxerské finále. Aj keď to bol možno zámer tvorcov trocha mi tam chýbali nejaké povestné jackieho vychytávky ale rozhodne sa jedná o slušný film, ktorý je mierne naivný, romantický, vtipný a akčný a tak to predsa máme radi tak čo. ()

Lacike

Jackie a romantika? To by nemuselo byt zle, kedze romantiky mam rad. Ale v tomto filme to proste nefunguje. Jackie hra strasneho suchara a Qi Shu sa sprava jak male decko. Chemia medzi nimi je na bode mrazu. Pôsobia skôr ako otec s dcerou ako zamilovany par. Jackie sa väcsinu filmu vôbec nesmeje, takze ani humoru tu vela nie je. Namiesto romantiky vo filme prevlada urcita rozpravkova atmosfera. A to ma uz vôbec nebavi. No a akcnych scen tu tiez vela nie je. Ziadne kaskaderke kusky tu nie su. Len 4 bitky. 2 hromadnejsie v ktorych Jackie nepredvadza nic co by sme od neho uz nevideli a v pôsobivejsom prevedeni. Takze do tohto momentu to vyzeralo ako strasne nezazivna romantika na ktoru by som po prvom pozreti zabudol a viackrat si uz nikdy nepustil. Lenze vo filme ma Jackie dve skvele bitky s expertom na wushu Bradley James Allanom, ktory bol jeden cas aj v Jackieho kaskaderskom time. Skoda, ze vo filmoch nehral castejsie a teraz robi koordinatora kaskaderov v Hollywoodskych blockbusteroch. Obidve bitky su neskutocne dynamicke s mnozstvom kombinacii bez strihu. Nie su to ziadne akrobaticke sialenosti ale skôr realnejsie chvaty. Najviac sa mi na tych bitkach paci, ze su to take ferove suboje a ani Allen ako hlavny protivnik sa nedopusti ziadnych zakernosti aj ked uz zacne prehravat. Takze im odpustim aj to, ze obcas v nich citit pomocne lana a Jackie je v par zlozitejsich otockach a kopoch dablovany nejakym mladikom. Tieto dva suboje patria k mojim najoblubenejsim a prave kvôli nim si Gorgeous obcas pustim. Aj ked vlastne väcsinou si pustim rovno len tie dve bitky. Heart of Dragon je skvely film aj keby neobsahoval ziadne bitky. Zato Gorgeous by nezachranilo ani keby sa tu mlatili nonstop. 4/10. O vyse dvadsat minut dlhsia HK verzia obsahuje este viac tej nefunkcnej rozpravkovej romantiky. Nastastie pridali aj par komickych scen. Napriklad niekolkosekundove cameo Stephena Chowa. Je rovnako dadaisticke ako cela jeho tvorba. ()

Tommassi3

"Co hledáš ??" - "Krmení pro ryby.." - "Ty ryby jsou virtuální !!" - "Proč máš elektronický ryby ??" - "Nemám čas je krmit a tyhle aspoň nechcípnou !!" - "A co když vypnout proud ??" - "To nevím.." ;) ()

malylada

Zábavná romance ala Pretty Woman po asíjsku, ve které jsem tomu jiskření i věřil. Akční scény jsou chuťovkou, zvláště závěrečné souboje patří k tomu nejlepšímu, co v této době Jackie předváděl......7/10 ()

Dale

Je to taká zmes komédie, akčného a romantického filmu, kde komédiálne scény nie sú vôbec vtipné, akčné scény sú najhoršie, aké som v Jackieho filmoch videl a romantika ako z telenovely. Tento film sa proste nevydaril. ()

Terva

Scénář : Jackie Chan a Vincent Kok. Kamera : Man Po Cheung. Hudba : Dang-Yi Wong. CHYBA VE FILMU - Ve scéně s delfínem se Chan (Jackie Chan) potápí z Bu (Shu Qi) v moři, ale v záběrech jsou vidět kachličky. V moři ? ()

Raztubyl

Průměrná komedie s prvky mo lei tau, kterou kazí hlavně dosti ubíjející scénář. Ten byl očividně hrozný už od začátku ale ve chvíli, kdy se Jackie Chan rozhodl že bude hrát hlavní roli, do něj ještě byly dost násilně implentovány bojové scény, které se tam ale opravdu nehodí. Naštestí jsou natočené celkem zábavně takže se dají přežít. Příšernější než scénář je ale zoufale se nehodící hudba a kýčovité scény s delfíny. Hodně vtipů je celkem podařených, takže film i přes dvouhodinovou stopáž nezačne nudit. Úplně nejlepší je minutové cameo Stephena Chowa jako policajta se psem. (Tahle skvělá scéna je ale ze zubožené verze s českým dabingem co u nás vyšla nepochopitelně vystřižená! HAHAHA!! ZABÍT!!! ještě že existuje i mezinárodní distributor zvaný internet) ()

Toshiro

Tento snímek by se dal označit za test kompatability s filmy Jackieho Chana. Je plný Jackieho infantility, naivity, přitroublé romance a smyslu pro "dobro". K tomu jen dva jeho souboje, které ale mají rytmus. ()

kinderman

Jasně, že tenhle romanticko-akční slepenec, na kterém je nejromantičtější Jackieho tréninková montáž, na vyšší než dvouhvězdičkové hodnocení nemá, ale naprosto mě odrovnal moment, v němž se během souboje ve skladišti odpadu změní boj z Jackieho iniciativy na jakousi tanečně-krasobruslařskou exhibici…no a samosebou přítomnost Qi Shu v jejím filmovém „věku nevinnosti“. ()

Martin741

Dno Cenovej tvorby ... fakt ak ototo nevyslo, 1 spunta len za romantiku, pozriem este tu holku co mala od tohoto filmu, ani sam neviem : 5 % ()

Rodriguez

Na to, že mám Jackieho Chana rád (hlavně filmy), tak tento film byl hrozně nudný a dlouhý. Žádná zábava, žádná sranda, bojové akce za moc také nestáli. ()

pakobylka

Prostinký ... snad až trochu infantilní - ale ve své podstatě neobyčejně férový příběh - i když započítám všechny jeho drobné dětské lsti a neškodné průhledné lži. Neklade si vysoké cíle ... ale třeba právě proto oceníte jeho lehce stravitelnou formu a nadprůměrně zábavný obsah ... 3,5* ()