Jackie Chan, populární hongkongský herec, specializovaný na akční filmy, se tentokrát představí v hlavní roli romantické komedie, vyprávějící o úspěšném podnikateli C. N. Chanovi, který je natolik zaměstnán, že se dosud nestačil zamilovat. Půvabná Bu, která se narodila a vyrostla v rybářské vesničce, je jeho pravým opakem umí snít s otevřenýma očima, má velikou obrazotvornost a vyznává jiné životní hodnoty než peníze a obchodní úspěch. Když náhodou objeví romantický vzkaz v lahvi, jež vyvrhlo moře, vydá se do Hongkongu hledat neznámého prince. Setkání s prostou milou dívkou změní Chanův život k nepoznání a protože láska dokáže divy, pomůže i této dvojici překlenout vzájemné rozdíly a najít skutečné štěstí. (oficiální text distributora)

Radiq

Vynikající českej název Instinkt lovce, kterej je úplně mimo a vůbec nevím, proč se to tak jmenuje. Vsadím se, že aji americkej překlad na Gorgeous je trapnej. Já film viděl v americkým dabingu, což už jenom to byla katastrofa. Katastrof tam bylo víc, hlavně děj. Místama se tam používal i humor, ale né nic, z čeho bych metal kozelce. Bitka s amíkem byla celkem fajn, dokud to nezačali zlehčovat. No oddychovka. A kdo zná Tonyho Leunga, tak si ho užije v roli buzíka... ()

Tyny

Pohodový film pro zkrácení dlouhé chvíle. Jackie Chan v trošku jinačí roli. Jednoduchý, ničím nepřeháněný snímek s pár vtipnými scénkami, který určitě neurazí. ()

Skuby47

Charakteristika filmu jako romantická komedie může odradit fanoušky Jackie Chana, protože je nějak mimo jeho běžný repertoár. Ani já si ho jako zamilovaného snílka neumím představit a název snímku to taky nenaznačuje. Ale nebylo to až tak úplně mimo. Milovníci zábavy, akce a Chanových akrobatických bojových kousků si zde přijdou na své. I když tento film možná nepatří k nejlepším v Chanově filmografii, bavila jsem se. ()

lennyd

Jednoho krásného dne najde mladá Bu vzkaz v láhvi (c), a na jeho základě se vydává do Hongkongu najít onu romantickou duši, která vzkaz poslala. Ona romantická duše je ale gay, který poslal vzkaz pro svého kamaráda - obchodníka C.N. Chana (Jackie Chan), který pro samou práci nemá čas na nějakou dlouhodobější známost. Ale Bu svoji bezprostředností dokáže i v C.N.probudit romantické cítění a změnit jeho nudný život ... Ehm ... tak tento film jsem absolutně vůbec nepochopil. O čem to mělo být? Romantika? Veškerá romantika zde je o tom, že ona za ním přijede, oba se do sebe hnedka zamilují, a je to. Komedie? Snad jen některé akční scény s Jackie Chanem by se daly nazvat komedií, i když to má hodně daleko k Chanově novějším filmům. Akce? Pokud nepočítám dva (až příliš) dlouhé souboje, tak akce taky veškerá žádná. Tak nevím nevím, Jackie Chan by měl zůstat u svého řemeslo a na pole romantických komedií se radši už nepouštět ... ()

haj

Jde sice o romantický film, ale pořád Jackieho, takže se dočkáme i soubojů (tři vynikající- Jackie vs. parta s baseballovými pálkami a dvakrát Jackie vs. jeho student Brad Allan) a humoru (skvělý je Tony Leung), ale přece jenom je tempo filmu o dost pamalejší, než na jaké jsme u Jackieho zvyklí. ()

Nepi

Jackie Chan v kung-fu pohádce o bohatém podnikateli, který se zamiluje do tajemné dívky z ostrova. Průměrná zábava doplněná akčními chvaty, které nejsou u Chana ničím novým...Na deštivý večer pohoda.... ()

hot_spot

Nekonzistentní ptákovina, ke které holt musí člověk přistupovat s ohledem k ujetým hongkongským filmovým postupům - viz zdejší hodnocení. Obě linie jsou spolu naprosto nešikovně propletené a v podstatě celý film vznikl jen proto, aby mohly obě hvězdy předvádět to, pro co jsou tak oblíbené - Jackie Chan akci a Qi Shu svoje nesporné půvaby. Na víkendový mozkový výplach postačující. ()

ssfan

Pro mě je tento film velkým zklámáním. Špatné akční scény, hloupý děj a nuda od začátku filmu. Jeden z nejslabších Chanových filmů. 35% ()

spikey1

Někdy už z toho Jackieho trošku teču, tohle je ten případ. Na jedné straně romantický příběh skoro popelkovského charakteru, na druhé straně rivalský souboj s uměle naroubovanými souboji, jen proto aby ve filmu byli(nic proti nim, choreografie Jackieho a jeho sparing jsou v bojových scénách absolutně skvělý, jedná se o skoro nejrychlejší scény co od Jackieho znám) ()

Arius

Jeden z najhorsich filmov Jackiecho Chana ak vobec nie najhorsi,chanovky mam rad ale toto dielo mi bolo absolutne nesympaticke. Pokus o humor casto zlyhal a bojove sceny boli podpriemerne. ()

made1

Film mě překvapil už po prvním shlédnutí, ale raději jsem si s hvězdičkami počkala na repete. Líbil se mi, fakt se mi líbil. Ta holka byla třída. ()

KoRner

Najhoršie je, že aj finálny súboj (Aj keď sú to obaja borci!) sa nesie v priateľskom duchu... a to nie je pre dvojhodinový film dobré. Ešte že na Šu-kvi sa dá veľmi dobre pozerať. ()

iXtr3m3

Jackie zasa rovnako a predsa inak. Romantická linka mu však podľa mňa až tak nesadla, ako by si bol predstavoval. Nedostali sme nič, čo by sme už v akcii od neho nevideli predtým xkrát a dokonca xkrát aj v lepšej podobe, ale určite to neurazilo. 45%. ()

Wishkah

Romantická komedie s Jackie Chanem s minimem akčních scén a neuvěřitelně blbým scénářem: Jediný důvod proč se na tenhle film dívat je závěrečná rvačka Chana s Bradley James Allanem ai ta je dost slabá. Jestli si myslíte že si dělám srandu tak si to klidně pusťte. ()

TERRORDROME

Znudený milionár sa zamiluje do chudobnej dievčiny a popritom je nútený mlátiť sa s jedným krpatým chlapom. Hlavne romantika, žiadna akčná zápletka ani záporák ( ten krpec je až nechutne férový zápasník bez zlých úmyslov ). Keď konečne dôjde na akciu, logicky očakávanú od filmu s Jackie Chanom, tá je na štandardnej Chanovskej úrovni, akurát tie priateľské zápasy akosi nie sú to pravé dubové. Ako sa hovorí, "keď nejde o život, nejde o nič" a to platí aj v tomto prípade. Jeden bod si zaslúži aj scéna s fingovaným prepadom kde Jackieho napadne banda homosexuálov vyzbrojená nožmi na maslo. Ale inak je tento film odsúdený aby ho zahrabaný kdesi vzadu nenápadne zožrali myši. ()