V opuštěné továrně se setkají dva zločinecké gangy, aby směnily kufříky, z nichž jeden obsahuje drogy a druhý peníze. Tentokrát se to ale neobejde beze svědka, protože celou transakci i vraždu, která následuje, nafilmuje televizní reportérka Diana. A to poslední, co by mafiáni chtěli, je stát se hvězdami zpravodajství. Začnou reportérku pronásledovat a ta při zběsilém útěku narazí na Jackieho, který má jako znamenitý kuchař vlastní, velmi oblíbený kuchařský pořad "Co se dnes vaří" v australské televizi. Kromě toho je mistrem bojových umění, a protože reflexy jsou rychlejší než úvahy, zmlátí gangstery dřív, než si uvědomí, že by se do takových věcí neměl plést. A má pravdu. Gangsteři mafiána Giancarla jdou totiž nejen po pohledné reportérce, ale především po inkriminující kazetě. A ta se, opět souhrou náhod, dostane do rukou Jackiemu, i když o tom nemá ponětí. Místo klidného večera ho tak čeká řada nemilých překvapení, tvrdých pěstních střetnutí, soubojů a honiček s Giancarlovými zabijáky. A nejen s nimi, protože o kazetu je čím dál větší zájem. (Nova Cinema)

Johnny

Jackie Chan ako ho máme radi. Opäť výborná choreografia, príbeh trochu slabší ale no a čo ale najmä gumový Jackie, ktorý robí absolútne neuveriteľné veci. A sám. ()

MickeyStuma

Zběsilá akční jízda alá Jackie Chan. Už počátek příběhu nás nenechá pořádně se rozkoukat a už to jede. Zkrátka Jackie jak ho máme rádi. Honičky, souboje, úžasné kaskadérské kousky, skopičiny a typické asijské opičárny v takovém tempu, že by bylo nejlépe snad ani nemrkat, aby nám náhodou něco neuniklo. Vrcholem všeho dění je závěrečná akční scéna s ohromným náklaďákem. Tak tady se doslova tají dech. Za zmínku i stojí, že na režijní stoličku si opět s velkou chutí sedl Samo Hung. Celou dobu jsem si říkal, jestlipak se tu také někde objeví. A vskutku nezklamal. V 50 minutě coby cyklista ozvláštnil dějství svou maličkostí. Akce ve stylu HK tudíž nezklame a zanechá vskutku fenomenální zážitek. ()

RedDuck

Kdybych byl australskou policií, tak tento film zažaluju:)) Akce za akcí Jackieho Chana nezklame, scénář hloupý. ()

Tamten

Jeden z velmi vydařených filmů Jackieho. Děj je na jeho standardní úrovni (to znamená žádný lumén, ale jde to přežít), ale od začátku do konce jsou zde skvělé bitvy - na rozdíl od jeho pozdějších kousků tak nemusíme celý film čekat na ty dva vzácné okamžiky. ()

Ceberus

Filmy s Jackie Chanem mají podobný problém jako filmy se Stevenem Seagalem - čekáte u nich vyloženě na souboje a plytké příběhové linky tak nějak ignorujete. Nutno však uznat, že Chanova choreografie prostě nemá chybu. ()

Psycho.R

Přesně ten Jackieho film, který si nepamatuju už teď a to jsem ho viděl před pár dny. Pobaví, ale klenot to není. ()

Acrobat odpad!

Ázijský humor A tobôž ten Jackov je mi vzdialený ako tzv. úžasná tvorba Van Triera. A keď tie stupidity sa prenesú do deja filmu, ani náhodou nemôže vzniknúť serióznosť. Plácanie o ničom, akcia zameraná účelne na to, či to Jackie dokáže. Lenže na to nepotrebuješ celovečerák, ale stačia videa kdesi na YT. Jackieho vedia viesť za morom (Rush Hour) a vie aj akciu (Police story), kde nepotrebuje robiť zo seba opičiaka. Slabota nad slaboty a trápnosť v márnosti. (videné 4.5.2019, Filmplus archív) ()

mira.l

Chvílemi občas vtipné situace při honičkách, ale celkově nic moc. A zdálo se mi to nebo ke konci postava novinářky Diany zcela vyšuměla?? ()

Nix

Trochu zapomenutý film Jackieho. Což je škoda. Sice příběhově je to klasická blbost, ale tady zase Jackie předvádí skvělý kousky s komedií tak jak to umí jen on. A souboje jsou dynamický ve stylu HK, což jen dodává na oko skvělou podívanou. Jenom škoda, že Norton a Jackie si to nerozdali víc. Ale i tak je to solidní Jackieho akčňárna jako vždy. ()

topi80

Jackieho honí dvě bandy a on je mlátí na tisíc nejrůznějších a nejujetějších způsobů. Co vám to připomíná. Že by spencerhillovky? Vlastně ano. Při rvačkách se válíte smíchy, co se všechno dá vymyslet a choreograficky zvládnout, a když se podíváte na ty mafiány, tak už se přímo těšíte, až dostanou malou nakládačku. K tomu správně zlounský šéf s podivnými manýry a máme pohromadě vše, co se nám líbilo na legendární dvojce. Jen toto se tváří zdánlivě vážněji. ()

Stejšn

Jackie Chan ve výborné formě. Rychlý film, přesně tak jak ho máme rádi. Závěr plný výbuchů je sice tak trochu na hlavu, ale např. pasáž na stavbě nemá chybu a je to určitě jedna z jackieho nejpovedenějších taškařic. Co mi ale ve filmu vyloženě vadí je množství rozmazaných zpomalených záběrů, a to i úplně zbytečných (proč je třeba zpomalený pohled na jedoucí policejní auta apod.?) ()

Pitryx

Klasická Jackiechanovina, má to jako vždy spád i vysoké tempo s humornými scénkami. Pobavení na jedno odpoledne. 201311307716/8610/0000 ()

radys.v odpad!

Snad žádný film s Chanem nestál za to - dívat se na jeho filmy je pro mě spíše utrpení .. ale tohle překonalo všechny mé očekávané představy! Neskutečná blbost obsahující neskutečně hrozné rádoby "efekty", neskutečně trapný příběh, neskutečně trapné dialogy a neskutečně špatná hudba .. a ten, kdo navrhoval ty kostýmy, tak se měl zavřít do sklepa a už nikdy v životě nevylézt. ()

Renie42

Já ty jeho filmy mám moc ráda, i když jsou na tuhle dobu takový hromotlucký, ale Jackie se svým typickým humorem, to tak zjemní, že mi to ani nevadí. Už to, jak si tu kazetu strčilo to dítě do batohu, předčilo, že to nebude jen tak. ()

subic

Jackieho Chana mám velmi rád, i když tohle mi přejde spíš jako lepší Béčko z osmdesátek s typickými padouchy ve stejných šedých oblecích. Důležité je, že je to celkem zábavné. ()

Guran

Tento film znám už odmalička, stejně, jako Jackieho Chana. Kromě slabého záporáka a místy slabými akčními scénami bych film hodnotil jako velice dobrý. Opět se zde ukáže, že policie je téměř na nic, ale to už u Jackieho dobře známe. Snímek mám velice rád, stejně, jako sympatického Jackieho. ()