Reklama

Reklama

Americký gigolo

(seriál)
Trailer 1

Epizody(8)

Po patnácti letech ve vězení se Julian Kaye (Jon Bernthal) snaží vyrovnat se svou minulostí gigola, když je zproštěn obvinění z neprávem spáchané vraždy. (SkyShowtime)

Videa (9)

Trailer 1

Recenze (10)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Na Showtime poměry docela zklamání. Bernthal je sice fajn a technické stránce není moc co vyčíst (i když to by měl být standard), ale to je tak nějak všechno. Rozkročení mezi několik žánrů (krimi, drama, romantika) tu moc nefunguje a celkově je tu víc vaty než by bylo zdrávo. Jako film by gigolo udělal podstatně lepší službu. Pořád by to sice nebyl žádný zázrak, ale byla by šance že by se vyškrábal alespoň k průměru…40% ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Napriek uchadzajucemu Bernthalovmu vykonu - nie nepodobnemu v romantickych linkach tomu z Punishera (skutocne) a i napriek tomu, ze zvysny ansambl v pohode sekundoval, ma toto spracovanie promiskuitneho a exploitacneho sveta nevtiahlo a ani nezabavilo. K zavere ma akurat v zaujati trochu udrzala kriminalna linia. Slabe. Neodporucam. Moje ocakavania boli rozhodne vyssie. 50% ()

Reklama

DatWylda 

všechny recenze uživatele

Velmi komplexní milostný krimi příběh s mnoha různými aspekty. Jednotlivé dílky záhady jsou velmi dobře rozdistrubovány do všech epizod tak, aby vás to udrželo při životě. Jon Bernthal odvádí parádní práci jako vždy, stejně jako všichni ostatní herci. Prostředí, ve kterém se děj odehrává je velmi cizí, ale zároveň dobře představitelné v realitě. Jediné, co mi vadilo na celém seriálu jsou ty úvodní titulky, které jsou ději samotnému tak cizí, že jsem je vždy musel proskipovat, abych se dostal do té nálady, kterou potřebuju na sledování něčeho takového :D ()

Hexx 

všechny recenze uživatele

Oujé! Velice komplexní krimi - romantické drama s parádně vykreslenými postavami, jejichž dějové linie do sebe zapadají. A všem vládne skvělý Bernthal! A taky trošku musím vyzdvihnout paní detektivku, která mě bavila ani nevím vlastně proč. Možná proto, že mi připomínala jednu učitelku ze základní školy :D. Každopádně seriál nenudí, neustále je na co se dívat, nechybí napětí ani romantika, která mi tu výjimečně nevadí, i když je jí více než by bylo třeba, a tak nějak si seriál na dobré vlně putuje od začátku do konce. ()

Oup 

všechny recenze uživatele

Keď nemáte s partnerkou do čoho pichnúť, tak si pustite toto. Pekná krimi/drama/romanca s podareným soundtrackom, skvelým Bernthalom a dobrou zápletkou. Každá osoba, ktorá tam má väčšiu stopáž ma svoj príbeh, je tam retrospektíva do životov za mlada. Mne sa to veľmi ľúbilo. Len treba vedieť, že je to romantický príbeh. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama