Reklama

Reklama

Americký gigolo

(seriál)
Trailer 1

Epizody(8)

Po patnácti letech ve vězení se Julian Kaye (Jon Bernthal) snaží vyrovnat se svou minulostí gigola, když je zproštěn obvinění z neprávem spáchané vraždy. (SkyShowtime)

Videa (9)

Trailer 1

Recenze (10)

Hexx 

všechny recenze uživatele

Oujé! Velice komplexní krimi - romantické drama s parádně vykreslenými postavami, jejichž dějové linie do sebe zapadají. A všem vládne skvělý Bernthal! A taky trošku musím vyzdvihnout paní detektivku, která mě bavila ani nevím vlastně proč. Možná proto, že mi připomínala jednu učitelku ze základní školy :D. Každopádně seriál nenudí, neustále je na co se dívat, nechybí napětí ani romantika, která mi tu výjimečně nevadí, i když je jí více než by bylo třeba, a tak nějak si seriál na dobré vlně putuje od začátku do konce. ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Bernthal je v pro něj atypické roli fajn, technicky je vše na nejvyšší úrovni a celkový první dojem není zlý. Jako Stominutovka by to asi fungovalo, ale film je narvaný nudnou vatou a neví jestli chce být okoukanou romantikou, drsným thrillerem nebo typickou detektivkou s křivě obviněným hrdinou. Některé jednotlivé faktory fungují, ale jako celek je to utahaný a nudný mišmaš. Což mě mrzí o to víc, že je pod tím podepsaný hollywoodský veterán Bruckenheimer. ()

Reklama

DatWylda 

všechny recenze uživatele

Velmi komplexní milostný krimi příběh s mnoha různými aspekty. Jednotlivé dílky záhady jsou velmi dobře rozdistrubovány do všech epizod tak, aby vás to udrželo při životě. Jon Bernthal odvádí parádní práci jako vždy, stejně jako všichni ostatní herci. Prostředí, ve kterém se děj odehrává je velmi cizí, ale zároveň dobře představitelné v realitě. Jediné, co mi vadilo na celém seriálu jsou ty úvodní titulky, které jsou ději samotnému tak cizí, že jsem je vždy musel proskipovat, abych se dostal do té nálady, kterou potřebuju na sledování něčeho takového :D ()

Oup 

všechny recenze uživatele

Keď nemáte s partnerkou do čoho pichnúť, tak si pustite toto. Pekná krimi/drama/romanca s podareným soundtrackom, skvelým Bernthalom a dobrou zápletkou. Každá osoba, ktorá tam má väčšiu stopáž ma svoj príbeh, je tam retrospektíva do životov za mlada. Mne sa to veľmi ľúbilo. Len treba vedieť, že je to romantický príbeh. ()

hirika 

všechny recenze uživatele

Čekala jsem od tyhle série víc. Zápletka vypadala nadějně, hudba fajn, hlavní představitel sexy. Rozvinulo se hned několik různých dějových linií, ale děj se nějak neposouval. Dialogy chabé a po chvíli mi začalo hodně vadit Bernthalovo věčné koukání do země a pořád dokola ty stejné flashbacky. Dokoukala jsem to celý, ale rozuzlení za to nestojí. Nelogické, a bez napětí, některé vlákna úplně vymizely bez vysvětlení. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama