Monoxid

________________Tenhle film je KULT! PSTRUH! SE RYCHLE ŽENE POTOKEM! PROTI PROUDU!________________ IMHO se však v těch kupách nezapomenutelných hlášek dají nalézt i náměty na hlubokomyslné diskuze :D ()

Muse

Naprosto geniální blbina. Jen si moc neumím představit, jak některé hlášky vyzní v češtině či nedej bože v titulkách. Tuhle komedii je třeba vidět v originále a umět francouzsky, jinak ztrácí na humoru :) ()

Hnedoocko

Ač je tento film hodně kritizován, já jsem se bavila od začátku až do konce. Samozřejmě nejde o žádný inteligentní všední film, který má hlavu a patu, ale hlášky a vůbec tento francouzský humor neměly chybu. Ptákovina, ale dobrá. ()

PiLgRiM odpad!

Ultrahloupý humor, snažící se zabavit dokola se opakujícími trapnými scénami. Jak tohle může mít mezi mladými diváky takovou úspěšnost to je mi stále záhadou. Dokoukat to pro mě bylo utrpení. ()

Pavlínka9

Chápu, že natočit takovouhle zhovadilost je také určitý výkon :D :D Je to fakt pakárna nad pakárny, ale zase tak příšerné to není, aby se na to člověk nemohl podívat do konce. Třeba mě to alespoň ještě víc podnítilo v tom zjistit, co dalšího jsou schopni v tom filmu vymyslet :D Film rozhodně utkví v paměti a i když má snímek skoro po celém světě špatné kritiky, stejně si ho lidé pamatují, jelikož je určitým způsobem jedinečný :) ()

Ivuse

Já jsem začínala asi třikrát, než jsem film viděla celý. Ale až jsem ho konečně shlédla, tak musím říct: bavila jsem se. Nejraději mám scénku z výslechem a větu: "bílý pstruh plaval po potoku proti proudu" "To už bylo lepší, ale, zkus použít slova související s případem. :-D (možná trochu parafrázované). ()

Tereszka33

Je to hloupost, ale na mě to z nějakého důvodu fungovalo. Hlášky z tohoto filmu slýchám ne jednou v životě a vždy se zasměji. Což mi v tuhle hodinu připomíná: Začíná noc!! ()

Yoshimitsu

Debilní hlášky, které si myslí, že budou fungovat po celý film a lidi se u toho potrhají smíchy, ale lepší je to vypnout než trpět. Dávám 10% ()

Natabar odpad!

Naprosto nevtipná "komedie", na kterou jsem se podíval jen pro doporučení, že "prý se jedná o něco podobného jako DRŽ HUBU!". Kdyby to nebylo tak trapný, aspoň bych se pousmál tomuto nepovedenému srovnání. - Ostatně ubohost tohoto filmu jakoby odhadli už sami tvůrci, když lákají diváky na osobu G. Depardieu, který zde zahraje míň než vedlejší roli. Konkrétně u něj je ale pro mě totálně nepochopitelné, z jakého důvodu se do takovéhoto odpadu nechal zatáhnout. Věčná ostuda v jeho filmogfrafii. ()

Slider

"Šéfe, musím se vám k něčemu přiznat, spal jsem s vaší ženou". "Cože?? Jak si mi to mohl udelat...Ale já se ti taky musím k něčemu přiznat - taky jsem spal se svoji ženou, takže sme si kvit...." Aby som bol úprimný, v tomto filme je naozaj dosť veľa dobrých vtipov a hlášok. Chyba je v tom, že sú väčšinou zle podané alebo sa strácajú v mnohých trápnych momentoch a hluchých miestach. Keby sa tvorcovia nesnažili byť za každú cenu vtipný, som si istý že by to celému filmu výrazne prospelo a na RRRrrrr!!! by sa pozeralo oveľa lepšie ()

ivo333

sorry, že tento film je najlepšia komédia môjho detstva a na tých vtipoch som ( nielen ) ja vyrastal. Nehodnotím umeleckú stránku, ale nezabudnuteľné hlášky, na ktorých sa ešte stále zasmejeme a to som ho už nevidel minimálne 3 roky. ()

Wade

RRRrrrr!!! to je střeštěná komedie,která má několik legendárních hlášek kdo by neznal např:Kámen nebo začíná noc či hodnej ortmůd.Jedna z nevtipějších komedií co jsem zatim viděl. 99% ()