Muzaffer odpad!

Rrrrrrrrr? Brrrrrrrrrrr Grrrrrrrrrrr? Eeeeeeeeee. Přišel vám předchozí rozhovor vtipný? Jestli ano, tak pak máte přesně ten správný smysl pro humor na tento film ()

JUWA

Hneď na začiatku scéna,ktorá vás dostane....a potom dlho,dlho,dlho....nič.Potom to skončí.Neverím,že tento film je aj pre niekoho vtipný....azda okrem 6-ročných detí,pre ktorých je určený.Pozeral som to len na požiadanie kamaráta a musím povedať,že to bola tá najväčšia nuda,akú som kedy videl.Za tú "Vietnamskú" scénu dávam 10 % Filmový BRAK ! ()

monikka87

Kto toto vymyslel, nemôže byť normálny... taká kravina, až je to dobré (čakala som niečo oveľa horšie). Cez úvodné titulky som sa rehotala jak koňomut :D Škoda, že postupom času to strácalo šťavu a už sa to len nejako dokopalo (neuškodila by kratšia stopáž). ()

Ehax

Ano, je to blbost, ale ty hlášky stojí zato. Ještě 14dní jsme se těm hláškám smáli ve třídě. ()

Aintcha

Vůbec nechápu tak ostrou kritiku, ale mě se tahle komedie líbila. Jistě je to hrozná blbost, to přiznávám, ale já jsem se smála. Vezměte si takový Kameňák. Je to dobrá komedie? Neřekla bych. Prostě existují i mnohem horší komedie ale RRRrrr!!! mezi ně rozhodně nepatří, protože tady byly ty hlášky alespoň vtipné a ne trapné. ()

yaqwsx

Vůči námětu nemám jediné výtky - dobře jsem se pobavil. Není to tak stupidní, jak většina lidí tvrdí. Ani to není tak stupidní, jak to vypadá. Spousta vtipů má opravdu perfektní myšlenku. Jedna z mých dvou výtek směřuje na některé zcela zbytečné vtipy, které tento film opravdu shazují. Druhá výtka je mířena ke stopáži - vtipy a gagy měly být více zhuštěné - jako ideální stopáž bych viděl 60-70 minut. protože ke konci filmu jsem se těšil na další vtip, ale ten "balast" okolo mě nudil. ()

Agneszka

Komedie s Gérardem Depardieu mluví za vše. Tak stupidní a přitom geniální humor, že na to mohu koukat každý den. Buď tenhle film milujete nebo nesnášíte. Ale určitě stojí za to, dát mu šanci a zjisti do které sorty lidí patříte. Buďto nic neztratíte, nebo získáte nový zdroj hlášek pro běžný život. ()

Jerrysus

Takhle šíleně ujetou komedii jsem snad ještě nikdy neviděl. Člověk se u ní občas dost slušně baví, ale hned na to se mu pomalu obrací žaludek z dost nechutných záběrů, kterých je ve filmu docela požehnaně. Ty tři hvězdy si film zaslouží jen pro zajímavě zpracovaný děj a nezapomenutelné hlášky. ()

Levak.Bob

Vpravdě důstojná, spravedlivá, dobrá a spasitelná turbo-komedie, idkyž je to francouzské dílo, tak se překrásně vydařilo. Hledáte-li punc originality tak je tento film velmi vhodnou variantou. A speciální pochvala hláškám a scéně s Carrefourem :D :D :D ()

Maja238

Nerozumím nízkému hodnocení... Dobrá, přiznávám, že je to naprostá hloupost a s příběhem to bude podobné, ale to je na tom krásné! :) Je to tu od toho, aby se člověk pobavil a ne se díval na detaily. S kamarády se na to díváme o prázdninách vždycky a vždycky se smějeme jako pitomci. :D Třeba ten začátek: Pro Američany je to pouhá průzkumná akce. Pro členy Viet - Congu znamená kóta 937 strategický bod. Tucet vojáků sto první divize - úplných nováčků - Má zvládnou tuto rutiní akci za dvě hodiny, Vietnamci se brání celých devět dnů... Tento film však nevypráví jejich příběh. :DDD ()

Whitet

Když film začal, nemohl jsem uvěřit svým očím. Bylo tak blbé, až se nedalo nesmát :D Pěkná dávka připitomělých vtipů mě ůplně dostala. ()