Fowl

Vlastně z určitého úhlu to nemá ani daleko na styl Montyho Pytona. Hlášky super, ani to nepřekročilo hranici kýčovitosti. vlastně to člověk prostě musí brát s nadsázkou. Téže nechápu lidi co dali uplny odpad, budou moc zatrpklí :-) ()

johhny007

Je to výborný film nic proti tomu jenom bych podotkl , že největším tahákem filmu je Gérard Depardieu , který rozhodně hlavním hrdinou nebyl viz.plakat. Ale jo..na ty 4 hvězdy to ma na to ,že je to Francouzské tak se to povedlo... ()

JohnZ87

Totálně ujetá originální komedie plná naprosto absurdních situací. Na divákovu bránici neútočí nijak rafinovaně, ale extrémní a někdy dost bizardní hrubou silou - a ve většině případů se jí to úspěšně daří. Film je natolik výstřední, že vám jednoznačně utkví v paměti. ()

Chasida

Chápu všechno to odpadové hodnocení, ale když přestanete myslet na cokoli velkého a chcete se jen zasmát pár (někdy trapným) vtípkům, tak je RRRrrrr!!! to pravé. Kámen! ()

DK.Lukas

Tenhle film se snaží být tak vtipný až to není k smíchu. Když jsem ho viděl poprvé tak jsem se místy i zasmál ale po druhé a s odstupem času už jsem se tedy moc nesmál... A po třetí se už ani dívat nebudu... ()

odvedle

Už úvodné cimrmanovské intro napovedá, že pôjde o zmes absurdností, niektoré scény dokonalo absurdné, iné arsurdne trápne, ale dá sa :o) ()

DogtownCZ

Nechápu komentáře typu odpad. Vždyť tento film byl natočen jako taková pakárna na pobavení, tak proč na tom něco hledat? Je to nabitý neuvěřitelnými hláškami a scénkami, které mi vždycky zlepší náladu. Jako pohodový film pro pobavení je to více než dobrá volba. ()

Talina

Nedej pac! Nedej pac! Taak je hodnej :D Miluju tuhle komedii, fakt že jo! Neříkám, že to má nějak extra super zápletku nebo že je to film na zamyšlení (protože takové typy filmů mají většinou nejlepší hodnocení), ale ten humor je prostě k nezaplacení! ()

vaava

"To je pohoda, když je pohoda!" ...skvělý absurdní humor a nevšední oddychový zážitek. Love it! Chce to před filmem probudit vnitřní dítě, a užiješ si to! ()

Kukolar

Dávať tento film do pozície intelektuálneho vyjadrenia doby a rozporu hlavnej postavy s...blablablabla ... pri tomto som sa nasmial viac ako dosť, vzniklo veľa nezabudnuteľných hlášok, je to veľmi dobre spravená komédia, ktorá ma jednoducho baví! a Kámen je určite taky s ním! Preto 4/5. ()