ewelyn_39

Podle mě je tenhle film úplně boží! Nejvíc mě vždycky dostane ten začátek, kdy tam jsou nějaký kecy o 101-ní divizi a pak:"tenhle film ale nevypráví jejich příběh..." Nechápu lidi, kterým se film nelíbí. ()

pqj1971

Napoprvé jsem tohle nepochopil, ale s každým dalším skouknutím mne tenhle film čím dál tím víc dostává. Úžasná oddechovka.... „Kámen", „Drž hubu", hlášky, které u nás doma zdomácněly, a jejich síla vynikne přesně v duchu filmu - v co nejčekanější nebo naopak nejneočekávanější okamžik. Říká se, že opakování je matka moudrosti, ale tady vás opakování až do mrtva nakonec doslova pohltí. Ale, jak říkám, musíte to vidět dokola a dokola.... Potvrzení úsloví: „To je tak blbý, že se to musí líbit...." ()

RaxK

Super komedie plná bezva hlášek. Ani minutu jsem se nenudil. Ten začátek s úvodním vyprávěním nemá chybu. Ovšem největší "haluz" je scéna s Carefourem. Sice mi příjde, že je to pokus, jak udělat ve fimu reklamu,ale dost dobrý. Chápu, že někdo může namítat, že film je totální blbost. Každý má holt trochu jiný vkus. Já ho hodnotím jako velmi vydařený. ()

+sfinx+

Nic výjimečného, ale zdaleka ne ani propadák. Něco jako RRrrok jedna v ještě jednodušším podání. I když je to humor velmi primitivní, tak nemám, co jiného bych vytkl a vzhledem k oddechovému žánru nemohu vytýkat ani to. Především archeolog mne pobavil :) .. ()

Mr.Hahaha

Jak jsem postřehl, jsou dvě skupiny lidí co se RRRrrrr týče. Jedni ho nesnáší za jeho prostoduchost a jednoduchou hloupost, druzí si ho za to oblíbili. Já patřím do druhé skupiny a na tuto komedii nedám dopustit. Je tak stupidní, až jsem se nepřestal smát, i když jsem to viděl potřetí. Nevím, co tvůrcům bylo, když film dělali, ale docílili komedie bez nějakého smyslu, akce, romantiky, u které se prostě jen smějete. Ale o to přeci u komedie jde. ()

NoNameCZ

Kámen? Zde! Kámen? Zde! Kámen? Kámen? No jasně kámen zase chybí, určitě je někde s kamenem. Tahle komedie není sice typem komedií, které mám rád, ale i přes to mě to pobavilo. Koukali jsme na to ve škole a musím říct, že jsem nebyl jediný, kdo se u toho zasmál. Ovšem někdy mi to přišlo takové nemastné, neslané prostě nudné a nějáké ty mouchy to taky ještě má takže dávám jen ***. ()

enKor

Mamut, Malamut, Koňomut, Slepicomut a žížalomut. (Pravěká stvoření - všichni mají totiž kly). Pokud Vás toto pobavilo, máte správnou náladu na tuto lehkou komedii plnou podobných fórků z pravěkého období u níž není potřeba moc přemýšlet. ()

kakttus

Měla bych se smát a zároveň si zoufat na IQ těch, co to vymysleli, ale pravda je ta, že si myslím, že na tohle bylo potřeba víc kreativity a odvahy než na oslavované Pí a jeho život. Někdy mám pocit, že si lidi myslí že komedie je něco podřadnějšího co splácal někdo s půlkou mozku, ale zamyslete se: je lehčí donutit někoho se smát, nebo cítit se smutně? Já si myslím, že to první. Tohle je sice neuvěřitelná pitomost, ale má to něco do sebe. Není ten nejprostší a nejjednodušší pohled na svět někdy ten nejlepší? ()

sarka66

Čistovlasí až doposud žili klidný, šťastný a čistý život. Nikoho z nich nenapadlo, že by jim mohl někdo závidět krrrrásné čisté vlasy. Dokonce ani špinavý a smrrrradlavý sousední kmen Špinavovlasích. Ale jednou v noci se to stalo. Poprrrrvé v historrrrii lidstva byl spáchán zločin. Člověk zabil člověka… RRRrrrr! je asi jediný film kde se dá zemřít stářím když jste mladí :) ()

Postavak

Tak já musím uznat že mě to vůbec nebavilo. nevím jestli to třeba nebylo mou náladou a takhle, viděl jsem to jednou. Ale moc vtipný mi to nepřišlo, a hlavní bylo to že mě to přišlo děsně nudný. nevím jak je to s těma vtípkama, možná jestli ještě najdu odhodlání podívám se, protože mi v ten den nebylo dobře, a něčeho jsem si možná nevšímal. Prostě se mi to ten den ale zdálo nudný a docela dost trapný a přehnaný někdy. Prostě mě to vůbec nenadchlo, ale na odpad to ještě není. Všechno je ale můj názor ()

IceZero

Kámen? Zde!! občas mi to přijde, že větší blbost jsem ještě neviděl. Ale přece jen nedám odpadové hodnocení, některé okamžiky filmu mají tendence vejít do dějin,protože se jim člověk se prostě zasměje i když nechce ... sice nejspíš jenom jednou, když jsem viděl, ale přece jen... ()

Johny_Blaze

Člověk to už od začátku nesmí brát vážně. Je to vynikající film na odreagování. Není jediná sešlost kde by jsme si ho večer nepustili. Skvěle servírované vtipné hlášky zasazené do neotřelého prostředí a dokonce i s, i když připouštím že trochu kulhajícím, dějem se zapíše jistě do srdce každého člověka co holduje lehce střelenému humoru. ()

BR23

Vidím že toto má toľko priaznivcov čo haterov. No ja patrím medzi tých priaznivcov: pár dôvodov prečo: vtip, myšlienka, napínavosť, vtip, vtip, film kde je takmer vždy príroda, vtip a ešte raz vtip. Tie super hlášky si s bratmi alebo so svojími kamarátmi rozprávame takmer každý den, pri všelijakej príležitosti. A najviac: Kámen zde. :D Na jednej strane chápem ľudí ktorým sa to nepáči ale nezdieľam ich názor. áno je to zvrhlé ale takým tým ešte -v- poriadku spôsobom. ()

kavon

Nevím o si o tomhle filmu mám myslet. Přijde mi to něco mezi geniální komedií a naprostou nevkusností :D Jasně kolikrát si na to vzpomenu tak se musím znovu zasmát, ale na druhou stranu když se zamyslím tak ěj byl naprosto o ničem a herecké výkony také nebyly nikterak valné. Když to budete brát jako film na který se chcete podívat a pobavit se je to OK, ale nesmíte hobrát moc vážně, protože jinak do konce nevydržíte ;) ()

Nanuk1

Jediné čo na tomto filme nieje vtipné je asi hodnotenie, aj keď od niektorých 5*, od niektorých "odpad", to je aspoň na úškrn, tý čo označili film za odpad majú asi zmyslel pre humor asi ako plechovka mandariniek. ()

zimi

Jo je zde pár dobrých hlášek, ale spíš dávných než super, ale jednou vidět a každý ať si udělá obrázek, já byl sklamán, asi jsem moc čekal!!! ()