Proky odpad!

neskutečná kravina snad nejhorší film všech dob nic horšího jsem snad neviděl nekoukat nekoukat ! ()

Brain-D

Je to úplná zhovadilost. Na druhou stranu je to i zdařilá parodie, která si v každé scéně či větě pohrává s určitou parodií na jiné filmy, život či vůbec vývoj a rozvoj lidí jako takových. Takže by se z jednoho úhlu pohledu dalo říci, že se jedná o určitou životní "ODYSEU" jako jsou Kubrickova vesmírná či Malickova životní. Snad mě nikdo neukamenuje za přirovnání, což je samozřejmě nadnesené, ale myslím, že každý, kdo to celé shlédne, tak bude aspoň částečně souhlasit. 85% ()

jitrnic

Úlet, který ovšem není zas tak šíleně bizarní, jak se bylo možno dočíst z recenzí. Jde o velice infantilní a bezesporu originální komedii, jejíž přijetí závisí pouze a jenom na krevní skupině diváka. U tohoto filmu výjimečně souhlasím s celou škálu hodnocení od odpadu až po pět hvězd. ()

Mr.Dogman

Je to přesně taková úchylárna jako Mise Kleopatra. Ale ta se mi líbila. A tak jsem tohle chtěl vidět taky - a nebylo to vůbec špatný. Problém je, že to nebylo ani dobrý. Je to prostě plné vtipů od začátku až do konce, ale nedá se tomu říkat úplně film. ()

Guzo

Zase jeden z filmů, které se špatně hodnotí - často je velmi malá hranice mezi vtipností a trapností, holt jednou se to přikloní trochu tam, jindy na druhou stranu. Ale ve finále jsem se docela bavil, někdy si to musím pustit znovu. ()

mirec88

Ako, absolútne nechápem tie negatívne reakcie. Veď je to perfektná zábava s výbornými hláškami. Už úvod je perfektný, kde som sa smial v kuse asi 2 minúty :) A potom jedna hláška za druhou. Perfektná zábava! ()

Koryntos

RRRrrrr se musí brát s hodně velkou nadsázkou. Výborná komedie, která mě nikdy nezklame. Když vidím ta negativní hodnocené, chtěla jsem dát 4*, ale takhle si přisadím a zvedám na 5*. ()

Roseinka

Když jsem to viděla poprvý, po 20ti minutách jsem to vypnula a dala bych tomu odpad! Pár let pauza a pak mě všichni přesvědčovali, jak je to skvělý film. Tak jsem se tedy přinutila a zkoukla to celý. A upřímně? Dlouho jsem se tak nepobavila. Některý hlášky jsou fakt nesmrtelný. A i když je to vlastně totální ptákovina, tak to má určitý kouzlo blbosti, která se mi líbí. Možná proto, že každý v nás je tak trošku debil a tady to je debil vedle debila. :D Nevím, prostě je to fajn a ráda si to kdykoli pustím. ()

FrajerTom

RRRrrr!!! je neuchopitelná kravina... Musím přiznat, že jsem se mockrát od plic zasmál. Musim ale zároveň přiznat i to, že jsem v sobě měl půl lahve Jacka Danielse.... ()

Pedross800

Odpad všude kam se podíváš, asi byli lidi infikovaní těma špinavovlasákama :-)))) nééééé no blbost je to grandiozní, ale zasmál jsem se u toho celkem dost. Jako první (konečně!!!) venkovní promítačka letošní letní sezony to nezklamalo :-) ()

Philoun1

Lidi, tohle nemůžete brát jako inteligentní humor, nebo vážnej film. I když to projevem tak působí.,, VIDÍŠ JI?", ,,KTEROU?", TU UPROSTŘED". Musíte bejt připravený na naprostou zhovadilost a vtípky, který jste ještě neslyšeli. A pak se budete tlemit a přemejšlet vo těch lidech co to vyprodukovali, co si asi museli šlehnout aby něco takovýho vymysleli. ()

Sir-Filip

Když vidím, kolik je tady negativního hodnocení, musím se filmu zastat. Naprosto skvělá úchylárna jako je RRRrrr si zaslouží větší uznání. Co tento snímek po divákovi vůbec chce? No naprosto nic, stačí se jen dívat a prostě si jen nehrát na nějakého filmového odborníka, nepřetvařovat se, a jen se smát. Hlášky jako - "a koho tam teď budete v té jámě vraždit? mravence? HŇAHŇAHŇA, nebo hlínu?? ......no, to už bylo slabší.." NEBO - "začíná noc... drž hubu, drž hubu" či - "ta válka o šampón trvá už 800 let. "cože?" jo, pětadvacátého to bude 800 let. Musíme přeřušit tu SPIRÁLU NEÚSPĚCHU!" No, prostě z toho nemůžu!!!! Naprosto nenáročný film s nenáročným dějem, u kterého nejde o nic jiného, než se pohodlně usadit, nehrát si na frajera, a nepokrytě se smát! A zkuste se podívat sami sobě do svědomí, jestli byste smáli, kdybyste to v sobě pořád tak nepotlačovali. "ENJOY IT !!!" ()

Hruzi odpad!

Tohle bych nepustil ani našemu pejskovi....jen si to představit.Chudáček. I on je zvyklí na lepší filmy. ()