Komedie nekomedie, která inovuje myšlenku starých deníčků, které odešli z dobou a představuje malou černou škřínku. Novodobý elektronický deníček, do kterého si lidé píší snad vše a čas od času si ho jeho tajemství někdo může přečíst. Celkově je to film o dívce, která miluje muže a skrz jeho deníček zjišťuje jeho nevyřčenou minulost na kterou brutálně narazí nakonec v jednom reality show. Všechno dobré se ve špatné obrací...(1.11.2006)

Brittany Murphy byla moje oblíbená komicky sladká herečka.. Tady jí to sedí a v podstatě celý film táhne.. Děj má zvláštní linii - zpočátku slaďoučká prvoplánová romantika, potom velký dramatický boom a končí to jako trapný céčkový film.. Ale má svoje kouzlo.. Jeden z mála filmů, kdy je "hlavní hrdinka" za tu špatnou.. Škoda jen, že Kathy Bates nedostala víc prostoru..(5.1.2014)

• Sairina

Romantická komedie bez komedie a happyendu. První polovina ještě ujde, ale pak příjde hluboký pokles. Místo oddychové komedie se najednou koukáte na dramtický film, který v sobě nese určité ponaučení, nelézt nikomu do mobilu či databanky. Ale proč to? Chtěla jsem se jenom pobavit a místo toho je mi smutno. I když se snaží o trošku optimistický závěr, stejně to skončí nemastně neslaně.(20.2.2009)

Od tohohle filmu jsem si moc nesliboval, čekal sem, že to bude tradiční, ne moc zábavná romantická komedie. A nakonec sem velice spokojenej a to z několika důvodů. Nejdřív mě udělalo radost, že se příběh občas otře o NHL. Což samozřejmě nezvedá kvalitu filmu, ale mě to dělá radost, protože když se v ňákým americkým filmu objeví nějakej sport, tak to rozhodně není hokej. Ale to je čistě subjektivní názor. Příběh smotnej není nikterak zázračnej, ale mě bavil. Rozhodně mě nepřipadal debilní, jak se občas u takovýho typu filmu stává. Překvapivý byly i herecký výkony. Brittany Murphyová většinou hraje splašený slepice, ale tady, i když je taky do jistý míry praštěná, je její projev překvapivě cilvilní a uvěřitelnej. Holly Hunterová hraje svůj tradiční vysokej standard, plus ňáká ta přidaná hodnota, jako je např. spontánní tanec se Stacy v jejím bytě. Nejllepší herec je ale samozřejmě Bob (pes). Závěr filmu, kdy si hlavní postavy všechno vyříkávaj, je sice možná trochu křečovitej, ale zbaštil jsem to. Ovšem největší radost mě udělalo to, že film vlastně není romantická komedie, tzn. že nekončí tak, jak romantický komedie vždycky končej, to je rozhodně osvěžující. A film přesto nekončí špatně, ba přímo naopak. Takže jsem se bavil, ale asi i proto, že jsem od toho nic moc nečekal. Tím pádem jsem byl příjemně překvapenej a filmu se povedlo to, že mi zvedl náladu. Což oceňuju a ke spokojenosti mi to uplně stačí.(1.3.2009)

Peklo je prázdné. Ďáblové jsou mezi námi. Když jsi spokojená s tím, co víš. Máš chtít vysvětlení toho, co nevíš? Některá tajemství by měla zůstat tajemstvím. Ať hodí kamenem, kdo je bez viny. Všechny problémy vyřeší písničky Carly Simon. V jejím hlase něco je. Muzika dokáže divy. Zápletka je originální. Brittany Murphy předvedla pěkný výkon. Holly Hunter šla přes mrtvoly a pěkně ji vypekla. Do cizího mobilu nebo el. diáře zásedně nikdy nelezu, protože moc dobře vím, co může nastat. Tady se mi to jenom potvrdilo.(21.2.2009)