Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Stacy Holt (Brittany Murphy), asistentku produkce televizní talk show, přivádí k šílenství neochota jejího partnera Dereka (Ron Livingston) mluvit s ní o předchozích vztazích. Když jí kolegyně Barb (Holly Hunter) "doporučí", aby nahlédla do jeho elektronického diáře, Stacy neodolá a vydá se na cestu Derekovou milostnou minulostí. Postupně se seznámí se všemi jeho bývalými partnerkami, jejichž prostřednictvím se snaží poznat jaký Derek ve skutečnosti je. Tento poznávací výzkum se začíná hroutit ve chvíli, kdy se z jednou z Derekových bejvalek spřátelí... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (52)

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Komedie nekomedie, která inovuje myšlenku starých deníčků, které odešli z dobou a představuje malou černou škřínku. Novodobý elektronický deníček, do kterého si lidé píší snad vše a čas od času si ho jeho tajemství někdo může přečíst. Celkově je to film o dívce, která miluje muže a skrz jeho deníček zjišťuje jeho nevyřčenou minulost na kterou brutálně narazí nakonec v jednom reality show. Všechno dobré se ve špatné obrací... ()

Faye 

všechny recenze uživatele

.. „ V životě jsou okamžiky, kdy doufáš, že tvoje rozhodnutí nebylo špatné. A okamžiky, kdy to prostě víš“. Je riskantní ukládat citlivé údaje do el. diáře a především je trestuhodné zanechávat takovou věc bezprizorní. Derek tu chybu nejen udělá, ale ještě se zmíní o své bývalé. A Stacy, ta prostě nesnáší pochybnosti, takže nakoukne do zalepené krabice s nápisem osobní věci, a potom jí Derekova zapomnětlivost přihraje netušený zdroj informací, kdo by odolal. „Chviličku před otevřením té kovové skříňky, jsem viděla všechno zlo proudící do světa. Byla jsem Pandóra. A potom mě to přešlo.“ Komedie/Romantický/Drama, film má všechno, za K. vtipné monology, za R. pitomosti, které dělá člověk, který má pocit, že je milován míň než zaslouží. Za D. ponížení, které sebou nese otevření „pandořiny skříňky“ a svinstvo, do kterého vás namočí někdo, koho jste považovali za kamarádku. Vše doplněné písničkami Carly Simon, pro kterou je film navíc určitou poctou. .„Máma věřila, že všecky problémy se dají vyřešit posloucháním Carly Simon. Něco v jejím hlase, textech a nebo hudbě...jí pomáhalo zvládat chaos.“ ()

Reklama

blackrain 

všechny recenze uživatele

Peklo je prázdné. Ďáblové jsou mezi námi. Když jsi spokojená s tím, co víš. Máš chtít vysvětlení toho, co nevíš? Některá tajemství by měla zůstat tajemstvím. Ať hodí kamenem, kdo je bez viny. Všechny problémy vyřeší písničky Carly Simon. V jejím hlase něco je. Muzika dokáže divy. Zápletka je originální. Brittany Murphy předvedla pěkný výkon. Holly Hunter šla přes mrtvoly a pěkně ji vypekla. Do cizího mobilu nebo el. diáře zásedně nikdy nelezu, protože moc dobře vím, co může nastat. Tady se mi to jenom potvrdilo. ()

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Dalsi sladak pro zensky, s milou Brittany v hlavni roli. Co primelo Kathy Bates a Holly Hunter k ucasti na tomto filmu jsem nepochopil... Naopak potesila krasna Sharon Lawrence, kterou jsem dodneska neregistroval. Film je zajimavejsi v druhe puli, a komedie to nakonec vlastne moc neni... //spoiler: happyend included// ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Romantický snímek o veliké vůli se dozvědět patřičné věci co se týče svého partnera s následnými nečekanými následky. Příběh odehrávající se na pozadí televizní reality show o partnerských vztazích a nevěrách má švih a šťávu. Hodně se tu filozofuje a však zábavnou srozumitelnou formou. Příběh je velice živý, což je zásluhou hlavně Brittany Murphy, která tu předvedla perfektní výkon. Doslova, jakoby si tu roli užívala. Ono je to i dobře napsaným scénářem, který byl asi vytvořen Brittany přímo na tělo. A tak tu máme filmík, který pobaví, poučí a příjemně osvěží. ()

Galerie (46)

Reklama

Reklama