• Slarque

Komedie z prostředí produkce reality show... zábavná jako reality show. Formát postavený na tom, že se produkce ke svým aktérům chová jako bezskrupolózní svině. V tomhle příběhu se tak chová většina postav. A překvapení na konec? Největší svině je kuřačka. Hollywood by se nad některými trapnými klišé už mohl vážně zamyslet.(18.9.2009)

Průměrný film ve kterém nečekejte žádný oskarový výkon, nebo snad něco kvůli čemu byste měli běžet do kina....Ale má své plusy. Konec ve mě vyvolává rozporuplné pocity. Vyvrcholení bylo skvělé, opravdu jsem ho nečekal. To má u mě velké plus a kdyby to tím skončilo, možná bych dal i 4, ale poté se to zvrhlo v něco, co si zaslouží spíš 2 hvězdičky. Nejde o žádného Foresta Gumpu, nebo Deník Bridget Jonseové, většina filmu se utápí v něčem připomínající holčičí romantický film, ale i přesto (až na ten konec) to mělo něco do sebe. Rád bych dal 4 za to vyvrcholení, ale musím dát 3. Škoda, že není 3 a půl...:((6.12.2009)

Film se rozjíždí jako tuctové romantické lepidlo. To, co přijde v okamžiku, kdy se naše "hrdinka" stane hlavní hvězdou talk show, se ale nedá popsat jinak než jako mazec - je to okamžik pravdy, okamžik, kdy se jde na dřeň a nejen protagonistům milostného x-úhelníku, ale i televiznímu štábu, mediálnímu bahnu a je to právě ta část, pro kterou dávám 3*, bohužel zbytek už je opět "ze života praštěnýho střeva". A ještě jedno pěkné nadčasové - citace výroku Johna Lennona: "Život je to, co ti utíká zrovna, když si plníš svoje plány".(9.7.2006)

Peklo je prázdné. Ďáblové jsou mezi námi. Když jsi spokojená s tím, co víš. Máš chtít vysvětlení toho, co nevíš? Některá tajemství by měla zůstat tajemstvím. Ať hodí kamenem, kdo je bez viny. Všechny problémy vyřeší písničky Carly Simon. V jejím hlase něco je. Muzika dokáže divy. Zápletka je originální. Brittany Murphy předvedla pěkný výkon. Holly Hunter šla přes mrtvoly a pěkně ji vypekla. Do cizího mobilu nebo el. diáře zásedně nikdy nelezu, protože moc dobře vím, co může nastat. Tady se mi to jenom potvrdilo.(21.2.2009)

• BUD-SFIS

Nejak jsem se do toho nemohl zahledet, porad jsem ocekaval, kdy se to rozjede, kdy zacne pribeh ale nic. Pribeh je staveni tak pro nejake nactilete nanky, ktere veri na prince a princezny. Pribeh nulovy, herecke vykony nezajimave. Jedni co muzu pochvalit je 10 pasaz ze zive show. Za to je tak jedna hvezda navic.(5.6.2005)