• BUD-SFIS

Nejak jsem se do toho nemohl zahledet, porad jsem ocekaval, kdy se to rozjede, kdy zacne pribeh ale nic. Pribeh je staveni tak pro nejake nactilete nanky, ktere veri na prince a princezny. Pribeh nulovy, herecke vykony nezajimave. Jedni co muzu pochvalit je 10 pasaz ze zive show. Za to je tak jedna hvezda navic.(5.6.2005)

.. „ V životě jsou okamžiky, kdy doufáš, že tvoje rozhodnutí nebylo špatné. A okamžiky, kdy to prostě víš“. Je riskantní ukládat citlivé údaje do el. diáře a především je trestuhodné zanechávat takovou věc bezprizorní. Derek tu chybu nejen udělá, ale ještě se zmíní o své bývalé. A Stacy, ta prostě nesnáší pochybnosti, takže nakoukne do zalepené krabice s nápisem osobní věci, a potom jí Derekova zapomnětlivost přihraje netušený zdroj informací, kdo by odolal. „Chviličku před otevřením té kovové skříňky, jsem viděla všechno zlo proudící do světa. Byla jsem Pandóra. A potom mě to přešlo.“ Komedie/Romantický/Drama, film má všechno, za K. vtipné monology, za R. pitomosti, které dělá člověk, který má pocit, že je milován míň než zaslouží. Za D. ponížení, které sebou nese otevření „pandořiny skříňky“ a svinstvo, do kterého vás namočí někdo, koho jste považovali za kamarádku. Vše doplněné písničkami Carly Simon, pro kterou je film navíc určitou poctou. .„Máma věřila, že všecky problémy se dají vyřešit posloucháním Carly Simon. Něco v jejím hlase, textech a nebo hudbě...jí pomáhalo zvládat chaos.“(5.2.2006)

bože!co se to děje????!!!!!nekecám,ale brittany jsem nikdy moc neznal,v poslední době jsem sní shlédnul tři filmy a začal jsem se o ní zajímat,protože se mi moc líbila a přišla mi hrozně roztomilá.tak jsem si řek že si začnu shánět filmy,ve kterých hraje a na štedrej den mi brácha napsal textovku že zemřela!to si ze mě už krutý filmový osude děláš prdel!neřikám že jsem jí nějak opravdu znal,ale chtěl jsem.mladého člověka je vždy škoda,navíc když jím je tak krásný a roztomilý člověk jako brittany.nemůžu říct že by mě její smrt vzala tak jako swayzeho nebo jacksona ale je to rozhodně smutné a pro filmový svět škoda.jinak film málá černá skříňka je klasické romanické klišé,pro nedělní večer,kde hraje krásná brittany a dost ujetá a vtipná holly hunter.R.I.P SLEČNO S NEJKRÁSNĚJŠÍM HLASEM A OČIMA.ach jo.(1.1.2010)

Příběh mladé roztomilé slečny, která ztratila životní jistoty v podobě přítele a lidí, kterým by mohla důvěřovat a sama se uchýlila k podvodu na který velice tvrdě doplatila jen proto, že se jí její přítel nesvěřoval. Moc se mi líbil tento film už jen tím jak skvěle byl obsazený a zahraný. Není nad to zjistit si své životní priority a problémy hodit za hlavu...vždyť se přece nic neděje a nikdy není tak zle aby nemohlo být ještě hůř. Občas pro osvěžení téhle životní pravdy člověk sáhne po filmu a tenhle je jeden z těch co mi to rády a skvěle připomenou.(5.4.2012)

• Sairina

Romantická komedie bez komedie a happyendu. První polovina ještě ujde, ale pak příjde hluboký pokles. Místo oddychové komedie se najednou koukáte na dramtický film, který v sobě nese určité ponaučení, nelézt nikomu do mobilu či databanky. Ale proč to? Chtěla jsem se jenom pobavit a místo toho je mi smutno. I když se snaží o trošku optimistický závěr, stejně to skončí nemastně neslaně.(20.2.2009)