Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lennyd
  ***

  Stacy Holt (Brittany Murphy) konečně našla svoji vysněnou práci - pracuje jako asistentka v televizní talk show Kippie Kannové (Kathy Bates), která se zabývá největšími sexuálními úchylkami a podobnými tématy. Když mají najít téma na další díly, napadne Stacy, co takhle se zabývat "malými černými skříňkami", alias diáři. A aby si to hnedka ověřila, použije diář svého přítele Dereka (Ron Livingston), aby o něm (a o jeho předchozích láskách) zjistila něco více. Ale netuší, že brzy bude hlavní hvězdou celého pořadu ... Ani moc nevím, co o filmu říct - nebylo to špatné a v záplavě romantických komedií na jedno brdo docela světlá vyjímka. I když nepřináší žádné hluboké myšlenky, scénář je vtipně originální, herecké obsazení v rámci možností docela příjemné (skvělá Kathy Bates!). Za podívání určitě film stojí, ale jednou si myslím je tak akorát ...(14.6.2009)

 • kleopatra
  ***

  Film se rozjíždí jako tuctové romantické lepidlo. To, co přijde v okamžiku, kdy se naše "hrdinka" stane hlavní hvězdou talk show, se ale nedá popsat jinak než jako mazec - je to okamžik pravdy, okamžik, kdy se jde na dřeň a nejen protagonistům milostného x-úhelníku, ale i televiznímu štábu, mediálnímu bahnu a je to právě ta část, pro kterou dávám 3*, bohužel zbytek už je opět "ze života praštěnýho střeva". A ještě jedno pěkné nadčasové - citace výroku Johna Lennona: "Život je to, co ti utíká zrovna, když si plníš svoje plány".(9.7.2006)

 • Slarque
  *

  Komedie z prostředí produkce reality show... zábavná jako reality show. Formát postavený na tom, že se produkce ke svým aktérům chová jako bezskrupolózní svině. V tomhle příběhu se tak chová většina postav. A překvapení na konec? Největší svině je kuřačka. Hollywood by se nad některými trapnými klišé už mohl vážně zamyslet.(18.9.2009)

 • korbitch22
  ***

  bože!co se to děje????!!!!!nekecám,ale brittany jsem nikdy moc neznal,v poslední době jsem sní shlédnul tři filmy a začal jsem se o ní zajímat,protože se mi moc líbila a přišla mi hrozně roztomilá.tak jsem si řek že si začnu shánět filmy,ve kterých hraje a na štedrej den mi brácha napsal textovku že zemřela!to si ze mě už krutý filmový osude děláš prdel!neřikám že jsem jí nějak opravdu znal,ale chtěl jsem.mladého člověka je vždy škoda,navíc když jím je tak krásný a roztomilý člověk jako brittany.nemůžu říct že by mě její smrt vzala tak jako swayzeho nebo jacksona ale je to rozhodně smutné a pro filmový svět škoda.jinak film málá černá skříňka je klasické romanické klišé,pro nedělní večer,kde hraje krásná brittany a dost ujetá a vtipná holly hunter.R.I.P SLEČNO S NEJKRÁSNĚJŠÍM HLASEM A OČIMA.ach jo.(1.1.2010)

 • mustafa
  ****

  Překvapivě hodně dobře natočená a dost originální romantická komedie.Souhlasím, že do poloviny filmu je to spíše průměrný, místy až podprůměrný romantický blábol. Druhá půlka je naprosto uchvacující, svěží a dodává filmu nový rozměr. Nejen příběh se pak jeví velmi originálně, ale především některé dialogy a výroky jsou nezapomenutelné. Bylo slyšet, že překladatelé si hodně pohráli s češtinou, místy některé repliky zněly až knižně. Bravo! Mimoto film nabízí spoustu otázek a snaží se diváka donutit přemýšlet. To je celkem dost na americkou romantickou komedii, ne? Dále bych vyzdvihl výkon Brittany Murphy. Její postava projde neuvěřitelnou změnou a je to vidět. Kupodivu jí film i dává možnost svou postavu rozvíjet a vyvíjet se. Z roztřeštěné žárlivé holky se postupně stává citlivá žena. Britanny tu proměnu společně se Stacy zvládla na plátně ohromně. Ještě bych doplnil, že postava Stacy Holt skoro nesleze z plátna a kupodivu mi to ani nevadilo....(19.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace