• Anubiska
  ***

  Přistihuji se v poslední době,že u starých českých filmů sleduji více reálie než děj. Stejné to je i u tohoto filmu. Těžko lze očekávat,že se ve filmu z r.1978 neobjeví normalizační budovatelská nota. Toho se Sirový podle mě zhostil celkem slušně a je třeba se nad to při sledování povznést. Jinak průměrná,dobře obsazená,docela akční podívaná. Jako vzpomínka na zkurvenou dobu to funguje.(28.12.2014)

 • vitekpe
  ***

  Nejsem ten, kdo plive na filmy z pracovniho prostredi jen proto, ze jsou z pracovniho prostredi. Jasne, nekteri tam nemeli co moc zahrat, ale par napinavych situaci tam bylo, par realnych situaci, happyend atd. Proc ne... A taky uz vim, ze obsah kysliku nesmi byt nad 12%... Pokud je ale 11.6, neni treba hned uzavirat provoz nebo nejak jinak panikarit... :-)(24.11.2013)

 • Amper01
  ****

  Zpočátku nucený pokus o drama - jakési vydírání diváka kombinací hrozících katastrof. Dále se ale film překlopil do opravdového dramatu, kdy jsem přestal vnímat čas... a konec zas pomalu převedl diváka do jakéhosi smutného uvolnění po prožitém stresu. Ano, tento starý snímek se mi svým způsobem líbil.(11.1.2012)

 • honajz
  ***

  Poměrně slušně odvedený film, který podle mne není až tak pokusem o katastrofický žánr, jak tvrdí Březina v Lexikonu českého filmu, ale spíše psychologicky laděný snímek, kombinující různé druhy ohrožení - malé dcerky, manželství, vztahů, kariéry, a nakonec i fyzického ohrožení možným výbuchem. Některé linie jsou slabší, nedotažené, ale třeba Frejův smutek nebo rozhovor Menšíka s Dvorskou jakožto jeho ženou, která za ním nikdy nestála, jsou velice silné.(14.11.2012)

 • Vikki
  ****

  Na sedmdesátá léta nakonec dobrý film. KOMUNISTOBUJCI TU CHTĚJÍ NĚCO KRITIZOVAT? VŽDYT ABSOLUTNĚ TO SAMÉ JE VE FILMECH AMREICJÝCH-KDYŽ JIM JDE O KEJHÁK TAK JSOU VŠICHNI SPOJENCI-NA KONCI DRUHÉ SVĚTOVÉ VÁLKY NEVÁHALI PŘIJMOUT FAŠISTICKÉ JEDNOTKY POD SVOJI OCHRANU A JÍT S NIMI BOJOVAT PROTI NÁM- HORŠÍ JAK KOMOUŠI..... tak co tu kritizujete a máte pindy o komouších? Ti jsou prdem proti američanům, západu a jejich manipulacím, špinavám imtrikám a demagogii.(13.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace