Série(2) / Epizody(26)

Když se Leia rozhodne strávit letní prázdniny ve Wisconsinu, její prarodiče Kitty a Red Formanovi ubytují ve sklepě další generaci teenagerů. (Netflix)

anicca

Kedysi som na Čsfd rada chodila ale poslednú dobu mám pocit, že sú všade len negatívne recenzie bez ohľadu na to o čo ide. Ja som za tento seriál vďačná. Odjakživa ma potešilo keď sa niečo čo som mala rada dočkalo svojho pokračovania. Srdce mi poskočilo pri Kitty aj Redovi a nie, nestratili ani štipku zo svojej iskry, stále sa na nich smejem tak ako kedysi. A že sú niektoré vtipy opakované? povedzte koľko sitcomov už bolo natočených? Nemôže byť všetko len studnica nevyčerpateľných možností. Deväťdesiatky sú vtipné, veselé a Ashley Aufdreheide veľmi živá a veselá, určite najviac zo všetkých. Som milo prekvapená jej hereckým talentom. Takže áno, odporúčam, zabávam sa, je to super oddychovka pred spaním. ()

Anetussa

Jakožto velký fanoušek zlaté sedmdesáté mě tohle na chvíli docela potěšilo, a s tím že se nám zde objevují i postavy ze sedmdesátek jsem byla nadšená, bohužel jsem už po pár minutách věděla že tohle fungovat nebude. Jedna věc je to, že mi vůbec nesedí herci a s nimi vlastně i postavy. Jediný herec který mi možná sedl byl ten co měl představovat syna Michaela a Jackie, z něj jsem to možná trošičku cítila že by to fakt mohl být on, jenže zbytek mi tam prostě nesedí, včetně dcerušky Donny a Erica. To si člověk až tady uvědomí, jak skvěle byli vybraní herci ve zlaté sedmdesáté, zkrátka ve všech to prostě bylo, a to přátelství které mezi sebou měli bylo něco neskutečného, ta chemie tam prostě byla. Celý seriál a humor zde táhnou jen naše dobré postavy ze sedmdesáté, které ale nemají skoro žádný prostor. Další problém je prostě ten, že necítíte devadesátky. Opravdu jediné co mě v tomto seriálu drželo byly staré postavy a prostředí, jinak je zde špatně tolik věcí, především ty otřesné postavy. ()