Když hrabivý bandita Alameda Slim začne spřádat plány, jak se zmocnit mléčné farmy Patch of Heaven, tři odhodlané krávy spojí své síly s karatekoněm Buckem a celou plejádou dalších zvířecích obyvatel statku, aby společnými silami dokázali svůj domov zachránit. Ve spolupráci s tajemným lovcem lidí Ricem se vydávají na cestu skrze nehostinnou západní krajinu, během které musí překonat všechny padouchy i nástrahy divočiny a polapit zákeřného Slima, na jehož hlavu byla vypsána velká odměna. (oficiální text distributora)

Puerdraco

Nuž, animovaný western parodujúci stereotyp divokého západu, v ktorom hrajú hlavnú úlohu tri kravy a jeden kôň, pomáha im zajac s drevenou nohou a okolo nich sa motajú dva nadržané býky sa naozaj cení. :o) Pobavil som sa napriek tomu, že po technickej/formálnej stránke to fakt nie je nič moc. Vhodné skôr pre mladšie deti, ktoré ešte vnímajú film buď ako dobrý alebo ako taký, ktorý ich nebavil a nežaťažujú sa dospeláckymi múdrosťami. ()

rublik05

Jako malý jsem byl z této pohádky hrozně nadšený, ten nápad s Divokým západem se mi moc líbil, plus k tomu ty neskutečny sympatické postavy, prostě paráda. Dnes však musím uznat, že U nás na farmě je jednoznačně jedna z těch slabších disneyovek, která dnes již nenabízí nic extra zajímavého, kromě zbytečně užvaněných dialogů a z dnešního pohledu docela průměrné animace. Chyběl mi i nějaký pořádný humor, hlášky, cokoliv. Emoce rovněž téměř žádné, příběh slabý jak čajíček, celkově docela zklamání. 4/10. ()

liberita

Trošičku divný film, v ktorom viditeľne štúdiu Disney dochádzajú nápady a energia, o viditeľnej vyčerpanosti hudby Alana Menkena ani nehovoriac. Na jednej strane sa snaží byť celkom reálna- vystupujú v nej obyčajné a bežné domáce zvieratá. Na druhej strane tieto "obyčajné" zvieratá prenasledujú a bojujú so zlodejmi dobytka a hlavný zákerák dokáže zhypnotizovať kravy jódlovaním.Pozerať sa na to ale dá, s počúvaním je to o niečo horšie a celkovo je U nás na farme dosť slabá rozprávka. ()

Tarhiel

Posledný Disneyho animovaný film, robený klasickými technikami (kreslením), predtým, než ich Pixar nadobro pochovali a Disney sa musel "reštrukturalizovať." Ak je toto posledný zástupca starej školy, niet sa čo diviť; Disneymu očividne dochádzal dych. ()

pekas

Ó naopak. Velice nadprůměrná Disney produkce. A protože to doma jezdí hlavně pro děti, tak chválím i dabing v čele s Gábinou Osvaldovou. Já teda rozhodně jódluju a dávám silnou čtyřku. 77% ()

cinema_cz

Disneyovo rozloučení s klasicky animovanými filmy sice není trapas, ale rozhodně to není nijak slavné rozloučení. 60 % (František Fuka, Ci 09/2004, str. 57) ()

helrohir

Táto disneyovka je jasným dôkazom, že v dobe jej vydania to išlo s týmto štúdiom dole vodou. Ide totiž o jeden z úplne najhorších animákov vôbec. Slabý príbeh, odpudivé animácie, a ani ten humor nie je to čo býval. Miestne "postavy" sú tiež skrz naskrz otravné a prakticky nič ma tu nezaujalo. Animovanej produkcii v tej dobe proste dominovali skôr iné štúdiá. 35%. ()

eMeMko

Průměrná disneyovka, s celkem nudnými postavami a dle mého názoru odfláknutou animací. Příběh byl však celkem zajímavý a chvílemi i nepředvídatelný. Jednoznačným vrcholem filmu byl jódlující kovboj, který kradl krávy tím, že je svým jódlováním zhypnotizoval. Vidět krávy jak tancují a mění se jim barva kůže na neonové odstíny mi připomnělo podobnou scénu z Dumba. Vážně, co to ti scénáristi u Disneyho hulí? Ve finále se jedná o pouhopouhý průměr, který ale neuškodí zhlédnout. ()

ZHODNOTITEL

VTIPNÁ, ORIGINÁLNÍ A S PĚKNÝM HUDEBNÍM DOPROVODEM To bych asi u takové "druhořadé" Disneyovské pohádky nečekal. DĚTI MUSÍ SLINTAT ()

Joe16210

Jedna z mých oblíbených Disneyovek, v hlavní roli s trojicí krav, jódlujícím lupičem dobytka a skvělým prostředím. Miluju i skvělé vtípky v českém dabingu, kterému kraluje kravská trojice Gabriela Osvaldová, Hana Ševčíková a Zdena Hadrbolcová. ()

Mangano

Značně suché, bez vtipu nebo zajímavého námětu. Prostě tři krávy v poušti co pak jedou nazpátek dom vlakem. K tomuhle by se Disney nemělo ani hlásit, natož to považovat za svoji klasiku. Dominující disneyovsky-muzikálový prvek minulého století - laciné dětské písničky o ničem a jedna poněkud připomínající druhou, zde navíc v celku průměrné, byly v tomto filmu evidentně až příliš na sílu vecpané do krátké stopáže a bylo jich tak až moc. 2D animace ovšem perfektní. ()

Hansolo35

Právě na to koukám na Nově. Animace jako dětská hra z pc, tisíckrát omílaný a opakovaný příběh. Což to jsem si u amerických filmů zvykl, ale že zcela zjevní býci (Ben a Otto jsou mužská jména a navíc mu říká tati) mají vemena, tak to je vrchol! Když už jsou amíci tak prudérní, tak proč pohlavní znaky prostě nevynechali? Nebo v životě neviděli býka a mysleli, že vemena mají obě pohlaví :-D Jedním slovem trapná ostuda! ()

Jirik95

Velmi krásný animovaný film pro deštivý večer. Nadchne, pobaví a s příjemným a okouzlujícím českým dabingem v hlavní roli například Gábiny Osvaldové nebo Petra Olivy, zahřeje na duši. Doporučuji a hodnotím 5*! ()