Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Letní párty na soukromé lodi se změní v drama a boj o život. Proč ale Zach v rozhodující chvíli nejde pod hladinu? Alice začíná pochybovat, že jí říká o své minulosti celou pravdu, zatím se ale drží zpátky, protože i ona má svoje tajemství. Tajemstvím naproti tomu není fakt, že praporčík Renné Krejčí se rozhodla bojovat o svého malého synovce. (prima+)

(více)

Recenze (9)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Osobný život stojí nad prípadmi. Je omnoho zaujímavejší. Tento prípad nezaujal vôbec, za to techtle mechtle a nejaké pobrežné námluvy medzi osadenstvom, to už zaujímavé bolo. Keď to takto pôjde ďalej, tak ani vodu v seriáli nebude treba. ()

fafejt001 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Celkem  se to dalo . A  takových  namyšlených  blbečků  na  člunech  je  stále  dost . Ovšem  ta  stále  usměvavavááá   Krejčí  ,   už   je  celkem  na  palici . Je  to  nepřirozené  a  nepravděpodobné .   Myslím  si   ,  že  pojede  ve  stejnéch  duchu  celým  seriálem  až  do  konce .  Osvojí  si  klučíka  ,  vdá  se  a  bude   štastná  až  do  penze  na  vodě . ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ještě nudnější než první díl, akorát Hádek se pokouší překonat svůj strach z vody a dozvíme se víc o tom, se stalo v minulosti. Případ je opět na vedlejší koleji. Otázka do placu: Ukáže Sandra aspoň ko.zy? ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Slaboučký díl. Krimi příběh v podstatě žádný, takové mladické nerozumy obou dvou podezřelých, jinak vůbec nic. Osobní život hlavního hrdiny zcela o ničem, Adamczyk skoro není vůbec na obrazovce, Krausová zase snad až moc. Tohle se nepovedlo. ()

Galerie (59)

Reklama

Reklama