The Bear

Trailer

Série(1) / Epizody(8)

Trailer

Sennhie

Těch prvních pár dílů bylo docela odrazujících, na jejich hektičnost a černý humor. Třetím a čtvrtým dílem se to jakžtakž usadí, stejně jako příběh. Do komedie jako takové to má daleko, až na těch pár okamžiků (zdrogovaný děti na oslavě). Spíše bych to zařadil jako drama než komedie, kde se směje od začátku do konce. Vcelku výborný počin. ()

BarryLyndon

Shameless jenom s Lipem v jeho depkoidním módu a vlastně proč ne. Je to nesmírně kvalitní, jenom tam nehledejte moc komedie. Sranda, že jediný opravdový kuchař jim tam dělá údržbáře. 8/10 ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zajímavá sonda, která velmi sugestivní optikou (doslova) nahlíží pod pokličku jednoho chicagského bufetu a jejich kuchařů. Jestliže nevíte na co čumět v práci anebo ve vlaku, tahle kulinářská delikatesa je ideální volba. Akorát týhle šmakuládě chybí nějaký komprehenzivní/koherentní příběh – na konzistenci pokrmu přeci záleží nejvíce. Ale jinak jde o solidní gastro porno, not gonna lie. Půlhodinová stopáž epizod výhodou.... [VERDIKT: 7,7 medvědích rohlíků v párku z 10] ()

AppleCore

Bez laserů a pyžam, bez výbuchů, rvaček a přestřelek. The Bear - další přehlížená série, která je svým příběhem hluboce zakořeněná ve skutečnym světě. Tvůrčí mistrovství, který na poli osmi krátkých epizod - z prostředí jedný restaurace - dokáže odvyprávět víc než Marvel za celou svojí filmovou existenci napříč multiversem! Perfektně napsaný gastronomický drama, který o jedný rodině umí říct víc než devět dílů Star Wars o rodu Skywalkerů. Do toho všeho plejáda neokoukaných tváří podávajících životní výkony, skvělá kamera, bezchybná režie a parádní hektická atmosféra. Tohle je ta tvorba, kterou svět filmů i seriálů potřebuje víc než kdy předtím. ()

Dennefil

Nechápu, že jsem o tenhle seriál zakopnul jen náhodou. Proč se o tom víc nemluví. Krásně zpracovaný prostředí, perfektní záběry, herecky kvalitní. Sem tam zvláštní střihy mezi scénami, ale to je jediná maličkost co mi tam lehce překážela. Šiřte ten seriál kde se dá, tohle si zaslouží být známější. :-D ()