460 podezřelých

Drowning Mona

460 podozrivých

Mysteriózní / Komedie / Krimi

USA, 2000, 95 min

Taková normální sranda pro odpoledne, když nemáto co dělat. Problém je ale v tom, če na konci filmu, kdy má přijít velké rozzuzlení, se všechno semele tak rychle, že máte pocit, že se tím uč režisér nechtěl moc zabívat. Co se týká herců, tak Bette Midlerová byla skvělá a Casey Affleck tu předvedl jeden z nejhorších výkonů své kariéry. A rozhodně to nebylo kvůli tomu, že byla jeho role pitomě napsaná...(6.6.2005)

• Martin741

Typicka US komedia, ktora europskemu divakovi povie uplne hovno. To je sice aj taky Agent v Sukni s rovnakym datumom vyroby, Agent na seba aspon fajne zarobil, tuto toto este aj prepadlo. Jo a tie "zartovne sceny" - to bol des., snad len pre Americanov, tuna som fakt tapal a nenasiel chut sa ani usmiat nad tym "humorom" : 0 %(26.12.2018)

Pokud náhrobek hlásá, že zemřela oddaná manželka, žena a švadlenka, tak je to smutná záležitost. Ale i náhrobek může lhát a proto by si měl šerif uvědomit, že je kontraproduktivní kazit všeobecné nadšení z odchodu neoblíbené prudičky zbytečným vyšetřováním. Téma je to skvělé a já se jsem se přitom celkem bavil, ale při pořádném vyždímání slibného námětu jsem se mohl čelně střetnout se skutečně zábavným kouskem.(4.5.2012)

• GOREGASM

Zpočátku zdařile černohumorné s dobrým spádem a několika vypečenými postavičkami, bohužel scénáři dochází velice rychle dech. S každou novou indícií se tahle buranská krimikomedie stává méně zábavnou a v závěrečných minutách, kdy by mělo vše ďábelsky gradovat, se usmějete spíše sporadicky, v horším případě suše polknete. Holt, ne vždy je zástup zvučných jmen zárukou byť jen průměrné zábavy. 40%(19.2.2013)

Poměrně dobrá komedie, kterou sráží snad jen posledních cca 10 minut. Ten konec je opravdu dost debilní. Herecký výkony docela ujdou snad až na jednu vyjímku. Ta vyjímka je Casey Affleck, protože ten je fakt dost tragickej. Asi to maj v rodině. Zajímavý pak je, že všichni ve filmu používaj vozidla Yugo Koral. Tolik jich člověk nevidí ani v Chorvatsku.(22.9.2006)