460 podezřelých

460 podozrivých

Mysteriózní / Komedie / Krimi

USA, 2000, 95 min

• GOREGASM

Zpočátku zdařile černohumorné s dobrým spádem a několika vypečenými postavičkami, bohužel scénáři dochází velice rychle dech. S každou novou indícií se tahle buranská krimikomedie stává méně zábavnou a v závěrečných minutách, kdy by mělo vše ďábelsky gradovat, se usmějete spíše sporadicky, v horším případě suše polknete. Holt, ne vždy je zástup zvučných jmen zárukou byť jen průměrné zábavy. 40%(19.2.2013)

Pokud náhrobek hlásá, že zemřela oddaná manželka, žena a švadlenka, tak je to smutná záležitost. Ale i náhrobek může lhát a proto by si měl šerif uvědomit, že je kontraproduktivní kazit všeobecné nadšení z odchodu neoblíbené prudičky zbytečným vyšetřováním. Téma je to skvělé a já se jsem se přitom celkem bavil, ale při pořádném vyždímání slibného námětu jsem se mohl čelně střetnout se skutečně zábavným kouskem.(4.5.2012)

• Martin741

Typicka US komedia, ktora europskemu divakovi povie uplne hovno. To je sice aj taky Agent v Sukni s rovnakym datumom vyroby, Agent na seba aspon fajne zarobil, tuto toto este aj prepadlo. Jo a tie "zartovne sceny" - to bol des., snad len pre Americanov, tuna som fakt tapal a nenasiel chut sa ani usmiat nad tym "humorom" : 0 %(26.12.2018)

• Slarque

Zajímavý námět a ještě zajímavější obsazení mě nalákaly, ale dostalo se mi jen podrůměrné komedie, kde herci stejně nemají co hrát (snad jedině s výjimkou Bette Midler, která si svou Monu vychutnala). Navíc postava Caseyho Afflecka byla tou nejméně zajímavou, o to více však byla vidět. Film dorazil naprosto odporný dabing.(14.11.2004)

Dedina vo vleku jednej frustrovanej ženy ("život mi naservíroval len fúru sračiek" ), terorizujúcej všetkých navôkol, vlastnú rodinu nevynímajúc. Pohár pretečie, a jedného dňa končí svoj život po autonehode pod vodnou hladinou, pričom vysvitne, že nešlo o samovraždu. Motív má takmer každý z jej okolia, treba to ale vyšetriť tak, aby sa pokľudný život zvyšnej komunity príliš nenarušil. Pomerne vydarený a vtipný obraz fungovania života a vzťahov v málopočetnej americkej obci komplikuje telenovelový charakter viacerých "žartovných" scén.(6.10.2008)