Epizody(5)

Seriál se odehrává ve světě hudebního průmyslu a sleduje samozvaného guru a vůdce novodobého kultu, který naváže komplikovaný vztah s vycházející popovou hvězdou. (HBO Max)

cholia

Mně to přišlo docela dobré, nechápu ten zdejší hejt. A TheWeeknd v mých očích zahrál debílka Tedrose docela obstojně. 3.5* ()

Kral.Prdlin

Seriál pojednává o popové hvězdě a nesnesitelném týpkovi, který se jí tam nakvartýruje. Víc nepotřebujete vědět, No toto bylo něco. nechápu to nadšení okolo toho. Seriál nenabízí vesměs nic zajímavého, možná kromě Deppovi dcery, která nevím, jestli po tom, co tam předvedla dostane někdy ještě vůbec nějakou roli. Seriál si hraje na něco tajemného a celý ten průběh se tam snaží nějakým způsobem dramaticky stupňovat, ale je to i tak nesnesitelná nuda. Celá ta kontroverze, která projela celým internetem, je to poslední, co mi na tom vadí. Ono je to s ní nakonec možná i lepší, protože kdyby tam nebyla, tak tu recenzi nepíšu, protože se předávkuju. Hlavní problém celého toho počinu je ten, že se tam celou dobu neuvěřitelně kecá a námět je též něco příšerného. Možná jsem v tom neobjevil nějakou větší myšlenku, ale pochybuji, že tam nějaká byla. Chabé, fakt chabé. 30% a to je možná i tak moc. ()

doriana.g

Doufám, že seriál viděl milion děvčátek, která touží být hvězdami šoubizu. Že by tomu poselství porozuměly, to už je další věc.... Co mě rozesmutnilo nejvíc, jsou lícní výplně slečny Depp. Krásná, mladá, známá, a přesto to není dost..... Ale tak nějak se to vlastně celé doplnilo.... Tímto zdravím tu chuděru Taylor Swift.  Prachy totiž nejsou všechno, přátelé 😎 ()

Talita1

Popová speváčka bojuje s vyhorením a na ceste k novému hitu jej pomáha nový frajer, s ktorým sa zoznámi v nočnom klube. V úvode to bolo zaujímavé, ale neskôr sa z toho stal rozpačitý príbeh plný sporo odetej Jocelyn a totálne nesympatického Tedrosa. Aj tie vedľajšie postavy mohli byť lepšie dotiahnuté. ()

danoano

13 rokov dlhá cesta z domu balónov až po vypredané štadióny, #1 worldwide a HBO show v US primetime. Uplakaní male feministi a pokrytectvom prežraní odborníci v Cannes, ktorí nemali problém Polanskému tlieskať v stoji len podporili hype. Generačný talent. XOTWOD ()

Ammit

Když ona je tak strašně ošklivá (a ukazování bradavek a zadku jí nepomůže u někoho s IQ 60+ - to jsem jako já a pár dalších vzácných hodnotících) a make-upéři asi zapomněli koupit pudr, takže se Lily-Rose v každé scéně leskne jak' mokrej hroší zadek! A samozřejmě barvičky! Potřebujem každý odstín - ale pamatujte, bílá je zlá! A hetero (těch cca 95% populace) taky! Product placement! Každej umí nosit šlapkovní topy - fakt, zajděte si na prájd, tam to nosí i zarostlí tlustí páprdové! Degenerovat, degenerovat, degenerovat! Do každé školy a povinně shlédnout místo matiky! Jedna hvězda za fajn lokace - vily zazobanců, kde se točí každý alespoň průměrný péčko. ()

funkyman odpad!

Staci ze sa neako volate a mate otvorene vsetky brany tohoto sveta- tato brana vedie len a len do suterenu.. Kde je v tej prehravajucej nahatej tragedke povab jej matky a genialita jej otca? Kam sa to “ umenie” ubera…Euphoria je z tohoto pohladu drahokam.. a to uz je naozaj velmi nizky porovnavaci model… jedine co ma  prekvapilo, ze vzdy , ked sa objavil mecenas tohoto diela a aj pribehu, “Dablju ikend” napinalo ma na zvracanie…a stale neviem, ci jeho serialovym vykonom alebo charakterom.. takze kto chce nahotinky peknej baby- radsej sprchovu scenu vo Vrchni prchni a kto dej radsej ktorukolvek cast Dobrej vody.. ()

hanca.uh

Ze začátku jsem se do toho seriálového děje chvilku dostávala, pak mě zcela pohltila postava mladé Deppové v hlavní roli Jocelyn a už to jelo. Kurňa ona je v tomto věku ale vážně skvělá herečka (a kdybych byla na holky, zřejmě by byla můj "idol") :-). Sexuální nástřely super povedené, to ze všech sálalo:-). Závěrečný 5. díl hodně překvapil a v podstatě se karty úplně obrátily. Resp. ty 4 díly před se tvářily, že Jocelyn je obětí showbyznysu, lidí kolem, svého neradostného dospívání......konec ale celkem zajímavě a chytře otočil hru, takže mi docházelo, že to bylo vlastně úplně jinak a neklouzal děj jen po povrchu, jak by se mohlo zdát. Já dávám rozhodně 100%. ()

JaqenHghar odpad!

Opět jsme se stali svědky toho, kdy Trailer je bohužel lepší než celý seriál. CO TO JAKO MĚLO BÝT? Otřes totální. ()

3anitram

Tak ano, byla to nakonec úplná slátanina, ale Lily mě bavila, ten celkový styl mě bavil, vtipná nevyzpytatelnost mě bavila (a ještě vtipnější je, že nikdo, evidentně včetně tvůrců, netušil, co s tím). Vlastně těžko to hodnotit :-) Jo a nějak jsem vůbec nepostřehla Anne Heche? ()

AutiXrist

zaujímavé len z hľasiska vyzuálu a príkladom manipulácie ľudí, slabý cast, hlavne Abel Makkonen Tesfaye, ktorý nie je pre mňa zaujímavý ani ako hlas a neviem či je až tak pre neho vodné odkrývať nelichotivé segmenty z jeho súkromia, ak má čo i len kúsok sebareflexie dúfam, že si uvedomil, že jemu či jeho partnerkám uškodil ()

momomoo22

Toto malo byť asi umelecké dielo The Weeknda o ňon aký je gémius v hudbe a ako dokáže hudbu dosať z iných. Takže sa prilepil na hviezdu Joss (Lily Deep), ktorá má depresie a probleém s hudbou. Riešenie je sex...Hlavná  hrdinka je pernamntne odhalená a Weeknd zo seba spravil nechutáka, ktorý je zviedol. Pripomenulo mi to 50 odtieňov sivej v rámci vzťahu, ale tam bol hlavný hrdina sexi a bolo tam viac sexu. Takže celý čas rozmýšlate ako s ním niečo môže mať.  Nesedí vám to, lebo vykreslenie ich vzťahu je podivné.  Celkovo ten obsah je taký slabý a ten koniec...Čítala som, že to skracovali čo je to cítit v poslednej časti, kedy sa v prvej polke niečo udaje a v druhej polke pozeráte, že čo sa stalo a prečo. Nedozviete sa....Čo sa mi páčilo, tak hlavný podmaz hudba. Lily Rose celkom slušne. a ešte jej manažérka.  A to je tak všetko. ()

Tweny

Po prvním díle jsem to dál sledovat neplánovala, ale jednoho nudného večera jsem tomu ještě dala šanci a pak už se to tak nějak vezlo. Děj ve zkratce o ničem, ale to vizuální ztvárnění je za mě návykové. Líbilo a hodně. Lily-Rose snad jako hlavní důvod proč jsem vydržela sledovat. Líbila a hodně. Kolega už slabší. Mega plus za to, že záběry pokračovaly přesně tam, kde jinde kamera vypne. Ideální předehra. Navíc si na seriál občas mimoděk vzpomenu, což je u mě vždy měřítko, že to za shlédnutí stálo. ()

Marissa33

Nápad a prevedenie zaujímavé. Hlavná postava zahraná Lyli-Rose Depp super HOT. Ale príbeh nič moc až žiadny. Do tretej časti ešte ako tak a potom sa to úplne rozpadlo na prach. Málo dielov nedalo priestor rozvinúť dejové zápletky. Správanie postáv podivné ako aj motivácie na určité činy, ktoré sa vlastne ani nevysvetlili. A ak mal koniec šokovať tak šokoval svojou absurditou. Hra na rádoby superstár vo vile bola taktiež podivná. Na ulici je predsa kopa talentovaných ľudí stačí pozrieť reality show kde sa spieva, ale koho zaujímajú? No nikoho takže asi ťažko by na nich šiel niekto na koncert pokiaľ nemajú zvučné meno, ktoré si asi nevybudujú prebývaním v cudzích domoch a váľaním sa po kluboch. Postava Tedrosa a jeho správanie bolo znepokojivé, ale na konci bol vlastne úplný chudák čo nepochopil, že Joslin sa nabažila a papa.  Hold zlátaná podivnosť, ktorú zachraňujú sporo odeté dievčatá čož pritiahne aspoň akú takú pozornosť, ale to je asi tak všetko. ()

Nataraja

hrozně hloupý co se scénáře a dramaturgie týče. Chytí to na pěkné obrázky a občas dobrou muziku. Ale postavy se chovají minimálně silně nekonzistentně. Scenáristé by si měli dát pětku a vrátit peníze. Finální twist naprosto nevěrohodný. Spíš to vypadá jak jeden dlouhý pětihodinový klip k Weekndovým písničkám. Škoda. ()

DamitaJo

Podle názvu seriálu jsem usoudila, že by mohlo jít o super seriál, plný hollywoodského pozlátka a i jistá kritika na něj.   Dle mého názoru se nejvíce povedla první epizoda, kde se to ještě s nahotou a sexuálními úchylkami dalo snést, protože epizoda je o klasické dnešní pop star a to s čím se musí potýkat. Hlavní protagonistka se zprvu zdála, jakoby kopírovala životní strasti a osudy Britney Spears. I její "vizuální stránka", tak na mě působila. A kdyby se seriál ubíral tímto směrem, mohlo to být super drama o popově hvězdě. Avšak pak se do celého "děje" připlete The Weeknd a to je i ledovec, který seriál potápí. Neberte mě špatně, nejsem jedna z těch, co říká že The Weeknd neumí hrát, ale jeho postava není to, co bych si představovala. Taktiky jeho ztvárněné postavy, "sexem k úžasnému hlasu" v seriálu, na mě moc nezapůsobily, snad kdyby skoro v každé minutě nesouložili a Jocelyn (hlavní hrdinka) v kuse nevzdychala, dalo by se to snést. Opravdu se člověk musí podrobit "sadu masu", aby byl super zpěvák? To si ze mně děláte legraci, ne? Nahota je tu taky jistým způsobem problém, všeho moc škodí, a to platí i tady. Moc odhalený zadek, prsa, v jedné chvíli je Lily Rose Depp, která Jocelyn hraje, dokonce nahá, není to co bych asi vyhledávala.  Jestli tento seriál chtěl říct, že na výsluní se člověk dostane jen přes sex, vulgární texty písní, večírky, alkohol a drogy, tak to splnilo účel. Bohužel takto funguje dnešní zvrácený svět. Jak jsem již výše napsala, všeho moc škodí a kdyby toho zvrhlého bylo trochu méně v tomto seriálu, dala bych i tři, ne-li čtyři hvězdy.  Dvě hvězdy dávám ze dvou důvodů, jeden je právě zmíněná první epizoda, která je ještě v pohodě. A druhý za trauma ze ztráty matky, které Jocelyn prožila, z tohoto by se neměla dělat sranda a každý se s tím vyrovnává po svém, i když tady mi to přišlo nešťastné, jakým způsobem se s tím vyrovnala. S traumatem se dá přeci bojovat i jinak, než jen přes sexuální úchylky.  Jednou jsem zhlédla a stačilo. ()

Kurtovic

Idol je bezpochyby velice kontroverzní minisérie od "Weeknda" a Sama Levinsona. Idolu bylo vytýkáno, že je presexualizovaný, což je, ale je to vlastně vůbec špatně? Podle mě není. Idol vystupuje z řady typických seriálu a je tak strašně specifický, že nic podobného asi už nikdy neuvidíme. Scénáristicky skvělý počin a "Weeknd" hraje docela v pohodě, Lily Rose Depp je úžasná . Marcell Rév se zase předvádí s kamerou a je to asi nejlepší aspekt Idolu. ()

kristynkaaz

Musím říct, že jsem se velmi těšila na tento seriál, v hlavní roli s Lily-Rose Depp a The Weekndem. Nakonec jsem se ale rozhodovala, zda-li aspoň tu jednu hvězdičku vůbec dát. Z postav jsem chytla akorát tak panický záchvat. Snad každá postava v seriálu byla tak toxická, že si odnáším psychickou újmu. Nikdy bych se na to už po druhé nepodívala. ()

Třetí řada Euforie má problémy

Třetí řada Euforie má problémy

26.03.2024

Kde se bude odehrávat třetí řada Bílého lotosu?

Kde se bude odehrávat třetí řada Bílého lotosu?

28.03.2023

Kabelovka HBO se nedávno rozloučila s první sérii seriálového hitu The Last of Us, už nyní ale diváky přivítala závěrečná sezóna oceňovaného dramatu Boj o moc, ještě v letošním roce nás pak čeká… (více)