Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jiří Markovič dostane od Ladislava Hojera na Vianoce nečakaný darček. Priznanie k ďalším dvom vraždám. Na Slovensku pri priehrade Ružín a na děčínskej náplavke. Od vedenia dostáva Jiří Markovič jasný rozkaz – dokončiť vyšetrovanie týchto dvoch vrážd a celý prípad uzavrieť (Voyo)

Recenze (24)

ANTYCHRYST 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Výlet na Slovenako a skvělá kalba na stanici :) opět tu máme další vraždy a poznávání krás naší vlasty.. musím zjistit jakou postavu hraje Kotek..taky dosti zajímavá.. je mrazivé sledovat jakou má vždy radost..ty úsměvy a grimasy..kdyz popisuje další vraždy..no a cesta na Slovensko a prej jee stoparky muzeme zastavit ja je osukam a zabiju a máte hned objasněny 2 vraždy...no tvl.. :) to je jízda 90% ()

Bozvav 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Již druhý díl, kde seriál došel do bodu, kdy opadá jeho atmosférická intenzita. Více prostoru dostává soukromí život vyšetřovatelů, mnohem méně prostoru zbývá pro vyšetřování Láďova zvrhlého řádění. Na jednu stranu to seriálu dodává na autentičnosti, na stranu druhou, tím, že atmosféra přestala být tak hutná, těžko se divák plně ponoří do rozpoložení, které by si takový případ zasloužil. Chtělo by to návrat mrazivé atmosféry z předešlých tří epizod, Pokud je to ještě vůbec možné. Je evidentní, že šest dílů je na udržení tempa, které měly první tři díly moc. I tak asi nejlepší, co se v našich luzích a hájích za posledních 30 let natočilo. Herecký koncert, protagonistům klobouk dolů. ()

Reklama

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizoda potvrzuje scénaristický fail minule (jsem se rozčiloval nad zazdění dvou vražd). Najednou jedeme na Slovensko vyšetřovat třetí oběť aka “neznámá (25 - 35 let) a do Děčína za obětí první aka Evou R. - 29 let (ta se celkem odflákla mimochodem). Bonusový (vycpávkový) případ je nejvíc vo hovně za celý seriál. Asi nejlépe zde zafungovalo náhodné vložení reálných ČB záběrů do děje (“prasečí hlava”). Z druhého konce “spektra” a vrcholem otravnosti byla ožíračka v Košicích. Jako proč 5 minut čumět jak chlastaj? ()

Eire 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na Slovensku bol bordel uz za Ceskoslovenska , teraz sa to este zhorsilo odkedy sa Cesi trhli... Ten slovensky vysetrovatel bol este vacsi magor ako LADA... 😂 To sa clovek potom ani nedivi, ze organizovany zlocin je v sucastnosti na najvyssich miestach v SLOVAKISTANe, ako za Meciara... Avsak spat k serialu: od 3. Casti je to jazda 95% ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak absolutní náhul pokračuje, a já bych se nedivil, kdybychom tu už teď měli jasný domácí počin roku. "Výlet" na Slovensko přinese zajímavý dobový - charakterový i pracovní kontrast vůči Pražské partě. A ve větší míře se objevilo i to, po čem jsem volal v minulém díle, tedy prolnutí s reálnýmý doku záběry z vyšetřování, opravdu mistrovský nápad. Stejně tak i to, že se tvůrci nebojí na moment trochu odlehčit a nahodit vtipnou vsuvku s Mišíkem a trojúhelníkem. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama