Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Jeff čeká na soud a jeho otec se zatím pere s vlastními démony. Policie v Milwaukee by si ráda zachovala tvář a rodiny obětí sdílejí svoje příběhy. (Netflix)

Recenze (19)

jirikzaboj 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další do sbírky unavenějších epizod, kde by reálně stačilo 25 minut odvyprávět celý soudní proces a nebo jej alespoň okořenit kreativitou. Takhle to je jen 15 minut soudního líčení, které není ničím originální a je velice generické. Na epizodě oceňuji dopady na Jeffovou rodinu a především na otce Lionela, podle kterého je epizoda pojmenovaná. Ukazuje nám to náhled tak daleko za hranici možností zklamání rodičů, kteří nakonec přijímají vlastní zodpovědnost a přitom s tím nemusí mít vůbec nic společného. Jasně, některé otázky se na výchovu nabízí. Ale znám ledakoho, kdo to měl o dost v životě a horší a zvládnul to. Nejhorší je pak na tom to vlastní přesvědčení, že možná ani vy nejste dobrý člověk a pátráte ve vašich životních myšlenkách, jestli se to náhodou neprojevilo na vašich genech. Ač je to naivní představa. Takhle se mi ta message líbí, ale na 50 minut toho bylo prostě málo. ()

Terezinka198 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"I still think you can be treated." Ale pak se směje, když mu Jeff vykládá, že to začalo, když s ním pitval zvířata, co našli mrtvé... :) A matka? Ta bohužel byla pořád jen výsměch. Místo toho, aby svému synovi čelila, raději to "opět" chtěla ukončit a vyhnout se zodpovědnosti. Rodiny přeživších do toho mají také, co mluvit, jiní to nevydrží a zmůžou se jen na řev. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Znovu obracíme perspektivu, Jeffa necháváme někde vzadu tiše přemýšlet o svých zločinech a zaměřujeme se na přízraky, které zanechal v rodině své i rodinách svých obětí. Zejména pohledem zlomeného otce se vracíme k drobným detailům, které možná mohly něco změnit, kus Jeffreyho života ovlivnila také matka, která pak v době jeho dospívání od rodiny pláchla – i to dává vyprávění zajímavý rozměr. Oba, matka s otcem, přijímají po svém vlastní zodpovědnost. Zpracování Dahmerova (1960–1994) příběhu se ujal seriálový hitmaker. Ryan Murphy – a můžu v pohodě konstatovat, že i tady zabodoval. Další intenzivní díl. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kym vyjadrenia rodin obeti na sude boli velmi silne a emotivne a zasluzili by si plny pocet, vycitky rodicov voci vlastnemu zlyhaniu a hlavne marnost v uplnom zavere, ked sa zodpovedni fizli dostali spat do sluzby opat pripominali boj s veternymi mlynmi. Nakoniec, mnohokrat sa vinnici v nejakom spore na chvilku upracu z oci a ked sa "vody ukludnia" a zaujem okolia polavi, akoby sa nic nestalo a spravodlivost bola slepa. Slusny diel. 70% ()

William_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na konci epizody mi přišlo (a nejen mně), že se tvůrci skoro snažili, aby nám Jeffa bylo trochu líto. Že nikdo nebyl schopen zastavit tu hrůzu co udělal, a že těch příležitostí bylo až až... Díl pojmenovaný a zaměřený hlavně na Jeffova otce Lionela, který si teď celou vzniklou situaci dává za vinu. Na parametry epizod minulých si troufám říct, že to mohlo být zpracováno o chlup lépe, ale i tak se jedná o nadstandart seriálové tvorby. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Ve scéně, kdy rodiny obětí mluví k Jeffreymu Dahmerovi (Evan Peters) v soudní síni, jsou všichni stejně oblečeni, jako lidé ze skutečných záběrů z jeho soudu. (Takeshi666)

Reklama

Reklama