Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladý student práv si přivydělává v nemocnici, kde pracuje jako noční hlídač. K jeho smůle se jeho nástup do práce kryje se dnem, kdy neznámý sériový vrah začne terorizovat město. Všechny stopy totiž vedou právě k němu. Policie stahuje smyčku a on se stává hlavním podezřelým. Aby očistil své jméno, musí si zachránit život: pravý vrah je mu totiž v patách. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (124)

HateBreeder 

všechny recenze uživatele

Docela solidni prace s McGregorem a Noltem. Atmosfera opustene nocni marnice je skutecne paradni, ale bohuzel to trva jen prvni ctvrtinu filmu, pote uz zacne byt chozeni po chodbach a mezi nabalzamovanymi teli znacne stereotypni. Vykony hercu - nebyly nejhorsi ale ani nejak oslnive, beru vsak na vedomi, ze v takovem filmu ani nelze cekat neco nadprumerneho. Po skonceni sem trochu zapremyslel, jestli u nas taky neshaneji hlidace krematoria, jelikoz tahle prace snad ani nemuze zevsednet :) ()

gumolit 

všechny recenze uživatele

Originál je oveľa lepší !!Nechápen načo ten istý režisér točil remake svojho filmu ale asi pre blbých amíkov , ktorí to inak europsku tvorbu neberú.Potešía hlavne herci , niektorí sa stali až časom hviezdami /Graham,Brolin/ ale film je najlepší len v nemocnici inak moc nefunguje a vraha spoznáte už na začiatku.Radšej originál , ()

Reklama

akisha 

všechny recenze uživatele

Vcelku zábavné dílko s výborným McGregorem, který pobaví obzvlášť ve scénkách ukazujících, jak si krátí dlouhou chvíli v márnici. Jinak se ovšem nic nového nekoná, zase tu máme masového vraha, zase tu máme hlavního hrdinu jako hlavního podezřelého, zase se svaluje vina na všechny možné a nemožné postavy, ale tentokrát se pravdu dozvíme skoro půl hodiny před koncem a rozhodně nijak překvapivá není, takže posledních cirka 20 minut už za moc nestojí a na žádný další, konečný zvrat nečekejte, protože nepřijde. Ale jinak "příjemný" horor na páteční večer jak vyšitý. ()

poz3n 

všechny recenze uživatele

Naprosto chápu, že film tu nebude mít odpovídající hodnocení, jelikož se jedná o remake. Já jsem si filmu užil po dlouhé době ve stylu pustím televizi, nevím o co se jedná, koukám se a najednou mi dojde, že si to užívám. Po seversku náležitě hutná minimalistická atmosféra a skvělé vyjukaný zelenáč Ewan. 7/10 ()

dANo 

všechny recenze uživatele

Film má celkom silné herecké obsadenie, pričom sa jedná o dosť jednoduchý horor s krimi zápletkou. Čo ale neznamená, že to nebolo zaujímavé, práve naopak, aj vďaka tým hereckým esám to bolo veľmi pozerateľné. Chvíľu som dokonca rozmýšľal aj o nadpriemernom hodnotení, ale myslím, že 3* sú spravodlivé. ()

Galerie (127)

Zajímavosti (6)

  • Jméno herce Johna C. Reillyho se neobjeví ani v úvodních, ani závěrečných titulcích, přestože hraje důležitou vedlejší postavu zástupce inspektora. (=woody=)
  • Film je americkým remakem o tři roky staršího dánského Nattevagten stejného režiséra. (oLí)

Reklama

Reklama