Hudebně soutěžní pořad Jukebox Honzy Dědka, který prověří znalosti na poli populární hudby jak soutěžících ve studiu, tak i diváků u obrazovek. Jste si jisti, že podle krátké hudební ukázky poznáte písničku? Znáte její přesný název, interpreta nebo dokonce text? V tom případě stiskněte play a sledujte nový pořad Televize Seznam, do něhož si hudební publicista a moderátor Honza Dědek bude spolu se svojí sympatickou kolegyní Anetou Kratochvílovou zvát nejenom soutěžící, ale i osobnosti z řad zpěváků, herců či sportovců. (Televize Seznam)

penylane

Příjemný svižný pořad, u kterého si může zahrát i divák u obrazovky. ZAJÍMAVOST - chyba v 2.díle pořadu způsobila výhru nesprávného týmu. Rok vydání alba byl 1980, jak ukazují všechny články a odkazy na internetu, nikoli 1981. Zvítězit tak měl druhý tým. Ani po upozornění ze strany soutěžící i následně diváků produkce nějak nereagovala a chybu neuznala. ()

Olík

Amatérský počin Televize Seznam, který svým vzezřením evokuje pokusy Jaromíra Soukupa. Tematicky v pořádku….vědomostní soutěž týkající se populární hudby tady momentálně není….ale pak už to jde většinou z kopce. Dědek, ač má svoji vlastní talk-show, není kvalitním moderátorem. Nemluvě o tom, že mu Aneta Kratochvílová místo pomoci ještě hází klacky pod nohy. Prostředí studia, pravidla, dramaturgie….působí to, jako by jsme nastoupili do stroje času a vrátili se minimálně o třicet let nazpět. A když to soutěžícímu nedej bože jde, tak odněkud z vedlejší místnosti vyleze Daniel Strejc a zakážu mu odpovídat……a věřte, že vím, o čem mluvím……měl jsem tu osobní „čest“. ()

fabecc1222

Ne úplně špatný námět, spočívající v jednoduchém hadání písniček je však paradoxně naprosto zabití v až absurdně jednoduché koncepci celého pořadu, od viditelně nulového rozpočtu, kdy celé studio se skládá ze tří stolečků a to je vše, absence jakékoliv grafiky, nápadu, či čehokoliv připomínající rok 2022 až po příliš zjednodušený koncept hádání, kdy se dá většina songů uhádnout do pár vteřin. ()

tehol odpad!

retardovany koncept provedeny extremne amatersky moderovany nejmene vtipnym clovekem v republice, co by se asi mohlo pokazit? videl jsem cast dilu s kohakem a i kdyz nesnasim jeho totalne trapny pokus o humor, tak respekt za to, ze se aspon snazil tu show nejak udelat namisto tvurcu.. nebyt jeho, tak je tam regulerne jen trapne ticho. bylo mi smutno za tu holku z lidu, co tam jako mela delat, tvarit se, ze tam nekdo nepusobi jako po lobotomii?? horsi nez soukup, tvurce poslat do ruska nebo nekam, at uz tady neprzni mozky lidi prosim. ()

nudlis odpad!

Celkem zbytečnost. Na Dědka jsem koukal když ještě dělal na Streamu. Ale od tý doby, co má na Primě "74,5 pádů na držku", ho fakt nemusím. A ani tenhle pořad není výjimkou. Navíc když se tam při každý ukázce natřásá (jak nadržená koketní -náctka), v rozedranejch riflích z Armády spásy (už ani Matonoha je nenosí, takže Honzo vypadáš spíš jak trapák a ne že jsi "in"). ()

• V jedné z epizod se jako hráč z řad veřejnosti objevila bývalá účastnice reality-show Vyvolení (od r. 2005), dramaturgyně internetového portálu Stream.cz Karolína Vrbasová. Původní soutěžící se bez omluvy nedostavil, a tak se náhrada za něj narychlo sháněla v kancelářích společnosti Seznam. (Olík)