Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hudebně soutěžní pořad Jukebox Honzy Dědka, který prověří znalosti na poli populární hudby jak soutěžících ve studiu, tak i diváků u obrazovek. Jste si jisti, že podle krátké hudební ukázky poznáte písničku? Znáte její přesný název, interpreta nebo dokonce text? V tom případě stiskněte play a sledujte nový pořad Televize Seznam, do něhož si hudební publicista a moderátor Honza Dědek bude spolu se svojí sympatickou kolegyní Anetou Kratochvílovou zvát nejenom soutěžící, ale i osobnosti z řad zpěváků, herců či sportovců. (Televize Seznam)

(více)

Recenze (22)

penylane 

všechny recenze uživatele

Příjemný svižný pořad, u kterého si může zahrát i divák u obrazovky. ZAJÍMAVOST - chyba v 2.díle pořadu způsobila výhru nesprávného týmu. Rok vydání alba byl 1980, jak ukazují všechny články a odkazy na internetu, nikoli 1981. Zvítězit tak měl druhý tým. Ani po upozornění ze strany soutěžící i následně diváků produkce nějak nereagovala a chybu neuznala. ()

bundaboy 

všechny recenze uživatele

Nápad dobrý, ale provedení nic moc. Zbytečná moderátorka (nebo moderátor? :D), soutěžící dvojice trapně se krčící za mrňavými jukeboxíky, občas nefunkční červená tlačítka a z toho vycházející hádky/překřikování a ne úplně jasná pravidla. Celé to působí hrozně nízkorozpočtově až amatérsky. Viděli tvůrci vůbec nějaké soutěže z poslední doby? Pokud se soutěž dočká druhé série, rozhodně mají co vylepšovat... :) ALE - zatím jsem viděl všechny díly a soutěž mě baví. Jak moc se bavím ovšem hodně závisí na hostech. Pokud nepochopí jednoduchá pravidla, začínají ony hádky a překřikování, případně když se snaží být třeskutě vtipní, až tím vyrušují nejen ostatní soutěžící, ale hlavně diváky. Zatím je to tak půl na půl, na tomhle by taky chtělo zapracovat. ()

Reklama

nudlis odpad!

všechny recenze uživatele

Celkem zbytečnost. Na Dědka jsem koukal když ještě dělal na Streamu. Ale od tý doby, co má na Primě "74,5 pádů na držku", ho fakt nemusím. A ani tenhle pořad není výjimkou. Navíc když se tam při každý ukázce natřásá (jak nadržená koketní -náctka), v rozedranejch riflích z Armády spásy (už ani Matonoha je nenosí, takže Honzo vypadáš spíš jak trapák a ne že jsi "in"). ()

bubun 

všechny recenze uživatele

Tento pořad se bohužel dá jen poslouchat (a to ještě s rezervou;  když mluví Dědek, tak se vždycky modlím, aby mluvil jen krátce, když mluví jeho asistentka - počkat, proč tam vlastně je? To, co moderování tohoto pořadu obnáší, by jeden moderátor zvládnul s prstem v nose), ale nedá se na něj v žádnym případě koukat. To ostentativní  houpaní v bocích a poskakovaní obou "moderátorů" při každé hudební ukázce, z toho studem lezu pod židli, fakt, to se prostě nedá, zlatá Policie v akci, ta se aspoň nebere tak vážně a aktéři nejsou arogantní duo, které si ujíždí samo na sobě. Naprosté zprznění potenciálního dobrého hudebního pořadu s hádáním ukázek, vždyť to mohla být zábavná i poměrně  inteligentní soutěž... ()

tehol odpad!

všechny recenze uživatele

retardovany koncept provedeny extremne amatersky moderovany nejmene vtipnym clovekem v republice, co by se asi mohlo pokazit? videl jsem cast dilu s kohakem a i kdyz nesnasim jeho totalne trapny pokus o humor, tak respekt za to, ze se aspon snazil tu show nejak udelat namisto tvurcu.. nebyt jeho, tak je tam regulerne jen trapne ticho. bylo mi smutno za tu holku z lidu, co tam jako mela delat, tvarit se, ze tam nekdo nepusobi jako po lobotomii?? horsi nez soukup, tvurce poslat do ruska nebo nekam, at uz tady neprzni mozky lidi prosim. ()

Zajímavosti (1)

  • V jedné z epizod se jako hráč z řad veřejnosti objevila bývalá účastnice reality-show Vyvolení (od r. 2005), dramaturgyně internetového portálu Stream.cz Karolína Vrbasová. Původní soutěžící se bez omluvy nedostavil, a tak se náhrada za něj narychlo sháněla v kancelářích společnosti Seznam. (Olík)

Reklama

Reklama