Třiadvacetiletá vrcholová sportovkyně Andrea se připravuje na olympijské hry v Atlantě. Jako mistryně republiky ve skoku do vody nic jiného než tvrdý svět tréninků a závodů nezná. Až do chvíle, než si poraní páteř. Její sportovní kariéra náhle končí. Touha po úspěchu ji ale přivede ke kariéře pornoherečky. Stejně jako své tělo ovládala a využívala ve sportu, využívá jej při natáčení pornofilmů. Má slávu, peníze, komfortní život, nezávislost. Nakonec ale přece jen musí zpomalit…
Film je inspirován příběhem Andrey Absolonové, která byla v 90. letech jednou z našich nejúspěšnějších skokanek do vody a posléze neméně úspěšnou pornoherečkou Leou De Mae. (Bontonfilm)

Xmilden

Nikdy bych nevěřil že jde udělat snímek o pornu prakticky bez nahoty. Inu tvůrci se o to pokusili a já musím bohužel konstatovat, že v ten moment film ztrácí spoustu bodů. Snímek se snaží o rodinné drama, ale nejde mu to. Snaží se o šokování skrze prostředí, ale je to nuda. Plus vidím jednoznačně v tom že Natalia Germani je krásná ženská. Přízvuk slyšet občas je, u postavy, která se narodila v Praze je to velmi zvláštní. 50% ()

Djoker

Absolonová toho za 27 let zažila hodně (skoky do vody, úraz páteře, porno, rakovina), takže je škoda, že si její příběh vzala na paškál zrovna debutantka Císařovská, která jen proskákala jednotlivá témata a nedokázala hlavní postavu vůbec zhmotnit. Germani sice přiráží jako o život, což potěší asi každého heterosexuála, ale vývoj tam není žádný. Vystačit si s pouhým konstatováním, že život je někdy pěkná svině, na celovečerní film opravdu nestačí. ()

Stanislaus

Život Andrey Absolonové - nadějné skokanky do vody *slash* známé pornoherečky - o jejíž existenci jsem neměl před zhlédnutím filmu vůbec ponětí, nabízí dost zajímavý námět k filmovému zpracování a je trochu škoda, že Její tělo nevyužilo naplno potenciál takového materiálu. Hraný režijní debut Natálie Císařovské se totiž nijak výrazně nevymyká ze žánru životopisného dramatu, byť obsahuje pár zajímavých motivů (skákavá bojovnice) či záběrů (příznaky nemoci). Největší slabinou filmu byl pro mě ostrý (či odfkláklý) přechod mezi dvěma naprosto rozdílnými profesními kariérami hlavní postavy a povrchně vyobrazený postoj Andreiny rodiny vůči jejímu poúrazovému životu. P. S. Cenzurované scény ve filmu ani nemusely být! ()

Tosim

Sin in the pyramid, if you want, yeah. Pokud někdo pátrá po filmu, který mu objasní důvody dívek, které do téhle branže přicházejí, měl by se snad podívat na nějaký dokument. Její tělo pracuje s jemností, náznaky, téměř neznatelnými souvislostmi a metaforami (akvárium). Motiv vody a jiných tekutin je prostě všude. Snímek zkrátka spoléhá na lidskou vnímavost. Není to film pro každého, ale zároveň žádná artovka. Užijete si dril ze sportu, i animální nadšení z tělesnosti a nezávislosti, za kterou se ale těžce platí. Chválím tvůrkyně, že to takového těžkého úkolu šli, i když na mě měl také menší dopad. Nebudu je ovšem peskovat za to, že vše, co chtěli říct, nestrkají divákům až pod nos. 70%. ()

Aljak

Waw! Dosť zaujímavý film o ambicióznej športovkyni, ktorej zranenie zničilo kariéru, a tak sa snaží získať si slávu iným spôsobom. Natalia Germani dala na výbornú - a musím uznať, že zobrať takúto odvážnu rolu je fakt dosť silná káva. Príbeh Andrey Absolonovej je napriek viacerým vzostupom (a bohužiaľ aj pádom) pomerne smutný. V takom mladom veku rozbehnúť 2 veľké kariéry, a napokon prísť o život, to je fakt smola. Na film sa však netreba pozerať ako individuálny príbeh Andrey, ale ako globálny pohľad na ženy, ktoré sa ocitnú v tomto priemysle, občas ani samé nevedia, že ako... ()

• Ve 23. minutě, kdy Andrea (Natalia Germani) poslouchá hudbu z walkmanu, tak jí hraje píseň „Hero ‘78“ od kapely Sunshine. Ta ale vyšla v roce 1999 a tato scéna se odehrává v roce 1996. Další zmínění kapely Sunshine je plakát v jejím pokoji. Ten ale odkazuje na dokument kapely Back to the roots, který vyšel dokonce až v roce 2013. (Kejf.)
  • Režisérka Natálie Císařovská pôvodne zvažovala dokument aj kvôli svojej dovtedajšej profesii. V Česku sa námetu chytilo viacero tvorcov, no toto filmové spracovanie ako jediné odobrili pozostalí členovia rodiny. Režisérka sa téme venovala dlho, až 7 rokov. (Biopler)
  • Podľa oficiálnych životopisných údajov mala Andrea Absolonová v čase príprav na olympiádu v Atlante 19 rokov. Bontonfilm v správe k filmu uvádza, že športovkyňa mala 23 rokov. Pravdepodobne došlo k zámene podujatí - uvádzaných 23 rokov mohla mať Andrea pred olympiádou v Sydney, no tam sa údajne ani nekvalifikovala. (fantasyphile)