poster

Co horšího se může stát?

 • USA

  What's the Worst That Could Happen?

 • Slovensko

  Čo horšie sa môže stať?

Komedie / Krimi

USA, 2001, 97 min

 • Džejkop
  **

  Ne že bych se vyloženě nudil, vlastně jsem se i docela smál, ale je to naprostá absurdita. Vyloženě mě naštval ten pitomý, přiteplený rádoby detektiv se třemi biščonky. Tenhleten prapodivný vyšetřovatel mě natolik prudil, že strhávám hodnocení o nějakých patnáct procent. A další věc. Jestli se v Americe, takhle beztrestně a snadno krade ve velkém, tak pak jsem jenom rád, že tam nebydlím.(27.8.2007)

 • Pythonator
  **

  Danny DeVito se dá ještě unést, i když už měl mnohem komediálnější chvilky. Ovšem Martin Lawrence je opět nesnesitelně trapný. Komu přijdou černošské grimasy alá směju se jak debil a hláškuju cosi divného, co mi přijde cool, tak vřele doporučuju. Zábava to přesto chvílemi byla, ale už si přesně nepamatuju, jestli jsem se opravdu bavil nebo se mi to jen zdálo.(21.7.2015)

 • blackJag
  **

  Lawrence je přesně ten typ komika, který by toho měl co nejdřív nechat. Důvod? Není vtipný. Filmy, ve kterých hraje, by byly o tolik snesitelnější, kdyby v nich Lawrence jen normálně účinkoval a nekřenil se jak hovado. Konkrétně tato věc je potom i obsahově velká nuda, DeVito to sám nezachrání a za Lawrence jde udělit maximálně minusové body. 40%(21.12.2008)

 • eraserhead666
  **

  Hodně slabší průměr, nebýt výrazně vybočujícího policisty s prdícími bišonky a kouzelnicko-zlodějské manželské dvojice, přemýšlel bych, proč je to vůbec komedie. Policajt a manžele bylo to jediné zábavné a humorné na celém filmu. Nezachrání to ani Martinovy ksichty, které tady dělal jen tak zbůhdarma kdy si na ně zrovna vzpoměl, že by mohl být směšný. Nebyl.(22.12.2008)

 • Haymar
  ***

  Už samotnej nápad, dát v jednom filmu dohromady tak rozdílné duo komiků, je hodně ujetej (ale vtipnej). Co horšího se může stát, vás nijak zvlášť nenadchne ale ani neurazí (je-li vám blízký humor pánů Lawrence i DeVita - což je i můj případ), všichni ostatní nechť si 1* uberou!(12.10.2009)

 • - Skladatel Marc Shaiman řekl magazínu Playbill, že pracovat na tomto filmu, pro něho byla nejhorší práce kterou zažil. (Pumiiix)

 • - Kevinův dům byl už použit v seriálech Spenser: For Hire a The Real World. (Pumiiix)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace