poster

Ztraceni ve vesmíru

 • USA

  Lost in Space

 • Slovensko

  Stratení vo vesmíre

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA / Velká Británie, 1998, 130 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  ***

  Stratení vo vesmíre by ani nemusel byť zlý film, keby že je to kratšie a keby že sa rozpočet o niečo znížil, pretože tie efekty (digitálna opica!) boli neskutočne strašné. Inak herecké obsadenie (Hurt, LeBlanc, Oldman) celkom fajn, tak isto aj príbeh nebol zlý, ale chcelo by to väčšie tempo a nie zbytočne sa zdržiavať efektovými somarinami. 60% - 3*(11.11.2015)

 • O´Neill
  ****

  Rodinná sci-fi záležitost, která pro mě dlouho byla úspavadlem v mých dětských letech. Když jsem se rozhodnul pro reprojekci, stále to má své kouzlo. Na plných pět hvězd to není, ale krásné čtyři hvězdičky si to (už kvůli nostalgie) rozhodně zaslouží. Zbraně za milióny doláčů...A já bych to všechno vyměnil za jeden mizernej raid.(12.7.2012)

 • tron
  **

  „Ešte jedna otázka, zlato. Je v týchto kryokomorách miesto pre dvoch?“ – Je v ňom ledva miesto pre vás a vaše ego.“ Všetky sci-fi motívy a nápady vhodené do jedného filmu, čo som kôň, aby som to zniesol? Prehustený scenár však nie je jediným záporom STRATENÝCH VO VESMÍRE. Ďalšími mínusmi sú zbytočne prehnané (do množstva i veľkoleposti) špeciálne efekty, ktoré bohužiaľ úspešne prekričali dej a psychológiu. Našťastie, zopár vecí oceníte ("Bludný Holanďan" a jeho nájomníci) a ak niekto na tejto nie príliš vydarene postĺkanej palube budí sympatický dojem svojprávnosti, tak zábavne namyslený Matt „Joey“ LeBlanc („Čítala som o vás, že ste vojnový hrdina.“ – „No... vlastne... áno.“) a Gary Oldman („Bude každý malicherný okamih dôvodom pre sentiment?“).(30.10.2004)

 • Venous666
  ****

  Moje oblíbené Sci-fi Béčko. Novodobá rodinka Robinsonů ve vesmíru. Hledají nový svět k osídlení. Celý film drží napětí, buď jako samotný star vesmírné lodi až po akční scény s mým oblíbeným hercem Joey (Matt LeBlanc). Díky jemu dávám sám osobně 4 hvězdičky. Dopřál bych i o hvězdičku více, ale bohužel snímek má velké mezery v dějové linii. Udrží diváka ve střehu do první poloviny, ale později děj vytrácí kadenci. Kdyby to stáhli na 90min, tak je to áčkové Sci-fi jak má být :-D(9.2.2011)

 • rodo
  ***

  Dobré vizuální efekty, nenáročný až dětinský příběh, nepřesvědčivý Matt LeBlanc (sice se snaží, ale já v něm pořád vidím postavu Joeyho z Přátel), průměrný Gary Oldman (viděl jsem ho už v lepších rolích) - to vše je film Ztraceni ve vesmíru. Nemohu říct, že bych se nudil, ale stejně se nemohu zbavit pocitu, že by se celkem dobré efekty v tomto filmu daly využít k nějakému lepšímu sci-fi (třeba něco od A.C.Clarka nebo R.A.Heinleina). Ale jako pohádka pro děti dobrý, takže za 3*.(20.7.2008)

 • - Všichni hlavní aktéři měli podepsané kontrakty minimálně na dva další sequely. Možná pokračování se však neuskutečnila, protože film měl v Severní Americe katastrofálně nízké tržby, které nepokryly ani celkové náklady. (Lavran)

 • - Na hudbě k tomuto filmu nejprve participoval Jerry Goldsmith, toho později vystřídal Mark Isham, až nakonec padla zakázka do klína Bruci Broughtonovi. (Lavran)

 • - Robot říká větu: "Nebezpečí, Ville Robinsone, nebezpečí" a ve filmu 12 Opic (1995) řekne stejnou větu i Billings (Brad Pitt) v roli blázna, když přemlouvá Jamese Coola (Bruce Willis), aby utekl z léčebny. (cuish)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace