poster

Ztraceni ve vesmíru

 • USA

  Lost in Space

 • Slovensko

  Stratení vo vesmíre

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA / Velká Británie, 1998, 130 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PKD
  ***

  Nepochopitelný film. Nepochopitelný z toho důvodu,když si někteří z nás uvědomí,že jde o film režiséra,který nám naservíroval dokonalou nekompromisní vypalovačku jménem, Predator 2. V době prem.to ale nechápal nikdo. A dnes už je to každému jedno. A taky dobře. Na závěr jen: ,,Nebezpečí! Wille Robinsone,nebezpečí!´´.(7.1.2018)

 • easaque
  *

  1* z nostalgie a pohodlnosti jsem se vydržel dívat na toto rodinné sci-fi, které přináší jen kupu klišé a trapných momentů. Odpad si však nezaslouží za vloženou energii do efektů a výpravy. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](4.9.2017)

 • Gilmour93
  **

  Ztracení ve vesmíru, které pro jejich vzrušující zábavnost a komerční úspěch už nikdo nikdy nehledal.. Klížení očí způsobující ztělesnění filmové sterility, při jehož sledování jsem se mohl pouze utěšovat myšlenkou, že se někdy v nekonečném universu ztratím s Heather Graham a přitom nebudu trvat na tom, že musí mít na sobě kosmický oblek kopírující její ladné tělesné křivky. Škoda, že se z těch 80 mil.USD rozpočtu nenašel ani cent na učitele herectví pro Joeyiho Matta "Nachystejte mi uzenáče, na snídani jsem zpátky" LeBlanca..(21.3.2011)

 • MM_Ramone
  ***

  Stephen Hopkins, režísér mojej obľúbenej piatej časti "Nočnej múry z Elm street" a druhého pokračovania legendárneho "Predatora" ma v roku 1998 znova potešil, keď natočil parádny, zábavný akčný sci-fi film "Stratení vo vesmíre". Pri vesmírnych dobrodružstvách päťčlennej rodiny Robinsonovcov som sa výborne pobavil. Páčil sa mi aj Gary Oldman, ktorý si tu strihol úlohu sympatického záporaka doktora Smitha. Malo to zaujímavý scénar, rýchly spád, kvalitných hercov a profi réžiu. Dobrý trojhviezdičkový snímok. ***(7.9.2018)

 • JohnSmith
  odpad!

  Úplně se mi příčí dát Hopkinsovu filmu odpad, ale prostě to jinak nejde. Ona to není chyba režiséra, ale především scénáristy a produkce. Na rok 1998 jsou to příšerné triky. Chápu, že je to dětská sci-fi, ale tak debilní scénář se jen tak nevidí. Nezachrání to ani herci. LeBlanc je opravdu příšerný. Hurt ani Oldman nemají co hrát a jsou dost nepřirození. Fakt škoda jak Hopkinse tak herců.(7.11.2018)

 • - Robot říká větu: "Nebezpečí, Ville Robinsone, nebezpečí" a ve filmu 12 Opic (1995) řekne stejnou větu i Billings (Brad Pitt) v roli blázna, když přemlouvá Jamese Coola (Bruce Willis), aby utekl z léčebny. (cuish)

 • - Na hudbě k tomuto filmu nejprve participoval Jerry Goldsmith, toho později vystřídal Mark Isham, až nakonec padla zakázka do klína Bruci Broughtonovi. (Lavran)

 • - Roli Dona Westa měl nejdřív hrát Sean Patrick Flanery. (haushinkaa)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace