Počítačový programátor Jerry (Cuba Gooding Jr.) je sklíčený z toho, že se s ním rozešla jeho dlouholetá přítelkyně Felicia (Vivica A. Fox). Přítel Nick (Horatio Sanz) mu navrhne, aby si spolu vyrazili na seznamovací lodní zájezd. Teprve na palubě kamarádi zjistí, že mezi cestujícími U.S.S. Calypso nepřevažují - jak o tom snili - krásné, osamělé a vstřícné ženy, se kterými by si mohli užívat. Nick si totiž proti sobě popudil agenta cestovní kanceláře a ten mu podstrčil zájezd, který si pro sebe rezervovali seznámení chtiví gayové. Zatímco kamarád se nechtěně stává objektem něžných pozorností postaršího, elegantního Lloyda (Roger Moore), Jerryho zoufalství se změní v naději v okamžiku, kdy si mezi členy pořadatelského týmu všimne krásné učitelky tance Gabrielly (Roselyn Sanchez). Ta kupodivu nemá nic proti tomu, aby se jí začal dvořit. Brzy se však ukáže, proč si Jerryho pustila k tělu: považuje ho totiž za "neškodného" homosexuála. Když kapitán vezme na palubu posádku záchranného člunu tvořenou dvanácti švédskými kráskami v čele se ztepilou Inge (Victoria Silvstedt), myslí si zase Nick, že má vystaráno. Také on se ovšem pořádně přepočítá... Najít ženu svých snů není jednoduché a Jerryho a Nicka čeká ještě dlouhá plavba plná nejneuvěřitelnějších překvapení... Bláznivá podívaná od producenta komediálních hitů bratrů Farellyových je dílem debutujícího režiséra Morta Nathana, který se proslavil především jako scenárista divácky mimořádně úspěšné komedie Kingpin. (oficiální text distributora)

JaryKury

Nečekal jsem od toho kdovíjaký příběh, hodně jedoduchý. Spíše, že se pobavím plavbou na homosexuální lodi. Chvílemi trapné, chvílemi jsem se opravdu zasmál. Rozporuplných 50% ()

mlock

Ano, ano, ano. Intelektuálové se tu zase předhánějí v odpadech a slohových pracech na téma "Jak nemá vypadat komedie". Tolik sucharů pohromadě tady na čelních místech elity filmových kritiků už jsem dlouho neviděl. Další skupina váhavě přiznala že se trochu bavila, ale aby nebyli za primitivy, dají opatrné max. ***. Za mě je to komedie, u které jsem se královsky bavil již několikrát a jistě ještě mnohokrát budu. Vynikající herecké výkony a řada hlášek, které utkví. ()

SkeeveTulp

Je to blbý. Nápad by byl fajn, na lehkou komedii, ale scénář je fakt mizerný, a natahovaný do nekonečna. Občas nějaký fajn moment, ale i s podpůrnými látkami je to jen těžko dokoukatelné. A to mám rád zde tolik zatracované Prcičky či Road Trip. ()

soukyd33

Tak tohle se povedlo! Ty všechny hlášky a super věty jsou TOP! 😀 Jako scény jsou buďto moc, nebo málo, ale všechno to dobře zahráli. Chybí mi tam nějaký příběh, je to moc suché. Nebo spíše moc vlhké. 😂 Tahle loď je prostě super, a všichni se tam mají super. Nikdo nikoho nepodvede. Pořád se něčemu směji, a to je u komedie základ. Hvězdiček 4**** ()

Grimaldon

Sice bylo smutné pozorovat úpadek kariéry Rogera Moorea, i zcela nevtipný příběh s homosexuální plavbou, ale co za pozorování rozhodně stálo byla Victoria Silvstedt v plavkách či spodním prádle. Půvab který ona i její kolegyně na plátno po celou dobu přinášejí celý snímek zachraňuje od úpadku na filmové dno. Ale nebýt Silvstedt a ještě teda i Roselyn Sanchez, na film bych si po shlédnutí ani nevzpomenul. Což je vlastně dobře, protože nic lepšího než švédský bikiny team od tvůrců skutečně nedostaneme. ()

EddyT3

Upřímně nechápu tolik špatných komentářů. Já mám tuhle komedii celkem rád a čas od času se na ní rád podívám. Cuba je úplně v pohodě a role mu dost sedí. Jeho parťák Horatio Sanz skvěle nahrává. Roger Moore jako starej gay to vystřihnul taky skvěle a do toho tři sexy ženský Roselyn, Vivica a Victoria. Za mě úplně v pohodě. Lidi přece točí horší komedie, no ne ()

klokan4

Cuba Gooding jr. opět nezklamal. Už v Milionovém závodě jsme se museli dívat na jeho epileptické výrazy v tváři. ()

jirik

Tak nudnou "komedii" jsem už dlouho neviděl. Vážně, ani jednou jsem nepousmál...trapné, trapné, trapné, místy i nechutné...co víc si může cílová skupina tohoto filmečku přát, než aby mohli nechat mozek, pokud samozřejmě nějaký mají, doma. Cuba Golding hodně slabý, ten jeho hnusný, oplzlý, vepřovitý kamarád děs běs. Ta jedna hvězdička je pro celkem hezkou učitelku tance, možná i pro silikon-team, ale jinak Hůůůůůůůůůůůůůůza. PS:všimli jste si v archivu herců, že ta ex-přítelkyni od Goldinga je v reálu 40 let!!!!!!!!!!!!! ()

Worf

Zábavná komedie s jednoduchou zápletkou, se švédským hrudím a ex007. Já se bavil, jen tam bylo na můj vkus moc princezen :-D :-D. ()

edua

Film "zachraňují" jen 2 věci: 1.) švédský opalovací tým, 2.) ex-představitel Jamese Bonda Roger Moore v roli homosexuála. ()

bernau84

Dát jí odpad se mi nezdá, co je na tomhle tak strašnýho? oproti jiným komediím to celkem ujde, ani trapný nebo nudný mi to nepřišlo tak proč odpad? nechápu... ()

Crucifere

Není to vtipné. A to by komedie měla být. Prostě kravina, která se snaží diváka rozchechtat díky buzerantům a dvojici típků, kteří za uskutečnením svých chlípných choutek skončili na lodi plné těchto exotickćh bytostí. Celý snímek postrádá originalitu a taky jakýkoliv vtip. Zdá se mi, že američané se baví jen na tom, jak jsou lidi teplí, nebo v jiných taky častých případech, kdy jsou lidé (nejlépe homosexuálové) celý od výkalů, nebo je přímo konzumují. Dobrá komedie se pánové dá udělat i bez těchto zaužívaných rádoby vtípků a taky dovedou pobavit více než když dáte na palubu chlapa, který si na gaye hraje! Uvědomte se už! Hodnocení nezachrání ani sexy Roselyn Sanchez, které je škoda, že skončila právě v takové blbině. ()

Awesome

Komentáře a hodnocení většiny zde přítomných mě docela zaráží. Americká kinematografie se snaží produkovat různé rádoby komedie, které nejsou vtipné a co víc, nemají žádný děj. Netvrdím, že tento snímek oplívá nějakým vyjímečným dějem, ale výlet na lodi a švédské opalovací družstvo je něco, co se ve filmech, které hodnotíte pozitivně, nevyskytuje. Ne zrovna štíhlý Horatio Sainz, balící světovou topmodelku Victorii Silvestedt a mající osobnostní krizi, půvabná Roselyn Sanchez ve scénách s velmi průhledným oblečením a hlavně dřívější představitel agenta 007, Roger Moore, jako perverzní homosexuál a letec jejího veličenstva. Co tomuto lze této svěží letní komedii vyčíst, je opět velmi matný výkon Cuba Gooding Jr., který nedokázal zaujmout ani v takovéto, pro některé řadové, pro jiné zase výborné, komedii. ()

rhytmer

Díky křivkám dívek z vrtulníku jsem se na to dokoukal. Škoda jen, že tam byly tak málo. Ty si zaslouží 1* , ale jinak to byl docela nudný film. ()

frosty8

Ten kdo má smysl pro humor a nehledá v tomto filmu logiku, tak bude nadšen. Pro ty co mají rádi oddychové komedie je tohle jasná volba. Pro mě 70%... ()