• Rocky62

Jediné co zde skutečně stojí za vidění a kvůli čemu se vyplatí tuto břečku zapnout je Roselyn Sanchez, bez jejíž účasti by v mém pomyslném žebříčku figuroval tento brak v kategorii nejhorších "odpadlíků". Skutečně totální průser postrádající jakékoliv ambice a snahu pobavit diváka. Cuba Gooding ztratil soudnost.(30.4.2009)

• Džejkop

Veškeré hvězdičky jsou za švédský opalovací tým a Gabriellu. Ne, že bych měl něco proti homosexuálům, ale když je jich plná loď, jde o holý zadek. Být v kůži těch dvou heterosexuálů, tak se domnívám, že bych skočil přes palubu a nechal se radši sežrat žraloky. Jinak si myslím, že se tam objevilo několik vtipných scén, nicméně mnohem více jich bylo na můj vkus odporných nebo nepovedených.(15.9.2007)

Mám tuhle komedii prostě rád. Je to strašná blbost, ale viděl jsem ji kdysi jako mladší, někdy pubertě, což byl asi ten nejvhodnější věk, a tlemil jsem se u ní jak cvok. Uvízla mi v paměti, a tak jsem se k ní chtěl vrátit. Teď je prostě vidět, že je to strašná blbost, ale stejně si nemůžu pomoct, ta nostalgie je tu cítit, ale jsou zde prostě místa, která jsou vtipná, a stejně tak postavy, které jsou výborné, anebo minimálně sexy (no dobře, ta je jen jedna).(8.5.2014)

"A jentak mezi námi, je na lodi hodně voňavejch prdelek?" Tohle je dost průměrná komedie, která ale nenudí a navíc obsahuje i pár hodně dobrejch scének, jako když se Jerry s Nickem dozvěděj, že jsou vlastně na lodi plný bukvic nebo když Roselyn Sanchez ukazuje tu felaci s banánem. Navíc Roger Moore je fakt kabrňák a hraje toho postaršího buzeranta fakt přesvědčivě ("Páreček?"). Jo a taky kopa švédkejch modelek. Dávám tomuhle 60%(24.12.2007)

• pytlik...

Jsem nad tím tak dumal, a doopravdy, jestli s nějakou lodí na moře, tak jedině s lodí homosexuálů. Páč pak se člověk nemusí bát, že ho potká osud Titaniku - veškeré ledovce v okruhu sta mil se prostě musí rozpustit. No a kdyby nešika kapitán vrazil do nějakýho kamennýho útesu, člověk by se nemusel bát utopení, stačilo by se přidržovat těch kolegů homosexuálů, páč si tak představuju, že ti po vzoru horkovzdušnejch balónů taky stoupaj vždycky vzhůru, držej se na hladině. A dost možná, že ti obzvlášť vypečení exponáti jsou teplí natolik, že se díky nim ta okolní voda vypaří a člověk prostě nemá šanci se utopit. Jůůů, já teď přišel na to, proč Mojžíš dokázal překročit Rudé moře suchou nohou, jdu to prokonzultovat s knězem do nejbližšího kostela.(17.11.2016)

• - Will Ferrell a Artie Lange se měli v jedné scéně políbit, ale Lange to odmítl. (HappySmile)

• - Když se hádají 2 dívky ze švédského Opalovacího týmu a havajského Tropického týmu, opravdu mluví švédsky. Nicméně titulky nemají nic společného s tím, co opravdu říkají. (HappySmile)

• - Konstruktér Charles Breen postavil v Kolíně nad Rýnem na zvukovém jevišti všechny soukromé kajuty, chodby a most, které se jakože nacházely na výletní lodi. (HappySmile)