Plnou parou vzad!

• Nizozemsko

Komedie

USA / Německo, 2002, 91 min

• Colonist

Takové filmy nemám rád a tento humor je mi cizí, ale nakonec to v rámci tohoto žánru nedopadlo zase tak špatně. Je to vulgární, ale zase ne tolik, aby mi to vadilo. Některé vtipy se povedly (ty, které nejsou nechutné nebo trapné), pár bab je celkem pěkných a Cuba Gooding Jr. je docela dobrý (i tak je to dost možná jedna z jeho nejhorších rolí), ačkoliv i ten jeho ztřeštěný parťák má něco do sebe. Naopak bývalý Bond Moore mi v tomto filmu děsně vadil. Copak to má veterán v jeho letech zapotřebí, takhle se v podobných ptákovinách ztrapňovat? Jak ho mám rád, na jeho přítomnost v tomto filmu musím zapomenout. No ale jak už jsem napsal, tento druh komedií nesnáším, většinou se jich štítím a když jen nějakou jedním očkem zahlédnu, je to odpad, ale tento film nakonec ještě celkem ušel, u člověka jako jsem já jsou ty dvě hvězdičky u takového typu filmu dobrý výsledek.(29.7.2007)

• demented

Neviem, ale Cuba Gooding Jr. by sa mal komédiam vyhýbať ako upír cesnaku. Toto (a vlastne všetky jeho komediálne úlohy) je čisté zúfalstvo. Komik to nikdy nebol a nebude, tak by sa už mohol konečne zobudiť z toho sna a neobťažovať nás takýmito hovadinami. Jeho prekryvený ksicht a snaha zahrať na veselú strunu sa kompletne míňa účinku a trapnosť z neho vyviera ako večera z ťažkého alkoholika po požití dennej dávky červeného vínka a lacnej vodky. Ocenia len sklaní priaznivci Barbary Streisandovej s homosexuálnymi skolnmi.(13.1.2007)

Ještě jsem neměl tu čest plavit se s nekonečným zástupem gayů na velké lodi. Vlastně jsem po tom ani nikdy netoužil, ale pokud by to znamenalo poznat nové parťáky na slovní fotbal, karty či odvázané pařby, tak nemám nic proti. Samozřejmě musí být někde po ruce švédské opalovací družstvo a alespoň jedna sexy slečna hispánského původu pro případ, že by se zábava zvrhla v trapnost, což se občas stávalo ústřední komické dvojici. Přesto jsem si dokázal najít prostor pro zasmání a tak, jak je u mne při komediích tradiční, zaokrouhluji půlhvězdu nahoru.(10.4.2013)

• Rocky62

Jediné co zde skutečně stojí za vidění a kvůli čemu se vyplatí tuto břečku zapnout je Roselyn Sanchez, bez jejíž účasti by v mém pomyslném žebříčku figuroval tento brak v kategorii nejhorších "odpadlíků". Skutečně totální průser postrádající jakékoliv ambice a snahu pobavit diváka. Cuba Gooding ztratil soudnost.(30.4.2009)

• lennyd

Chvílema docela zábavná, chvílema naopak až trapná komedie o lodi plné homosexuálů a Cuby Goodinga Jr. Některé vtípky vyznívají do ztracena, jinde naopak Cuba ukazuje svúj talent - když dokáže zahrát heterosexuála, který hraje homosexuála, aby zapůsobil na jedinou ženu na palubě (nějak se v tom začínám ztrácet). Victoria Silvstedt by měla spíš zůstat u svého korýtka, pózovat v playboyi a nelézt tam kam nepatří, Roger Moore mi naopak jako stárnoucí 007 přišel skvělý :)(14.2.2004)

• - Když se hádají 2 dívky ze švédského Opalovacího týmu a havajského Tropického týmu, opravdu mluví švédsky. Nicméně titulky nemají nic společného s tím, co opravdu říkají. (HappySmile)

• - Natočeno už v roce 2001, ale v amerických kinech uvedeno až v roce 2003. (HappySmile)

• - Konstruktér Charles Breen postavil v Kolíně nad Rýnem na zvukovém jevišti všechny soukromé kajuty, chodby a most, které se jakože nacházely na výletní lodi. (HappySmile)