Počítačový programátor Jerry (Cuba Gooding Jr.) je sklíčený z toho, že se s ním rozešla jeho dlouholetá přítelkyně Felicia (Vivica A. Fox). Přítel Nick (Horatio Sanz) mu navrhne, aby si spolu vyrazili na seznamovací lodní zájezd. Teprve na palubě kamarádi zjistí, že mezi cestujícími U.S.S. Calypso nepřevažují - jak o tom snili - krásné, osamělé a vstřícné ženy, se kterými by si mohli užívat. Nick si totiž proti sobě popudil agenta cestovní kanceláře a ten mu podstrčil zájezd, který si pro sebe rezervovali seznámení chtiví gayové. Zatímco kamarád se nechtěně stává objektem něžných pozorností postaršího, elegantního Lloyda (Roger Moore), Jerryho zoufalství se změní v naději v okamžiku, kdy si mezi členy pořadatelského týmu všimne krásné učitelky tance Gabrielly (Roselyn Sanchez). Ta kupodivu nemá nic proti tomu, aby se jí začal dvořit. Brzy se však ukáže, proč si Jerryho pustila k tělu: považuje ho totiž za "neškodného" homosexuála. Když kapitán vezme na palubu posádku záchranného člunu tvořenou dvanácti švédskými kráskami v čele se ztepilou Inge (Victoria Silvstedt), myslí si zase Nick, že má vystaráno. Také on se ovšem pořádně přepočítá... Najít ženu svých snů není jednoduché a Jerryho a Nicka čeká ještě dlouhá plavba plná nejneuvěřitelnějších překvapení... Bláznivá podívaná od producenta komediálních hitů bratrů Farellyových je dílem debutujícího režiséra Morta Nathana, který se proslavil především jako scenárista divácky mimořádně úspěšné komedie Kingpin. (oficiální text distributora)

Trailer

lamps

Přiznávám, že mě tato zhovadilost dokázala několikrát slušně rozesmát a Cuba Gooding Jr. s Horatio Sanzem vytvořili poměrně sympatickou dvojici. ale založit veškerý děj na sprosťárnách, přihřátých chlapech nebo záběrech na sexy polonahé modelky( což by pro nás chlapi teda zas tak špatné nebylo) se mi zdá dost uhozené a předem odsouzené k nízkému hodnocení, Opravdu, dokud se na scéně neobjevili zmíněné modelky, film mě dokázal tak akorát zhnusit. Ani pak to sice není žádná sláva, ovšem nadržený Horatio a zamilovaný Cuba Gooding dělají maximum pro pobavení a společně se sympatickou Roselyn Sanchez a "šarmantním" Rogerem Moorem se jim daří udělat z Plnou parou vzad koukatelnou a svižně ubíhající podívanou. Tuto pubertální komedii bych tedy jistě do odpadu nestrčil, ale znovu ji jen tak vidět nemusim. ()

Ampi

Nenáročná a občas dokonce i vtipné. Vcelku dobrý nápad s humorný pohledem na homosexualitu a homofóbii. Parťáci Horatio Benz a Cuba Gooding Junior skvělé baví. Švédský opalovací tým s Victorii Silvstedt jsou jako hrozinky a brusinky v koláči. Roger Moore je už jen symbolická třešnička na dortu nebo vlastně koláči. Jen se možná nedopekl nebo připekl. ()

Enšpígl

Kdyby nebylo toho konce, film by dostal možná ještě jednu hvězdičku, jistě že to není film chrlící moudrost nebo nějakou ukázku filmařského řemesla , no a ??Asi chápu zejméná některé kritiky z medií, že své plivance napsali hlavně proto , že sami na poodobné homosexuální plavby rádi jezdí a mají asi hezké vzpomínky a tento film jim je kazí. ()

Pavlínka9

Skvělý Cuba Gooding Jr., "Hektor", který nechce být tahán ani za nohu ani za fusekly a je hasič a je "zářím v jejich kalendáři", a plno "natěšených" chlapů na lodi, plné lásky :D Co si hlavně vybavuju, je příšerná švédská trenérka, pak plno plavek a vnadných švédských krásek a párty a párty a párty. Zajímalo by mě, zdali Roger Moore věděl, do čeho jde :D Já rozhodně vím, že to dalších tak 20 let vidět nechci, i když tam bylo pár vtipných momentů a ten film rozhodně není zase tak příšerný. Na kterém nejneobvyklejším místě jste souložil? Na ženský :D .D ()

Indiana

Stejné jako v případě Sněžných psů - opět se jedná o stupidní komedii, u které ale člověk nemusí moc přemýšlet a jen se u toho pobaví, což je samozřejmě účel filmu a navíc tu hraje stejně jako v předchozím zmíněném filmu Cuba Gooding Jr., který se sice více hodí do filmů jako Jerry Maguire nebo Radio, ale komediální talent má také. Prostě norm oddychová komedie s oříškem na vrch - teploušským Bondem v důchodu Rogerem Moorem. ()

• Když se hádají 2 dívky ze švédského Opalovacího týmu a havajského Tropického týmu, opravdu mluví švédsky. Nicméně titulky nemají nic společného s tím, co opravdu říkají. (HappySmile)
  • Konstruktér Charles Breen postavil v Kolíně nad Rýnem na zvukovém jevišti všechny soukromé kajuty, chodby a most, které se jakože nacházely na výletní lodi. (HappySmile)
  • Celý film byl natočen v Kolíně nad Rýnem v Německu a na výletní lodi z Atén v Řecku. Loď během natáčení 10 dní křižovala Středozemním mořem a zastavila v Alexandrii, Istanbulu a na Rhodosu. Scény na ostrově byly natočeny na ostrově Hydra v Řecku. (HappySmile)