Plnou parou vzad!

Plnou parou vzad!

Komedie

USA / Německo, 2002, 91 min

• lennyd

Chvílema docela zábavná, chvílema naopak až trapná komedie o lodi plné homosexuálů a Cuby Goodinga Jr. Některé vtípky vyznívají do ztracena, jinde naopak Cuba ukazuje svúj talent - když dokáže zahrát heterosexuála, který hraje homosexuála, aby zapůsobil na jedinou ženu na palubě (nějak se v tom začínám ztrácet). Victoria Silvstedt by měla spíš zůstat u svého korýtka, pózovat v playboyi a nelézt tam kam nepatří, Roger Moore mi naopak jako stárnoucí 007 přišel skvělý :)(14.2.2004)

• Slarque

Scénář vypadá, že byl psán pro někoho z „komiků“ typu Martin Lawrence či Eddie Murphy. Naštěstí je Cuba Gooding Jr. příliš dobrý herec na to, aby sklouzl k jejich upocené trapnosti. Pár dobrých fórků tu je, Roselyn Sanchez mi přijde víc sexy než celé švédské opalovací družstvo a pokud nejste příliš nároční, může vás film trochu pobavit.(1.1.2005)

Zdravím buchty, i když nejsem žádné teplé lečo, jedná se o úžasnou komedii, v hlavní roli s Cubou Godingem Jr. a s krásnou Roselyn Sanchez. Co by jse ještě chtěli, máte tu přehlidku polonahých žen co by "Švédské opalovací družstvo" se spoustou dvojsmyslných narážek a perfektních většinou urážlivých nebo teplých hlášek. Pro gurmány jsou zvlášť obložené stoly, kde hlavní ozdobou jsou pánská přirození. ZATRACENEJ JESETER, TRENÉRCE ZHOŘELA MINDA. OD ZAČÁTKU CÍTÍM, ŽE JE MEZI NÁMI SILNÝ ELEKTRICKÝ NÁBOJ- TO BUDE VÁŠ KARDIOSTIMULÁTOR.(19.9.2012)

• Tomik.

Téměř pomyslný vrchol nevkusu. Dokonce ani oficiální text distributora Vám předem neprozradí, o jakou „kvalitu“ se vlastně jedná. Mě přiměla ke sledování jen jedna věc – hledal jsem lehkou letní komedii, u které bych se zasmál. Až teď vím, jak velká chyba byla, když volba padla na tento film. Musím Vám říci, že větší akumulaci stupidních scén pro nadržené americké puberťáky budete jinde hledat jen velmi těžko. Osobně moc nechápu lidi, kteří se „upsali ďáblu“ a účinkovali zde. Přece jenom každý člověk má svou důstojnost a co je moc to je moc (já bych do toho nešel, ani kdyby mi zlatem platili). Vadil mi místy vulgární jazyk, vulgární a až nechutně oplzlé vtipy (tedy téměř všechny), prostě nic, na co bych se dobrovolně podíval znovu. Místy jsem úplně cítil, jak mi umírají mozkové buňky. Jedna hvězda jde za soundtrack, bylo tam pár moc pěkných písniček. Sečteno podtrženo. Další film, který sráží do kolen žánr „amerických komedií“. Bohužel, pokud budou Američané produkovat filmy tohoto ražení a kvality, nikdy se své nechvalně proslulé nálepky o intelektuálně hodně nízko položených filmech nezbaví.(29.7.2011)

Bylo mi sice pouhých 15 let, když tuhle šílenost viděl prvně, ale tehdy svůj účel pro "naši" cílovou skupinu splnila dokonale. Dnes (pro dospělé) by to bylo na tak na 1 až 2*, ale tehdy byl prostě infantilní a lehce fekální humor v kurzu všech hardcore pubescentů. Jako bych snad mohl hodnotit ty perfektní dětské Disneyovky jinak, než 4 nebo 5*? Prostě kdybych měl vše hodnotit ze svého pohledu a obsahové stránky pro mou pětadvacetiletou osobu, tak ...(6.2.2012)

• - V závěrečné scéně se má Jerry (Cuba Gooding Jr.) tandemovým seskokem dostat na loď, na které se plaví Gabriella (Roselyn Sanchez). Jerry je vystrašený, bojí se výšek. Jeho tandemový parťák Lloyde (Roger Moore) jej ujišťuje, že se nemá čeho bát, protože on32 let pracoval ve službách Jejího veličenstva. Představitel Lloyda, Roger Moore, si zahrál v mnoha bondovkách coby agent 007 ve službách anglické královny, na což odkazuje jeho replika. (Lenniah)

• - Natočeno už v roce 2001, ale v amerických kinech uvedeno až v roce 2003. (HappySmile)

• - Will Ferrell a Artie Lange se měli v jedné scéně políbit, ale Lange to odmítl. (HappySmile)