Plnou parou vzad!

Plnou parou vzad!

Komedie

USA / Německo, 2002, 91 min

• Djkoma

Jediné co vím je, že tento film nedávno běžel na Nově a po pár minutách brutální nudy jsem radši odešel číst články na internetu ... Opravdu špatné....(4.2.2005)

• KevSpa

Po zhlédnutí téhle nové "vtipné" americké komedie vidím, jak moc jsem Klubu sráčů křivdila, když jsem ho označila za jednu z nejhorších komedií všech dob. Doufám, že takovýto filmový "Shit Trip" zase hodně dlouho nezažiju.(25.6.2003)

„Teda vieš čo, mohol si ma najskôr aspoň pobozkať..." Neviem, či som sa viac bavil alebo hanbil za to, že sa bavím. Ale skôr to prvé. Celé je to samozrejme blbosť a minimálne je smutný pohľad na kedysi oscarového Cubu Goodinga Jr. (TAK DOBRE AKO SA LEN DÁ), ktorý ide z jednej príšernej úlohy do druhej. Ale ja som sa prvú hodinu takmer každé tri minúty kosil primitívnym smiechom. Zďaleka nie tak, ako u niektorých "ultimátnych debilných komédiách" (BLBÝ A BLBŠÍ), ale len čo sa povedia niektoré kľúčové slová tejto šialene drzej komédie, musím sa uškŕňať aj po rokoch (helikoptéra verzus záchranárska svetlica, Will Ferrell, všetko s ex-Bondom Rogerom Mooreom, švédsky bikinový tím, trénerka švédskeho bikinového tímu).(14.1.2007)

• Crocuta

Podobné nudné snímky hodnotím zpravidla jednou hvězdičkou za pěkný holky, jsou-li tam jaké - a tady se jich pár vyskytne, tož tak.(21.7.2007)

Kdyby nebylo toho konce, film by dostal možná ještě jednu hvězdičku, jistě že to není film chrlící moudrost nebo nějakou ukázku filmařského řemesla , no a ??Asi chápu zejméná některé kritiky z medií, že své plivance napsali hlavně proto , že sami na poodobné homosexuální plavby rádi jezdí a mají asi hezké vzpomínky a tento film jim je kazí.(1.12.2006)

• - Will Ferrell a Artie Lange se měli v jedné scéně políbit, ale Lange to odmítl. (HappySmile)

• - Když se hádají 2 dívky ze švédského Opalovacího týmu a havajského Tropického týmu, opravdu mluví švédsky. Nicméně titulky nemají nic společného s tím, co opravdu říkají. (HappySmile)

• - Celý film byl natočen v Kolíně nad Rýnem v Německu a na výletní lodi z Atén v Řecku. Loď během natáčení 10 dní křižovala Středozemním mořem a zastavila v Alexandrii, Istanbulu a na Rhodosu. Scény na ostrově byly natočeny na ostrově Hydra v Řecku. (HappySmile)