Krtek a víkend

Režie:

Zdeněk Miler

Hudba:

Vadim Petrov

Je slunečný konec týdne, a tak si krtek vyrazí autíčkem na víkend k vodě. U ní tráví klidnou pohodu - poslouchá rádio, dívá se z lehátka na televizi, šnorchluje ve vodě. Přijdou ho navštívit i jeho kamarádi zajíc a myška. S nimi si uloví ryby a ty pojí. Poté krtek sní sám dort. (zdeny99)

Aky

Krtek je zřejmě nesmrtelný a nadčasový. Nápad, syžet y příběhů, realizace, všechno je harmonické, originální a přitom zobecňující, zkrátka geniální. ()

boshke

Hodně postižené moderní dobou, ale poselství je správné a více než jasné. Konečně vím, proč je Krtek v nových dílech tak tlustý. Lemcá pivo a zajídá to šlehačkovým dortem... 80% ()

Stanislaus

Víkend ve znamení obžerství a válení se u vody není nakonec pro krtka to pravé ořechové. Ke spokojenosti stačí obyčejné čvachtání ve vodě s kamarády. ()

Pejpr

Co to proboha znamená weekend? A jestli to znamená, co si myslim, že to znamená, co potom znamená víkend?!!! ()

Nancy

Zábavné a roztomilé, ale jinak krtkův weekend není zas tak nabytý činnostmi, aby to bylo na pět hvězdiček. ()

IllIlIlIIl

Jedna z nejznámějších českých animovaných pohádek pro děti. Jako malý capart jsem měl Krtečka rád, ale objevily se dětské seriály, které jsem měl radši. ()