Sklouzněte do pitevny a nakoukněte do smrtících záznamů nejlepšího současného mistra hororu - režiséra Johna Carpentera - a vychutnejte si jeho tři morbidní krvavé povídky. Robert Carradine a David Naughton rozpumpují vysokooktanový horor, jakmile se ďábelský masový zabiják vrhá na svou obět - BENZÍNOVÁ PUMPA. Stacy Keach, Deborah Harry a rocková superhvězda Sheena Easton dostávají kapky v tomto nejen vlasy, ale i žaludky zvedajícím příběhu - VLASY. Poslední příběh bere do svých rukou hostující režisér Tobe Hooper a posílá Marka Hamilla a Twiggy, aby se podívali nadpřirozenému krvavému zlu na zoubek - OKO. Takže se pořádně zapněte do svého pytle a rozklepejte se hrůzou spolu s Johnem Carpenterem v tomto šokujícím festivalu hrůzy, po kterém budete chtít více a více. (oficiální text distributora)

Ondrew

Uprimne povedane, od dvojice Carpenter & Hooper som toho cakal o dost viac. Specialne majster Carpenter ma do istej miery sklamal... Ak teda nepocitam jeho uzasne ucinkovanie staby zriadenca marnice, kedy na scenu vstupuje pred kazdou poviedkou a samozrejme, ze tym padom nazabudne celu snimku okorenit o patricne bizarne, pre fanusikov hororov vyslovene priam zabavne, mini-vstupy. Co sa mna tyka, prva poviedka ma zaujala jednoznacne najmenej... Druhej poviedke uz nechyba ani patricna davka cierneho humoru, takze rozhodne palec hore... avsak z celej trilogie je suverenne najviac neprijemna prave tretia poviedka, takze ta zaroven najviac splna doslova hororove kriteria (ak nieco take vobec existuje ;)). Ked si tak z toho celeho urobim urcity celkovy priemer... potom mi z toho vychadza hodnotenie 60%. ()

Kontryhelka

Super bláznivá ujetina na kterou se můžu podívat kdykoliv. John Carpernter jako márniční zřízenec nemá chybu a ty jeho hlášky jsou dobrý. Spíš než horor mi to přijde jako komedie s nádechem lehkýho mrazení po zádech. Nejslabší je asi Benzinová pumpa (tam jsem se taky bála), Vlasy taky nemají chybu i když to mi přišlo spíš úsměvný, jak starej kozel chtěl být sexy a přála jsem mu jak dopadl. Blbec namachrovanej. A nejlepší je Oko.To hororový fakt bylo a Marek Hamill byl fakt šílenej. ()

Easykill

"Není důležité co má člověk na sobě, ale uvnitř!" Tak jsem si připomněl Historky z márnice a pořád je to parádička. A i když dnes už některé ty věci působí dost levně, tak to má pořád co nabídnout. O hereckých výkonech se nejde ani bavit, ale přesto to funguje. Tři povídky, každá jiná a každá má své plusy a mínusy. Toto měl být "pilot" k seriálu, ze kterého nakonec sešlo. Na filmu se podíleli velká jména jako John Carpenter(the thing, Halloween..) , Tobe Hooper (Ttcsm) nebo Sam Raimi a Wes Craven coby herci. ()

sibskyn

1. povídka je podle mého skvělá se vším všudy. 2.povídka stojí za pytel koňských hoven. 3. povídka chvílu vypadá zajímavě, ale pak rychle skončí. Carpenter a Hooper mě teda dost zklamali. ()

live evil

tak pri tomto som mal tak trochu stiahnuty zaludok, nie zeby to bolo az tak strasne hororove, ale 2 z 3 poviedok sa ma tak nejak dotykali... benzinova pumpa vcelku dobre, vlasy su asi najslabsou z tichto troch poviedok ( kedze mam dlhe vlasy, uz si budem na ne davat pozor :) ) a tretia poviedka oko ma bavila najviac, prezil som podobny uraz ako hrdina len mne oko nastastie zachranili... ()

chaosteory

Tak trochu zklamání, s tolika jmény se zdá nemožný nedat dokupy pořádné příběhy, ale v době vzniku byly daleko lepší např. Creep Show. ()

Aceboris

Aj Vy Ste mali miestami dojem, ze sa pozerate na niektoru s casti Pribehov zo zahrobia ja urcite ano. Film je rozdeleny na tri rozne pribehy, o troch rozlicnych ludskych osudoch, jedno maju vsak spolocne, sprievodcu resp. rozpravaca. Toho si zahral samostny reziser prvych dvoh pribehov John Carpenter tvorca takych filmov ako: Vec ; Hmla ; Vládca temnôt a dalo by sa pokracovat. S Johna priam sala potreba sa realizovat a ukazat sialenost rozpravaca, ktory sa nenormalne vyziva v tom co robi ako s lahkostou a humorom rozprava pribehy uz zosnulych ludi v ciernych vreciach. V pribehoch je citit prepracovanie a samotny dej nas drzi v napati v kazdej s tychto troch casti. Neda mi nespomenut aj druheho pana rezisera, ktory sa pricinil o tretiu poviedku s nazvom OKO; Tobe Hooper, ako Ste si mohli vsimnut tato poviedka sa vyrazne odlisuje od predchadzajucich dvoch a to hlavne v spracovani, je viac do psycha, do vnutornych pocitov. Samotny autor ma na krku par vydarenych snimok hlavne zo zaciatku jeho reziserskych pokusov. Hned prva jeho celovecerna snimka ho predurcila na uspech co sa podari len velmi malo reziserom. Ano rec je o Texaskom masakri motorovou pilou a jeho prvom spracovani. nasledovany nie menej uspesnim filmom Poltergeist. No ale vratme sa k povodnemu filmu Historky z márnice. Celkovy dojem je pre mna velmi potesujuci a musim uznat velmi dobre som sa bavil. Pre fanusikov Johna resp. Tobeho prijemne pohladenie po hororovom brusku. Stoji to za zhliadnutie a tych 91 minut co som pri tom stravil nebolo premarnenych ako pri niektorych inych tituloch. ()

patho666

Uvádzač je super, o tom potom, škoda však samotných poviedok, ktoré sú priemer až podpriemer, nevýrazné, nemastné, neslané... ()

drkaldj

Benzínová stanice měla atmosféru a na tu se sázelo hodně (žádné lekačky nebo podobně) a vlastně to celkem fungovalo. 4* Vlasy. Jak může být někdo takhle posedlý svými vlasy. Nebyl to horor (alespoň 90% povídky nebyl). Bylo to drama? Možná. Bohužel, pro mě to bylo celkem nudné a nijaké. 1* Oko nebylo nic extra, ale špatné taky nebylo. Jednoduchý příběh který vlastně jako by vypadl ze série Věřte nevěřte. 3* Carpenter nás provedl až do konce. Bylo hezké vidět v cameo rolích všechny zúčastněné, ale snesl bych je ve větších rolích, nebo celkově nějaká větší jména do hlavních rolí. Celkově to působí trochu nesourodě. Chtělo by to trochu živější nebo nebo stejně atmosférický jako první povídka. ()

Pelidor

Předpokládal jsem tokové to osmdesátkové hororové pohlazení ,něco ve stylu Příběhů ze záhrobí a přesně to jsem taky dostal. Takže za mě spokojenost. ()

Zemřel herec David Warner

Zemřel herec David Warner