Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dva tajní agenti sexy Sally a mužný Heiner při honbě za mikrofilmem zavítají do Tyrolské vesnice. Háček je v tom, že mikrofilm se skrývá v jedné z kapes pánských kožených kalhot. Nezbývá, než je prověřit všechny... (dayvee)

Recenze (31)

Radko 

všechny recenze uživatele

"Pane, v našom kraji je pytliactvo zakázané!" "Ale on mieri na človeka!" "Ahá, tak to je niečo iné". No fajn. Zo dva dobré žarty v úvode vzápätí strieda pitvorenie, potvorenie a patvorenie radodajných Fickfröscherliek a sedliakov v zaparených kožákoch, dirndloch, blúzkach a zásterách. Alebo pozvánka na ochutnanie prsnato/macuľato/oblých krás Bavorska v ľudovej komédii. Die Sonne, das Heu und Erotik. Jodlolodidí! ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Po všech těch německých sociálních drametech, filmech o nacistech a tvrdých kriminálkách jsem cítil že musím trošku zvolnit a proto jsem si vybral tuhle německou kultovku, která dříve běžela na RTL pozdě v noci jakože erotika, dneska se označením komedie blížíme víc pravdě. Samozřejmě inteligentní řachanda to není, ale své humorné chvilky (hledání mikrofilmu v kožených kalhotách na bavorské zábavě ) koženky jistě mají. Ani bych se nedivil, kdyby mezi těma co se tu pobuřujou nad inteligencí (zřejmě milovníci německého artu s velkým přehledem o německé kinematografii ) byl i ten kdo u druhého dílu napsal rok vzniku 1973, zatímco u prvního 1974. Tak to u pozérů a pitomců současně totiž chodí. ()

Reklama

dopitak 

všechny recenze uživatele

U košilatých západoněmeckých horských komedií člověk nečeká skoro nic. Tady jsou moc pěkný lokality, opravdu moc pěkný nahatý holky (hlavně agentka Alena Penz) a akce je taky dost. Co na tom, že hlavní zápletku tvoří tajná formulka, zvraty jsou na úrovni nastavené nohy viditelné minutu dopředu a v českém dabingu se na zhruba dvacítce postav vyřádili asi čtyři koktové. Tohle přece pod Alpami nehraje roli, tady se přátelé šoustá! ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Na tenhle film musí mít asi člověk náturu. A já nejsem z těch, do by podobnou náturu měl. Bláznivá tyrolská komedie, která je trochu šmrncnutá erotickým filmem, ale hlavně jde o to, aby zde ženy pobíhaly od pasu nahoru nahé a nejlépe v kalhotkách. Tohle opravdu není pro každého a může to urazit váš vkus. ()

Fingon 

všechny recenze uživatele

Projekci tohoto filmu na půdě mé alma mater jsem z nějakého důvodu minul. Až po nějakých deseti letech se mi do rukou dostalo DVD (pořídil jsem si celou v Česku na příbalech vydanou sbírku Lederhosenfilmů). Nebudu se pozastavovat nad volbou českého názvu. "Dvojka" má s "jedničkou" společné jen zasazení do Bavorska,styl hudby (jedná z písní se objevuje v obou filmech) a nějaké herce, jinak nic. Oba filmy jsem viděl v němčině, slyšel jsem ukázku z cz dabingu a docela jsem trpěl. U filmu samotného ani ne,bobry já můžu. Bohužel je "žádné hřešení na vysokohorské louce" jen slabým odvarem "pojď, svlikni si Dirndl" a není tak zábavný... ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama