S tebou nikdy

• USA Anyone but You (více)

V komedii S tebou nikdy vypadají Bea (Sydney Sweeney) a Ben (Glen Powell) na první pohled jako perfektní pár. Po úžasné první schůzce se však něco stane a to, co vypadalo jako žhavá přitažlivost, spadne na bod mrazu. Pak se ale nečekaně potkají cestou na svatbu do Austrálie. A tak udělají to, co by udělal každý dospělý: předstírají, že jsou pár. (Falcon)

Mrs.Vader

herci se snazili a nejaka chemie tam i funguje, ale jinak je cely film spatne napsany, spatne zrezirovany a na stylistu jim asi ani nezbyly prachy, jsou i horsi romcoms, ale jednu hvezdicku odecitam za to, ze chudera Sydeny musela vic jak pulku filmu nosit tak strasne spatnou velikost podprsenky, to jako sorry, ale WHY?! ()

R.O.man

Totalne sklamanie. Nejak som to ocakaval, no isiel som na to do kina ze uvidim dake zname miesta zo Sydney. No a samozrejme, okrem Bondi beach, Opery, Harbour bridge a luxusnej oblasti Palm Beach kusok za Sydney tam v podstate nic nebolo. Ale dalo sa to ocakavat. Aj ten stupidny a jednoduchy akoze humor.... a aby som nezabudol, pristavny zachranari si tu urobili reklamu na seba... samozrejme ze to fungovalo aj ako reklama na Sydney, akesi zviditelnie sa vo svete. Fakt som odisiel sklamany viacej nez som ocakaval. Podobny film uz nikdy. Village Cinemas Hobart - 16.jan 2024 ()

Hyperbolic

Žánr, který jsem už nějakou dobu neviděl takto hezky zpracovaný. Feel-good, dokonce i dramatické scény, nepříliš řvavá komediální stránka, která mě ale stejně rozesmála a většina postav výborně zahraná. Komičností u mě asi vede australský viking. Spousta pěkných kamerových záběrů (asi nejvíc mě zaujal fokus na scénu v popředí, zatímco se v pozadí dělo něco důležitého) a australských scenérií. Slovní přestřelky mezi Beou a Benem byly naprosto skvěle napsané. Koala FTW! ()

Lubos F.

Bea a Ben sa náhodou spoznajú v kávičkárni. Padnú si do oka a strávia spolu noc pri všetkej počestnosti. Bea sa ale ráno zachová ako vagína a odíde. Uvedomí si to a vráti sa, ale počuje ako sa Ben zachová ako penis. Stačil by jeden minútový dialóg a je po probléme. Ale nie, sú dospelí, ale nevedia komunikovať. Posúvame sa v čase a spoloční známi ich oboch pozvú na svadbu v Austrálskom Sydney. Priletia tam v rovnakom lietadle. Trápne scény začínajú. Ben sa bojí výšky tak počas 16. hodinového letu počúva non-stop v slučke pre neho ukludňujúcu pesničku Unwritten od Natashi Bedingfield. Toto je dôležité, lebo tá pesnička má vo filme velkú úlohu. Dostávame sa na miesto k ostatným  často trápnym postavám. Tam sa akože nenávidia, a k tomu on aj ona tam majú ex-citové osoby. Následuje kopa trápnych (od tvorcov myslených humorných) scén a hrozných dialógov, zbližovanie, nedorozumenia - áno zas chýba ten jeden minútový dialóg, až to skončí tak ako každý divák očakával, lebo Ben presne vedel kde bude Bea, lebo aj keď odišla s plačom citovo sklamaná, určite pôjde tam kde sú všetci citovo najšťastnejší. Svadba nakoniec skončila úspešne, akurát že si novomanželia mohli počas svadobnej noci akurát tak lízať buchty. Lebo teraz to je moderné, prečo by mali ukázať svadbu dvoch pohlaví. Teraz k hodnoteniu. Musím uznať že sa na film pekne pozeralo. Potom Sweeney klasika, čiže výstrih, plavky, nahá, sex. Ostatní sú len figúrky do počtu, z mne známych tvárí spomeniem Darrena Barneta (Paxton Hall-Yoshida zo seriálu Never Have I Ever od Netflixu). Chcel som sa baviť, ale za tolko trápnych scén to viac ako jednu * nevychádza. ()

Cermicek odpad!

Tvl jakože 60% a to skrz všechny platformy (tady, imdb, shnilý rajčátka,...)?!!?🤔. Tak buď to někdo slušně vytrollil, a nebo už jde lidstvo slušně doprdele..! Záměrně jsem se předpřipravil půlbrčkem, páč jsem tak nějak tušil, ale realita mě vystřelila ještě hodně za Měsíc!! Jako tohle, kdo vytvořil, tak to hodně klobouček, to se opravdu jen tak nevidí!🤦‍♂️. Jo a takhle nesympatickou "hérečku" už jsem taky dlouho neviděl...ale co se vlastně vůbec vzrušuju - tady přece nešlo vůbec o akt herectví..🫣 ()

ratpile

Klišé jak prase, ale to by vadit nemuselo, kdyby byl humor humornější a emoce emociálnější. Celé je to vizuálně hezké (včetně Sweeney) a příjemně uvolněné "meh" s trochou klasické woke omáčky. ()

hrumsrt

Vedle velkých značek a filmů za stovky milionů jakoby reklamní kampaň S tebou nikdy loni dokázala jako jediná konkurovat. A po delší době dorazila ve valentýnském období komedie, na kterou se chodilo.. Will Gluck se konečně rozloučil s Králíčkem Petrem a vrátil se zpět k láskyplnému žánru, když on má na co navazovat jako tvůrce jedné z nejlepších romcomů Kamarád taky rád, jen aby se pokusil přijít s podobnou kultovní záležitostí.. A je tedy S tebou nikdy skutečnou konkurencí svému předchůdci a odlišuje se od pásové výroby streamovacích platforem? Záleží.. Ústřední dvojice Bea a Ben v podání Glenna Powell a současné hvězdičky Sydney Sweeney je vlastně celkem fajn, i když výjimečně vítězí mužská síla.. A Glenn Powell konečně navazuje na umetenou cestičku druhým Top Gunem a možná nachází svoje uplatnění ve filmové branži. Zatímco pořád víc a víc angažovaná Sydney Sweeney, pro níž bude tenhle rok kritický, aby dokázala, zda má kromě neobvyklých kukadel i něco k herectví, ale zatím mám čím dál větší pocit, že je na nejlepší cestě kamsi do porno-průmyslu.. Několikátá variace na hru Williama Shakespearea Mnoho povyku pro nic, která v tomhle beach stylu pomalu usychá na slunci a pro diváka nejde o žádné žánrové osvěžení. Ale vzhledem k očekávání od žánru jako takového, jde o více než zdatnou konkurenci streamovacím službám, když přece jen tohle má nějakou snahu o zlepšení nálady a v závěrečné kompilaci jsem se snad i usmál.. Už ale asi opravdu nikdy (víc).. 55% ()

LdaVinci

Neskutečně sedlo! Zasmál jsem se a dojal se. No co, prostě jsem jim to přál. Moc kjůt pár. A asi mám slabost pro Sydney Sweeny. Glen Powell je samozřejmě taky velký sympaťák. ()

Isag1

Úprimne čakal som niečo lepšie, pritom sa jednalo o veľmi suchý, nevtipný film alebo len ja mám pokazený humor... Samozrejme je to romanticky natočené, aj veľmi cinematicky oproti ostatným romanticko komedickým filmom. Vec, ktorá mi priam prekážala na tomto filme je, že je nudný, reálne nič sa tam pomaly nedeje, nič zaujímavé a horko ťažko priláka tento film nejakých ľudí do kina... ()

jim_clark65

1 hviezda za Glena Powella, ktorý to ako-tak ťahal ale inak je všetko tak klišé, až to zabolí. Plus, Sweeney sa do tej role vôbec nehodila, na to to bolo treba nejakú herečku s charizmou a nie otravného leňochoda, ktorý keď otvorí ústa - je to ešte horšie. Jej "sláva" je založená len na dvoch veciach, a každý rozumný človek určite uhádne, čo tým myslím. ()

JenYu

Už dlouho jsem neviděla tak povrchní film. Krásní herci nezaručí krásný zážitek. Krásná barevná paleta nevyváží nejapné scény, postavy, dialogy. Krásné lokace nepřebijí nedostatek emocí. Hvězdičku dávám za své oblíbené Sydney (město, nikoliv herečku). ()

blondboss

Množstvo klišé obalené do milej a odľahčenej romantiky s príjemným hereckým zastúpením. Tento snímok určite neurazí a milovníci žánru si prídu na svoje. U mňa ale skôr prevládali pocity, že niečo podobné som už x-krát videl a je to už viac-menej prevarená voda, ale na sexepílom nabitú Sydney Sweeney sa jednoducho skvelo pozeralo, takže za mňa spokojnosť. 65 % ()

Repa_02

Romantický film s hodně humorem a skvělými herci, skvělá nálada po celý film, moc jsme si to s přítelkyní užili. Velký bonus byla skvělá chytlavá písnička, která panovala celým filmem. ()

morbn

Žiaľ, tuctový romatický príbeh z vyššej strednej triedy... Ako taký spĺňa aj podmienky menšinovej vrstvy homopresexualizovanej spoločnosti, čo nie je až tak okaté a baby sú sympatické. Nezachráni to však ani skutočne sexy Sydney Sweeney..., do dekoltu jej bude poškuľovať určite každý chlap nezaťažený na párky a baby pookukávajú aj faganov. Zopár frkov bolo fajn, to je všetko. Asi aj tie dva body je veľa. ()

Grimaldi

Dva dny po návštěvě kina a já pořád S tebou nikdy nedokážu dostat z hlavy. I díky tomu jsem své hodnocení nakonec změnil ze čtyř na pět hvězd. Feel-good film co objektivně není dokonalý, i já tam pár chyb spatřoval, ale co na tom záleží když jsem měl od samého začátku až po zdařilé závěrečné titulky na tváři úsměv. Glen Powell a Sydney Sweeney jako hašteřící se pár jsou naprosto úžasní a upřímně doufám že se v nějaké další romantické komedii spolu v budoucnu objeví. Když k tomu přičtu ještě nádherně slunné prostředí Austrálie a mně dosud neznámý song Unwritten, který ve filmu mnohokrát zaznívá a teď mi často zní ze Spotify, nemůžu hodnotit jinak. Prostě film u kterého mám pocit, že si ho každý rok alespoň jednou vždy s radostí pustím. ()

Liverpool odpad!

What the heck? Doufal jsem v romantickou odpočinkovou jednohubku, ale místo toho jsem dostal přehršel toporných dialogů a vyumělkovaných nahatých lidí, kteří jedou na lesbickou svatbu. To je fakt síla. ()

F2003F

Pozerateľnosť ako-tak zábavná v hraniciach únosnosti pričom neirituje žiadnym prvkom, aj keď je to prepchaté všademožne zároveň klišé. Jednoznačne najväčšie čaro znovu vytvára anjelských výzor a pôvabný šarm Sydney (na čom film viditeľne stavia), ktorá film zaiste celý tiahne a nemusí jej nikto v zásade sekundovať. Zvyšok osadenstva atmosféru neruší ani nepodáva výkony uveriteľné, ale znesiteľne sa udržuje v úzadí. Scenár je z väčšej časti otrasne naivný, opakuje sto krát videné a obsahuje nadmerné množstvo aj wtf aj trápnych častí. Neotrepanosť? Veď Proposal sa vynoril pred 15 rokmi a v každom ohľade poznateľne vynikal lepšie. Inak fajn kamerové zábery, no tie filtre ma už začínajú fakt vytáčať. A fejkový Erling Haaland celkom haluz. ()

Sydney Sweeney, Edgar Wright a Barbarella?

Sydney Sweeney, Edgar Wright a Barbarella?

dnes

Natočení nové verze kultovního snímku Barbarella z roku 1968 je tématem střídavě prakticky už skoro po dvě dekády, nicméně zatím se nový příběh spoře oděné hrdinky a jejího meziplanetárního… (více)

Třetí řada Euforie má problémy

Třetí řada Euforie má problémy