S tebou nikdy

• USA Anyone but You (více)

V komedii S tebou nikdy vypadají Bea (Sydney Sweeney) a Ben (Glen Powell) na první pohled jako perfektní pár. Po úžasné první schůzce se však něco stane a to, co vypadalo jako žhavá přitažlivost, spadne na bod mrazu. Pak se ale nečekaně potkají cestou na svatbu do Austrálie. A tak udělají to, co by udělal každý dospělý: předstírají, že jsou pár. (Falcon)

TheEvilTwin

Tohle bylo tak strašně milé a úžasné, že si vlastně nepamatuju, kdy jsem viděl zábavnější a roztomilejší romanťárnu/komedii. Sweeney je zas a znova skvělá a kolem ní i snad úplně všechny vedlejší postavy, kdy každá dostala dostatek prostoru a každá plnila svou roli ve filmu přesně tak, jak má (máme tady hlavní dvojku, vtipnou rodinu snažící se je dát dokupy, ústředního pitomce, nejlepšího kamaráda, co se chová jak nonstop high... no prostě taková ta klasická parta, kterou divák v tomhle typu komedií očekává a chce). Nápad je zábavný, postavy oslnivé a takhle vybalancovaný poměr slaďáren a humoru je přesně ten ideální recept na perfektně odlehčenou srandu, která bude bavit snad každého. Dokonalá věc, která mi zvedla náladu i rozesmála a musím říct, že na tohle se podívám po čase klidně rád znova. Chemie mezi hlavní dvojkou je zde precizní a ostatní žánrovky by se z tohohle měly učit, protože tohle táhne film přesně k plné pětihvězde jak vyšité. Radost sama. ()

kajas

Dobré romantické komedie posledních let byste spočítali na prstech jedné ruky. Osobně se ráda vracím ke svým oblíbeným kouskům z devadesátek a přelomu tisíciletí a novější příspěvky do žánru si málokdy pustím ještě jednou. U filmu S tebou nikdy ale udělám určitě výjimku (nebo si pro dobrou náladu pustím alespoň závěrečnou titulkovou scénu). Will Gluck měl totiž štěstí na výběr ústřední dvojice, která má mezi sebou super chemii – Glena Powella jsem poprvé zaregistrovala v novém Top Gunu a moc dobře se na něj dívá, pánové zase ocení neotřelý půvab Sydney Sweeney. Scénář nabídne hned několik vtipných momentů, které si pamatuji ještě dva měsíce po projekci. A jako bonus: film po dvaceti letech oživil slávu hitu Unwritten :). Jsem víc než spoko. ()

William_

6/10. Co od toho očekáváte, to dostanete. Tedy přeslazenou milou nerealistickou romantickou komedii v nádherném prostředí s nadpozemsky nádhernými lidmi. Děj je hloupoučký a předvídatelný, ale s tím do tohoto filmu stejně jdete. Vedlejší postavy mi připadaly jako NPC co po čas filmu řeknou svou hlášku (která ještě není ani vtipná) a pak zase odejdou z placu a dají opět prostor hlavním dvojici, která celý tento film táhne. Oba to jsou neskutečně nádherný lidi a nebýt jich, jednalo by se o těžký podprůměr. Film slouží zároveň i jako reklama na Austrálii a její krásy. Pokud chcete jen tak "vypnout" a kochat se krásou Austrálie, Sydney Sweeney a Glena Powella, máte zde dokonalou příležitost. ()

M.i.k.e

dobrých romantických komedií, které by servírovaly stejnou měrou romantiku i humor a nebyly přitom trapné a/nebo přeslazené v poslední době zas tolik nevzniklo, takže jakýkoliv podobný přírůstek je fajn. A Anyone but you je dokonce víc než fajn. Nevyhne se sice klasickým klišé, ale ústřední dvojice Sweeyney, Powell má mezi sebou slušnou chemii, humor funguje a romantická část působí přirozeně. Will Gluck tak solidně navázal na svoje Friends with benefits, které na mě kdysi působilo velmi podobně...70% ()

Chen

Bavilo mě to více, když se ústřední duo nesneslo a poté závěrečný song. Sice jsem čekal, že to sklouzne do zajetých standardů romantické komedie, ale přesto byla některá klišé až příliš velká a kazila mi dojem z jinak sympaticky nekorektní podívané. ()

vydumnica

R.I.P. romantické komédie!!! Trailer nalákal scénkou z Titaniku a krásnym prostredím Sydney, no v skutočnosti Anyone But You neponuká nič, čo by stálo za to. Pre mňa sklamanie!!! Sydney Sweeney je talentovaná herečka, zvyšok castingu bieda. Austrália je môj celoživotný sen, film sa odohráva v krásnom prostredí, ale to nestačí. Hlavná dvojica sama o sebe by aj dokázala baviť, svedčí o tom absolútne perfektná scénka v kaviarni v úvode filmu, ale film zničili maximálne otravné vedľajšie postavy a tým myslím rodičov, súrodencov, priateľov hlavnej dvojky a hlavne trápny scenár, dialógy, všetko. A už ma fakt nebaví, že keď je hlavná dvojica hetero biela rasa, musia to vyvážiť, tak to bije do očí, až je to trápne!!! Trápny film, od ktorého som čakala aspoň priemernú zábavu na úrovni oddychovky. Dávam 1* za Sydney (mesto), za Sydney (herečku), za prvých niekoľko minút filmu a za koalu a áno aj za Titanic. 35%. ()

Aljak

Aj keď to celkovo pôsobí ako typická vzťahová komédia, ktorá vyvrcholí na nečakanom stretnutí na svadbe, tak to reálne bolo celkom vydarené. Na svedomí to má hlavne sympatická ústredná dvojica Bea & Ben. Ich ironické rozhovory plné sarkazmu a podpichovania boli výborné, už dlho ma tak nepobavila žiadna romantická komédia. Zápletka bola síce očakávaná a záver jasný, ale bola tu kopa vtipných momentov a scénok, ktoré to celé spestrili. Škoda, že tu bolo zopár trápnych hlúpostí, ktoré to trochu ťahali dole, ale ako celok to bol v danom žánri jasný nadpriemer. A mimochodom, Unwritten od Natashi Bedingfield mám aj ja celkom rád, takže ma potešilo zaradenie tohto skvelého songu do celého filmu. 4* ()

MrPierc

Není to sice převratný druh nové romantické komedie, ale vše tu šlape jako nové kolo. Čert vem, že tu jsou všichni bohatí a dokonalí. Hlavně, že se ti dva nenávidí a umí být bezcitní. Mezi láskou a nenávistí je slabá hranice. Krásně zabalené a příjemné. ()

bourec

I přes to, že sem to čekal lepší, nakonec s přihlédnutím k absenci podobnejch filmů v současný bídě tomu ty lepší tři hvězdy musím dát. Humoru, teda toho funkčního tam moc není. Ale ta chemie mezi sice trochu strnulým Glenem, a  nádhernou Sydney, je do ruky uchopitelná. A tak jako úkrok stranou s mé cestičky žánrovým zaměřením to musím spíš pochválit. I přes to, že to vnucování trendů současný teplometný doby je už za louží až k smíchu. Ale film celkově obstojnej. 60%. ()

Lenka.Vilka

Romantické filmy, natož romantické komedie (zdá se to snadné, ale natočit dobrý romcom je ve skutečnosti strašně těžké!) nevyhledávám často a moc dobře vím proč. A teď nemluvím o klišé. Vlastně ty si v žánrech vždy užívám, pokud fungují, jak mají. Jenže S tebou nikdy má jeden zásadní problém, který jedna z postav dokonce řekne nahlas: Sluší nám to spolu. A dost dlouho pro mě bylo těžké prohrabat se tím, zdaje to víc než jenom tohle, nebo je v tom filmu o trochu víc. Protože ono to strašně dlouho působí jako každá jiná zaměnitelná žánrovka jenom s tím, že tady všichni vypadají neskutečně dobře, a rozpočet taky evidentně nebyl skromný. Ale je tady ta druhá věc, která pro mě táhla film nahoru: druhá polovina. Nevím proč, ale první polovina je prostě hodně průměrná, až potom se to příjemně rozjede. A v té časti vlastně S tebou nikdy potom působí strašně mile, přestože tam není nic, co překvapí. Což nikdo nečekal, ani já, nebyla to nejspíš ani ambice snímku, přesto je tam vzadu v hlavě otázka, zda je to opravdu film do kin, ne rovnou na stream. Jenže zároveň se jedná o totální nostalgii v praxi, kdy byly podobné žánrovky na vrcholu. A tím nemyslím jenom závěrečnou "Unwritten koláž". Prostě jsou věci, které nám starouškum vždy udělají radost, kdy se během sledování současného filmu cítíme jako dřív...když jsme byly mladý. Oni prostě ví, jak na nás. Několikrát jsem se zasmála upřímně a několikrát, že to bylo tak blbý, až to bylo vtipný. Protože se film snaží odkazovat na nejlepší dobu ve svém žánru. Asi bych měla zmínit, že mezi moje oblíbené žánrovky patří filmy Panna nebo orel a 10 důvodů, proč tě nezávidím. Takže bych teoreticky měla být spokojenější? Ne, i tak se raději znovu podívám právě na ně (jako to s oběma snímky dělám pravidelně), kde je to dané svojí dobou, než na tohle, co se snaží na tu dobu odkazovat. Ano, je to milá pohodovka, kterou jako takovou dokážu ocenit, ale nemám potřebu vidět znovu. Ale na drouhou stranu je film vážně fajn produkt, který dodává všechno, co má, takže vlastně udělá radost všem. Jenom je nejspíš jenom na jedno použití. Ale zase: byly tam ambice na něco víc? Na to si musí každý divák najít odpověď sám ... ()

campix

Hodně oldschool romantika. Nesmyslně až platonicky hezká ústřední dvojice. Nesmyslně hezký lokace a zázemí všech zúčastněných postav. Prostě když nad tím trošku přemýšlíte, tak je to všechno holý nesmysl, ale ono to fakt funguje. Nenáročná klišé zábava, které naprosto přesně ví kam patří a pro koho je. Na nic si nehraje a díky tomu to asi funguje. Sweeney x Powell chemie funguje a S tebou nikdy je hodně dobře konzumovatelná spotřební zábava, která jednou za čas rozhodně nemůže uškodit. Will Gluck tohle umí. ()

Deyw

Dobra sranda 🥳 Zpetne davam 4/5 protoze to bylo fakt top, tesim se az se na to podivam znova..na tyhle prekrasny nadlidi 😂 zatim nejvetsi komedie roku. 🫴 ()

oveckaoa

Snad nejvíce klišoidní romantický film co kdy vznikl. Ženská jde do kavárny a chce na záchod  obsluha ji nechce pustit jelikož tam smí jen zákazníci tak to řeší slyší to chlap a koupí jí čaj tak, že na ten záchod může. Ona se do něj zamiluje (asi jen díky tomu čaji) a stráví s ním noc pak odejde pak se chce vrátit a slyší jak on říká kamarádovi, že to byla jednorázovka a nevrátí se. Posuneme se  v čase a jeho sestra a její kámoška mají svatbu tak se potkají znova tam jejich rodiče se  snaží je dát dohromady, protože se pořád hádají a bojí se , že jim tu svatbu pokazí  tak je s tím pořád otravují navíc oba tam mají bývalé  tak hrají , že jsou spolu pár , aby jim zavřely huby  a, aby ty bývalé získaly zpátky mezitím se do sebe, ale zamilují. V čem je teda problém no v tom, že to jak to hrají by poznal i idiot , že nejsou pár. Většina těch scén má potenciál , ale jsou zkazené blbým humorem  třeba hrají si na Titanic a ona spadne do vody nebo jsou na nějakém útesu  šahají si na prdele a on tam má pavouka. Ona je pěkná , scéna jak spolu tančí je povedená to jak se spolu vyspí je romantické  a konec se podařil, ale než k těm scénám dojde je tam pusto prázdno. Vtipné to taky není je tam jen jeden vtip s tím jak spadnou do vody a jeden chlap poznamená, že asi to hrají celý film ne tu scénu a na konci u titulků vtip s koalou jinak nic. Jinak přijde mě hodně sprosté zneužívat záchranářský vrtulník , abych se k ní dostal.  Je to mezi 2 a 3 hvězdami , ale pokud to porovnám třeba s  Vem si mě (2022) na , kterém jsem byl tehdy v kině a dal jsem mu 4 hvězdy tak Vem si mě si ty 4 hvězdy obhájí tohle ne. 40 procent ()

hroubek

Hodně povedená romantická komedie, která funguje, není tupá a má sympatickou hlavní dvojici. Režisér Will Gluck znovu dokazuje, že má tento žánr v malíku, a umí natočit dobrý a zábavný film, jenž dokáže vykouzlit úsměv na tváři, rozesmát a i dojmout. Gluck parádně pracuje s žánrem, s velkou lehkostí nám servíruje romantické scény, vtipné okamžiky a hezky odkazuje na Shakespeara a jeho hru Mnoho povyku pro nic. Film je opravdu příjemnou oddechovkou, která moc dobře šlape a Gluck je zde výborný realizátor. Velkou oporu má Gluck v hlavní herecké dvojici, jenž má správnou chemii a zábavnost. Sydney Sweeney má tady opravdu vděčnou roli a já si užil to jakým způsobem hraje a dělá blbosti s Powellem. Glen Powell si svou roli naprosto užívá a já si to užíval s ním, protože je to sranda a Powell do toho jde na plno. Sweeney a Powell máji krásnou hereckou chemii a táhnou celý film, a je vidět, že je to bavilo a při natáčení si sedli. Nejde sice o žádné veledílo, co by přepisovalo žebříček nej romantických komedií, ale jde o poctivou komedii, co moc dobře funguje, a já se popravdě těším až to někdy uvidím znovu. S tebou nikdy je dobrá a povedená romantická komedie. ()

Sany33

Príbeh:  Na prvý pohľad dokonalé rande skončí fiaskom kde ale obaja hlavný protagonisti aj napriek averzií jeden na druhého sú nútený ísť na spoločnú svadbu svojich známych. Ako to asi môže dopadnúť? Herecké obsadenie: Najväčším lákadlom filmu je ústredná dvojica, ktorý pôsobí sympaticky a vyráža z nich toľko sexappealu, že by sa dal krájať. Prevedenie: Novodobá romantická komédia s množstvom trápnych situácií a idiotských dialógov z retardovane napísanými vedľajšími postavami. Pocity: Sám som bol zvedavý dokedy to ústredná dvojica udrží na nadpriemernej úrovni a moc dlho to teda nebolo. Neskutočne ma otravovali všetky vedľajšie postavy, ktorých konanie je absolútne mimo reality. Ale v dnešnej dobe je vzácnosť vidieť romantickú komédiu, ktorá aspoň ako tak dáva zmysel. Preto je tam jedna hviezdička navyše. Pridaná hodnota: Romantická blbostička, ktorá zaženie nudu na jeden večer. 56% ()

Lencha

Celkem fajn romantická komedie. Místy lehce trapná - např. scénka kdesi na výletě na skále, ale jinak to bylo milé. Na oba hlavní představitele se dívalo hezky a chemie mezi nimi fungovala. Samozřejmě, že film nepřinesl nic nového, je to po stopadasáté to samé, ale nenudila jsem se. Za mě lepší tři. ()

Třetí řada Euforie má problémy

Třetí řada Euforie má problémy