Velké kozy na Havaji (festivalový název)

Hard Ticket to Hawaii

Sal Grasso, Peter Munneke

Kostýmy:

Fionn

• zelvopyr

Film je v řadě aspektů skutečně nehorázný a děravý, dvě hvězdičky ale odráží spíš to, že přes potenciál blaha z nablblosti se natolik vleče, že ho (blaho) znemožní čelist namožená zíváním. Pozoruhodných je hned několik momentů, prsatkám skutečně dovolili s letadlem přinejmenším rolovat, had se nacházel na dvou od sebe vzdálených místech najednou... ale nejvíc mě zaujalo, že chlapík, který střílel zásadně raketometem, jím nestřílel bezúčelně jen pro efekt, ale proto, že byl tak levý, že by se jinak netrefil (v jedné scéně minul 6x ze 6 výstřelů). A to není můj vtípek, to tam sami říkali... Závěrem, inu ano, na Hawaii je blaze, ač titulní píseň tvrdí opak...(27.4.2015)

Ty čtyři hvězdy rozhodně nejdou na vrub kvalitám filmu, ale čistě jeho schopnosti pobavit svou debilitou, která ve výsledku tvoří nehorázný mix absurdní akce (střelec na skateboardu zaštiťující se nafukovací pannou), šíleností typu infikovaný had a neskutečně blbých hlášek a dialogů.Prostě ideální letní party-film.(25.4.2013)

FOD 2018: Kozy velké, jako zázrak sám.(4.3.2018)

• Martin741

Podstatne slabsia sidarisovka nez Picasso Trigger, tam bolo aspon dost koz a vybuchov. Tu nie je ani jedno, geneticky upraveny had je slaby, atmosfera ziadna, herci ani poriadne nevedia hrat. Nuda : 30 %(4.3.2017)

Moje hodnocení neodpovídá kvalitě snímku, ale tomu jak jsem se u této debility bavil. Díky lidem z FOD, že to přivezli do Hradce(29.5.2018)

Budu opakovat názor Tertera: "Ty čtyři hvězdy rozhodně nejdou na vrub kvalitám filmu, ale čistě jeho schopnosti pobavit svou debilitou ..." A nejen to. V rámci festivalu Otrlý divák jsem měl možnost zhlédnout snímek i s živým dabingem, který celou tu bizarnost ještě povzneslo na jiný level.(14.4.2018)

• Jayem

Tváry sa to síce ako akčný film ale je to horšie ako zlá paródia.(17.2.2013)

• TERRORDROME

Keď moje oči v televíznom programe zavadili o názov Veľké Kozy na Havaji, čo mal byť údajne akčný film, získalo si to prirodzene moju pozornosť. Jedná sa o béčkovú magorinu z 80-tych rokov ktorá je tak dokonale sprostá až to praská, vďaka čomu dosahuje slušnú úroveň zábavnosti. V hlavných úlohách sa predstavia dve blonďaté kačice bez mozgu, avšak, ako už avízuje slovenský názov filmu, s peknými kozami ktoré odhaľujú v pravidelných intervaloch. Spolu s pár ďalšími vymastenými modelmi tvoria unikátne smiešny akčný tým, ktorému by bojové schopnosti človek neuveril ani pri pohľade z vesmíru cez zamastené okno otočené na druhú stranu. Jedna hovadina strieda druhú, akcia je kruto debilná a pokusy o hlášky trhajú nie uši, ale rovno zuby. Pozoruhodným prvkom je geneticky upravený zabijácky had s držkou realistickou ako predvolebné sľuby, ktorému nakoniec odstrelia hlavu bazukou a taktiež scéna v ktorej hrdina zlikviduje špatoša lietajúcim tanierom obitým žiletkami. Plážová kokotina ktorú rozhodne treba vidieť.(10.2.2013)

V tomto filmu je asi všechno, co jsem kdy ve filmu chtěl vidět.(30.1.2015)

• Troodon

Kdybych hodnotil zážitek z projekce v rámci Festivalu otrlého diváka, bylo by mé hodnocení na úplně opačné straně spektra. Ten film je svojí debilitou sám o sobě vtipný, ale korunu tomu dodal perfektní živý dabing v podání pořadatelů festivalu. Já tu ale přece jen budu za suchara - ten film je prostě extrémně špatný a vyšší hodnocení si nezaslouží, ani za to skvěle hozené frisbee.(10.3.2018)

Herečky bez podprsenky, prestrelky s raketometmi, had zmutovaný bunkami rakovinových myší a... Havaj. Ale až na pár kultových scén u mňa stále vyhráva srdcový Samurai cop.(30.1.2017)

Nejvíc mě pobavil agent, který úspěšně použil raketomet v bytě. A ten genetický had bylo takové vítané zpestření :] Koho to bavilo, mohlo by zhlédnout taky Uninvited (1988).(5.10.2011)

• Stejšn

Nebejt těch tun nahatejch koz a chlápka s raketometem, v podstatě by to moc nevybočovalo z běžné produkce, která je k vidění třeba na TV Barrandov.(4.3.2018)

HDTGM. Moje prvni sidarisovka - a urcite ne posledni. Kozy, raketomety, frisbee a skaty v nadherne tupem srackovem akcnaku.(2.9.2017)

Hodnotit tento film zcela přesně nelze. Byl by to odpad nebo jedna hvězda, ovšem level pobavení absurdností by byl za pět. Takže dávám průměr.(22.6.2018)

Výstižný festivalový název "Velké kozy na Havaji" skrývá film, který je z větší části o ženách, co mají velké kozy. A jsou na Havaji. Vlastně i muži mají v tomto filmu velké kozy a jsou na Havaji, takže film dodává, co slibuje. Ony velké kozy vlastně často nejsou zakryty příliš velkým množstvím oblečení - jak ženské, tak mužské. Havaj je dokumentární formou líčena jako místo plné přírodních krás, kde jsou na denním pořádku útoky hadů, kteří zmutovali potom, co je kously krysy s rakovinou. Na silnicích se rychlá jízda trestá s pomocí skejťáků, kteří střílí brokovnicí po autech, zatímco se kryjí za nafukací pannu (ano, ta má taky velké kozy a je na Havaji). Havaj je samozřejmě historicky baštou práva nosit zbraň, takže na pláží si hážou smrtící žiletková frisbíčka chlapi se samopaly krutě nízko u pasu a součástí povinné výbavy automobilu je mimo výstražného trojúhelníku a rezervy také čtyřhlavňový raketomet. Bohužel i takovýto ostrovní ráj má své stinné stránky, mezi které patří viditelný kritický nedostatek podprsenek pro všechny ženy na ostrově a patrně taky deficit knoflíků, jelikož všichni chlapi si zapínají pouze jeden knoflík košile, aby byly vidět jejich velké kozy. Kočku hrál Yukon King.(11.10.2018)

Toxický had! Nunchaky! Frisbee! Odhalená ňadra! Co víc si přát? Ne vážně, kolikrát jste viděli automobilovou honičku, kdy se zabiják na skateboardu kryje za nafukovací panou, zatímco po něm tajní agenti střílí z raketometu?(31.3.2009)