sator

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vyžírko jedna sprostá ! Služebník ... Jeden z výtvarníků ve sklárně žvýká žvýkačku, její výroba však byla v Československu po roce 1948  zakázána. S obnovením výroby se začalo až v roce 1957. ()

topi80

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Petr Haničinec si svou roli skutečně uměl užít. Seriál nám překvapivě ukazuje, jaké typy nám každá změna společenských poměrů vynese nahoru. A tím nemyslím jenom postavu, kterou hraje Haničinec, ale i tu Kostkovu. ()

GASTON73

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ředitel Hajný je ve vězení, Anna za ním jezdí. Bošek jí při setkání nabízí, že Hajného dostane z vězení dřív, Anna však odmítá. Kuba nebyl dán do kandidátky příštích voleb. Když to Milada zjistí, udělá mu výstup. Kuba jde za stranickým tajemníkem a dozví se, že je to žádost pracujících z Albrechtic. Odmítá mu říct, co bude Kuba dělat. Otec Jakub nařídí Vojtovi, aby Kubovi pomohl. Dozví se, že je to Boškovo dílo… (www.serialzone) ()

• Jeden z výtvarníků ve sklárně žvýká žvýkačku, její výroba však byla v Československu po roce 1948 zakázána. S obnovením výroby se začalo až v roce 1957. (sator)