• korbitch22

Když jsem dneska vobaloval řízky, tak sem měl špinavé ruce a plno práce a nemohl jsem to přepnout když to začalo.Myslel jsem si že to vydržim, ale když jsem se po 30 minutách přistihnul, jak se snažím udusit v misce se strouhankou vzdal jsem to.Příšerná papundeklová zhovadilost, s příšerným Hložkem, příšerným Vítkem, příšernou Bartošovou a s příšernými písničkami. 1* za Marušku Rotrovou, kterou bych s radostí přeřízl....tenkrát samozřejmě. 10%.(14.10.2012)

• J.J.1972

Na pamiatku veľkým osobnostiam ČS. hudobnej scény: Karlovi Černochovi, Ivete Bartošovej, Pavlovi Bobkovi i Laďke Kozderkovej, no s úctou i k ostatným hudobným hviezdam (Rottrová, Neckář, Zíma, Drobný, Helekal), ktorí sú ešte medzi nami. Nádherný motív K.J.Erbena, kvalitné obsadenie hlavných úloh spevákmi, no v nepodarených divadelných scénach a v hrozných kostýmoch (Bartoška i Rottrová vyzerajú akoby došli z chemoterapie). A je to až veľmi "prespievané" naviac hudbou až príliš slabou, od neznámeho P.Skalického(?), s trápnymi tančekmi. Zároveň je vidno, že títo aj keď skvelí speváci, ozaj nie sú herci.....tak to celé nejako utrpelo... Oproti Tři zlaté vlasy děda Vševěda optimistickejšie ale ťažká nuda. Ale keď sa vo dverách objavil Zíma ako Děd Vševěd (viď aj galéria - šieste foto), to som sa nemohol nesmiať...vyzeral akoby strčil hlavu do medu a potom naň sadol celý úľ..... :D(24.5.2014)

• BoldaCZ

Pokud chcete svou "sbírku" hodnocení na ČSFD doplnit o pár odpadů, znám velmi jednoduchý a efektivní způsob. V neděli kolem jedné hodiny odpoledne, když si jdete sednout k obědu, pusťte si k jídlu ČT1, kde budou stoprocentně dávat nějakou velice kvalitní novodobou pohádku. Věřte mi, už se mi takhle podařilo ulovit klenoty jako např. Fišpánská jablíčka, O království z nudlí a štěstí bez konce nebo O Šípkové Růžence. Teď jsem to samé zkusil provést ve čtvrtek a sice je pohádka zhruba o 20 let starší než předchozí zmíněné, ale blbost je to stejná.(30.3.2018)

Se zpěvy a úsměvem se pokusíme utopit dítko, ze kterého se vyklube Plaváček Hložek. Král jak z udělání vleze i do rybářské chalupy a z upřímného zájmu o poddané zjistí, co před lety na topení dítka zbabral. Sudička to vylepší, protože: "slovo krále marná sláva, v moci mé se hříčkou stává". Po všech složitých peripetiích zůstane princezna Bartošová Plaváčkovi na krku, čímž se v perspektivě současného bulváru ukazuje, že by se Plaváček býval měl líp, kdyby se utopil.(14.10.2012)

Hudebně vybroušený klenot českých pohádek. Party Kozderkové nebo Vítka jsou nádherou, i když někdy trošku patetickou. Ale pohádka má být jednoduchá, zapamatováníhodná a lehce stravitelná, což v tomto případě funguje beze zbytku. Bohužel nedoceněná a evidentně - zřejmě zejména uživateli bez sluchu - lehce nenáviděná. Holt hudební pohádku si dosyta užije jen podobně založený člověk, a národu odkojenému dunícími Kabáty, Katapulty a podobným to, jak vidno, nesedlo.(20.8.2014)

• - Film se natáčel v Průhonicích a na Konopišti. (rakovnik)

• - První sudičku si zahrála Linda Finková, vlastním jménem Ludmila Nopová, později Ludmila Genzerová, manželka populárního baviče, jejíž doménou je zpěv a muzikálové herectví, díky čemuž je na televizních obrazovkách jen skutečně výjimečně. (=woody=)